Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 prawda .
5
to do tych pieknych welnianych czapek mozna w pakiecie dodac wykrywanie zbanowanych podczas oznaczania.
ps. ale ja jednak przystojny jestem w wunsach
0
@kazbychu kurde tera nie wiem czy jest, czy to tylko niawiazanie?
4
Telewizja wedlug Franka.
https://i.pinimg.com/736x/51/89/d4/5189d497274029a7de3432fdbdb7eb8b.jpg
1
@Chakalaka dlaczego ma rozowe pazury? Jakis zaklad?
1
@Chakalaka o elegancko.
3
Kredyt w sasinach?
https://pbs.twimg.com/media/EkWMpENXkAAh3zX?format=png&name=small
3
@Yosemite @Pressinho Baggio nie zostal mistrzem swiata, to dla niego duza porazka, ale mimo wszystko pilkarski swiat zapamietal go jako legende, genialnego pilkarza, ktory pechowo nie trafil najwazniejszego karnego w zyciu.
0
Ktos ogladal? Jak wczoraj wypadly Depaje i Dejongi i Wajnaldumy?
3
Go laaa zooo
Santos vs Atlético Goianiense https://streamable.com/3o2xfl
---
Seria rzutow karnych (skrocona do 11 sekund) pokazywna z kamery japonskiej tv NHK. Final MS 94.
@Yosemite @JimMorrisonFCB
#baggio
1
@Yosemite w SWOS tez paru dobrych było
Stiichkov, Asprilla, Viali, Redondo
3
@Yosemite ale niezly
0
@tristan87 I Tymon jako kapela - miodzio.
0
@ViscaBarca123 byloby swietnie, ciekawe czy rzeczywiscie wroci.
0
@KrystianR hehe
0
@Striker no moze to roznie sie skonczyc
4
Bawiliscie sie w parkour?
https://i.ytimg.com/vi/2PSHD7CWM1A/maxresdefault.jpg
2
@ViscaBarca123 bo mam problem. Dostalem ja w "prezencie" od kogos kto byl w ARG, przywizol, ale nie pije mate. Wycieczka miala miejsce 7 lat temu. Zalalem i niestety sama woda :)
1
Pil ktos moze te yerbe?
https://www.mymateworld.com/wp-content/uploads/catalog/product/YERBAMATETUCANGUA.jpg
https://www.tucangua.com.ar/
@Kidd @Nano22 @ViscaBarca123
2
Obchodzimy dziś rocznice podpisanej w 1978 roku legalizacji domowego warzenia piwa
Wraz z uchwaleniem na początku lat 20. XX wieku prohibicji w Stanach Zjednoczonych zaczął obowiązywać federalny zakaz produkcji alkoholu. I choć zniesiono go już trzynaście lat później, został on zastąpiony silnymi regulacjami rynku napojów wyskokowych. Zgodnie z nimi domowe wytwórstwo pozostawało nielegalne, zaś przedsiębiorstwa produkujące alkohol nie mogły sprzedawać go bezpośrednio ani konsumentom, ani detalistom, a jedynie hurtownikom, którzy odpowiadali za dalszą dystrybucję do detalistów. System taki w oczywisty sposób nie sprzyjał działalności małych browarów, dlatego też w bardzo szybkim tempie nastąpiła konsolidacja rynku w rękach kilku największych koncernów.
Skutki tego – jak w praktycznie każdej sytuacji braku zagrożenia ze strony nowej konkurencji – były dla tamtejszego piwowarstwa opłakane. Przez kilka dekad w USA dostępny był niemal wyłącznie zuniformizowany, jasny lager wytwarzany z myślą o maksymalnej redukcji kosztów, a nie o jakichkolwiek walorach smakowych. Obecny po dziś dzień w powszechnej świadomości obraz amerykańskiego piwa jako bezsmakowej, wodnistej cieczy wywodzi się właśnie z tego okresu. Nic więc dziwnego, że gdy rząd federalny wreszcie zezwolił ludziom na samodzielne warzenie, spowodowało to prawdziwą rewolucję.
Początkowa moda na piwowarstwo domowe szybko przerodziła się w trend zakładania małych, niezależnych browarów. Po liberalizacji na szczeblu federalnym nastąpiła fala luzowania stanowych przepisów warunkujących sprzedaż alkoholu, co umożliwiło łatwiejszą dystrybucję produktu przez piwowarów, jak również powstawanie browarów restauracyjnych i zlokalizowanych w pubach. Liczba przedsiębiorstw wytwarzających piwo, sukcesywnie spadająca od lat 30. i w 1978 roku nieprzekraczająca stu, zaczęła raptownie wzrastać. W roku 1990 browarów w USA było już blisko 300, na przełomie wieków ponad 1500, w ubiegłym roku zaś – ponad osiem tysięcy. Rynek tak zwanego piwa rzemieślniczego – pochodzącego z małych, niezależnych browarów i od domowych wytwórców – wyceniany jest obecnie w USA na blisko 30 miliardów dolarów.
https://slib.pl/jak-deregulacja-zrewolucjonizowala-piwo/
3
Amerykanicke siki, czyli jak Jimmy Carter uratowal piwo.
w odpowiedzi.
1
@Yosemite nie gralem w PES. Boje sie zaczynac, bo bardzo sie wciagam w niektore rzezczy.
1
@Yosemite niestety nie gralem.
0
Troche zabawna bramka Neymara.
https://streamja.com/4drGd
Falcao vs CHile
https://streamja.com/1jeEv
6
Wieslawa Stallone.
http://www.aktualnosci24.com/NewsContents/2_polska/2_wpadki-na-paskach-w-tvp-info-zla-passa-trwa-dolacza-wieslawa-stalowa_20201010164057_9_d.jpg
Iza Skrakowa
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1602189897V1PpJHSrgK4wobIXD4hffl,w400.jpg
2
Studio el muzyki, tym razem koncert z Gorlic 2001, czyli kolebki polkich festiwali ambientowych.
Keller Detlef/ Schonwalder Mario, - Gorlice Live pt.3
Keller Detlef / Schonwalder Mario - Gorlice I
Keller Detlef / Schonwalder Mario - Gorlice II
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2601040,Studio-el-muzyki-13-pazdziernika-godz-2205
0
@mr_robot zolta
0
Piekny faul Rudigera w meczu ze Szwajcaria.
https://streamable.com/g9oj0z
4
Smacznego.
https://pbs.twimg.com/media/EkNsnUiVkAcp0ru?format=jpg&name=large
0
@VirtuoZ chyba niestety nie
https://www.livesoccertv.com/match/3757865/bolivia-vs-argentina/