Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Novak zmienil skarpetki. Bedzie sie dzialo
1
@YoNoEntiendoNada przestalem w niego wierzyc, a tu nagle zaczal grac bez strachu.
Ale co Nole teraz trafil..
0
@kamilo0066 ale brawo, brawo
1
Jeeeest!
troche trzeba bylo ponarzekac na Greka na LR i nagle zdobywa seta!
0
Setowa dla Greka!
i druga
1
@Alcazar i jego slynny trojkat
0
@Encore postawil wszaskto i wygral
1
o Zeusie! przelamal
0
Tsitsipas dzis serwis do wymiany, backhand do wymiany, glowa do wycierania.
3
Novak w defensywie poziom Nesty.
1
Nadal i Diego
https://preview.redd.it/72fmas6qk3s51.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=8af65f17faea9a0c3257f74658ce08f66422d5a6
0
@kamilo0066 Nole czlowiek waz - dochodzi do wszystkiego. Widac tez roznice sprytu
2
@kubix05 dla mnie czolowka polskich aktorow
3
@Chakalaka klasyk .
0
@kamilo0066 przy serwie Djokovica dobrze to dla Greka wygladalo, ale niezbyt dobrze sie skonczylo
0
Rozpoczecie meczu Nole vs Tsitsipas bardzo ciekawe.
1
@michal26 lubie goscia. Troche arogancki, ale merytoryczny
2
@Yosemite maszyna w obronie
1
Pokonanie Diego zajelo Nadalowi sporo czasu, Argentynczyk momentami swietny, momentami fatalny.
Mimo wszystko wieksze szanse na wygranie seta mial Sinner.
0
@mekston duza szkoda
0
@YoNoEntiendoNada fatalny Diego teraz
1
@Pogba co on robi?!?!?!?
0
@mekston za latwo to idzie
0
no co on robi .
1
ale latwa pilka zepsuta
1
@Encore druga czesc tak, bo juz myslalme, ze po meczu jest
0
@Encore ale sie wybronil
0
@mekston no kurde 2x brake szansa
3
uffff ale piekna wymiana. 5-5
2
Diego znowu przelamuje. Oby dobrze serwowal