Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Alkohol.
https://pbs.twimg.com/media/EkdJUvDXEAMsm8g?format=jpg&name=900x900
21
JAN HIMILSBACH stoi koło budki i pije piwo. Obok przechodzi kobieta.
- Wziąłby się pan za robotę, a nie piwo!
- W tym kraju nie ma pracy w moim zawodzie.
- Tak? A jaki ma pan zawód?
- Torreador.
0
@kamilo0066 Wyszedl dokument o Ludwiku von Misesie (Human Action), ale to nie gatunek , ktory Cie interesuje.
Moze Inside the Real Narcos?
w sumie sam szukam jakiegos dobrego filmu dok.
1
@kamilo0066 Ostatnio ogladalem https://www.filmweb.pl/film/David+Attenborough%3A+%C5%BBycie+na+naszej+planecie-2020-850417
troche przykry, ale ciekawy
2
@MesQueUnClub_87 w Na Skroty. krotko, ale mega rola badass-a
1
Dzialo sie tego dnia.
1986.10.16; Reinhold Messner, South Tyrolean climber, became the first person to have finished all 14x8000s Main-Peaks by summiting Lhotse (8516 m).
2
@Yosemite no nawet podpasowala, za darmo to biore.
2
@zadafcb https://cdn.shopify.com/s/files/1/0013/5790/5994/files/21.58n_1024x1024.jpg?v=1554821626
4
@Yosemite co za brameczka, taki z zachowania wujek Zlatana.
2
@Chakalaka Selby wygra?
4
16.10.78 Wanda Rutkiewicz, jako pierwsza Europejka (pierwszy Polak) i trzecia kobieta na świecie, zdobyła Mount Everest.
https://wspinanie.pl/wp-content/uploads/2018/10/wanda-rutkiewicz1.jpg
1
@Misanthrope piekne to
7
@TR3VOR i bardzo dobrze. Jak mi sie cos spodoba, to tez umiaru nie znam.
1
@AV0CAD0 DDD.
Digne, Dehu, Dembele
1
@Chaoss smigal az milo
0
@chosenone faktycznie, przechodzili przez minimu 3, 4 okresy. Nie wiem, ktory w sumie bym wybral jako ulubiony.
2
@Vito9 @wpwelement spotkamy sie tu 2040 i pogadamy.
1
@Yosemite super grajek
0
@Dawid445 na szczescie sa.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9131869#comment-9131869
8
Jest tu pare osob, ktore lubia Karmazynowego Krola.
Fracture (kompozycja Roberta Frippa) to utwor, ktory uwazany jest przez gitarzystow za bardzo trudny do zagrania.
Tutaj rozpisany na fortepian
tutaj w wersji w nowszym skladzie KC jako Fractured
a tu oryginal, ktory ma w sobie niesamowity spokoj, ale i dzikosc, zalazy w ktorym momencie utowru sie akurat znajdujemy.
@AV0CAD0 @LucaBrasi @Don-Corleone@Chakalaka @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Ermitano @Persyfl @Misanthrope
3
Ale to mu naszlo
1
@FCBurza oby.
Mimo wszystko juz rok 2042 bedzie sukcesem, a nawet wczesniej.
1
To tak przy okazji czapkowy, a raczej kapeluszowy utwor.
Czapki z glow przed Royem Harperem.
#ledZeppelin
3
Zdrowia!
Mega mnie ciekawi, jak dlugo ten serwis przetrwa.
0
@Misanthrope nie, ale mozesz dostac to
https://i.pinimg.com/564x/51/4c/4a/514c4a2c6510501c1058aa1c83545043.jpg
0
@kamilo0066 dej Blondi troche w gore i idealnie czapka przesunie sie w dol.
1
@kerouac Ci powiem, ze dobrze sie Tobie zgral avek z czapka.
Maseczki tylko dla chetnych.
0
@escarabajo senk ju
2
@escarabajo dasz linka?
0
@tadzik447 prawda .