21

JAN HIMILSBACH stoi koło budki i pije piwo. Obok przechodzi kobieta.
- Wziąłby się pan za robotę, a nie piwo!
- W tym kraju nie ma pracy w moim zawodzie.
- Tak? A jaki ma pan zawód?
- Torreador.

0

@kamilo0066 Wyszedl dokument o Ludwiku von Misesie (Human Action), ale to nie gatunek , ktory Cie interesuje.
Moze Inside the Real Narcos?

w sumie sam szukam jakiegos dobrego filmu dok.

1

2

@MesQueUnClub_87 w Na Skroty. krotko, ale mega rola badass-a

1

Dzialo sie tego dnia.
1986.10.16; Reinhold Messner, South Tyrolean climber, became the first person to have finished all 14x8000s Main-Peaks by summiting Lhotse (8516 m).

2

@Yosemite no nawet podpasowala, za darmo to biore.

4

@Yosemite co za brameczka, taki z zachowania wujek Zlatana.

2

@Chakalaka Selby wygra?

4

16.10.78 Wanda Rutkiewicz, jako pierwsza Europejka (pierwszy Polak) i trzecia kobieta na świecie, zdobyła Mount Everest.
https://wspinanie.pl/wp-content/uploads/2018/10/wanda-rutkiewicz1.jpg

1

@Misanthrope piekne to

7

@TR3VOR i bardzo dobrze. Jak mi sie cos spodoba, to tez umiaru nie znam.

1

@AV0CAD0 DDD.
Digne, Dehu, Dembele

1

@Chaoss smigal az milo

0

@chosenone faktycznie, przechodzili przez minimu 3, 4 okresy. Nie wiem, ktory w sumie bym wybral jako ulubiony.

2

@Vito9 @wpwelement spotkamy sie tu 2040 i pogadamy.

1

@Yosemite super grajek

0

8

Jest tu pare osob, ktore lubia Karmazynowego Krola.
Fracture (kompozycja Roberta Frippa) to utwor, ktory uwazany jest przez gitarzystow za bardzo trudny do zagrania.

Tutaj rozpisany na fortepian


tutaj w wersji w nowszym skladzie KC jako Fractured

a tu oryginal, ktory ma w sobie niesamowity spokoj, ale i dzikosc, zalazy w ktorym momencie utowru sie akurat znajdujemy.


@AV0CAD0 @LucaBrasi @Don-Corleone@Chakalaka @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Ermitano @Persyfl @Misanthrope

3

Ale to mu naszlo


1

@FCBurza oby.
Mimo wszystko juz rok 2042 bedzie sukcesem, a nawet wczesniej.

1

To tak przy okazji czapkowy, a raczej kapeluszowy utwor.
Czapki z glow przed Royem Harperem.



#ledZeppelin

3

Zdrowia!
Mega mnie ciekawi, jak dlugo ten serwis przetrwa.

0

0

@kamilo0066 dej Blondi troche w gore i idealnie czapka przesunie sie w dol.

1

@kerouac Ci powiem, ze dobrze sie Tobie zgral avek z czapka.
Maseczki tylko dla chetnych.

0

@escarabajo senk ju

2

@escarabajo dasz linka?

0

@tadzik447 prawda .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?