5

@tristan87 sekunda po sekundzie, jak w Czarnobylu.

0

Nadrabiam zaleglosci i widzie, ze Suarez oraz Zlatan strzelili.

0

@BarcaInfo Ciekawe jakich slow uzyl Koeman.

9

Taka bramka dla Barcy na pocieszenie.


1

Zaraz dwojka sedziow przeciwko Barcelonie, wchodzi Pierluigi Collina.

0

Co ten Kuman taki apatyczny. Lapy w kieszeniach

2

Dembele w sztosie to polyka rywali.

0

@elmayakos ogolnie dziwny gosc, ale jakos go lubie.

1

Jesli juz Dembelski zaczyna grac swoje, to fajnie to wyglada, ma czesto bardzo fajne asysty drugieg stopnia, duzo widzi uliczek.

2

Fajna akcja, Griez psuje, szkoda

1

Piekna akcja. .

0

Ktos ma moze informajce jakie cisnienie panuje w pilkach roznych lig, czy jest norma?

0

@sendesara a faktycznie bylo cos.

2

Thiago "nie patrz" podanie?

0

Oby nie bylo podwojnej kary.

1

Fajnie sie "Hames" zaaklimatyzowal w PL. Dobry ruch.

0

Jest brama. .

20

1

@Chakalaka Selby wygra ten Open?

4

2

@clyde Rosol to jest jednak to. Z lubczykiem, jak pisze @MesQueUnClub_87 ALE podstawa to goracy (czy kluchy czy makaron to juz mi obojetne, byle nie obnizaly jego temp.), to ze odgrzwany smkuje gorzej to pierwsze slysze @IronSanHybrid - ale to moze po Twoja prostu preferencja.
Lubie taki klasyczyn albo wolowo "kurowy".
az slinka cieknie

0

@tadzik447 Szara eminecja jest.

0

@Colon @Misanthrope zapomnialem Cie dodac.

2

@Yosemite mial ebniecie.

1

Szarosc. Jest klimat.


@Ermitano @FearTheBeard @bonku21 @Bonkus21

0

1

@fcbarcafan19 i bardzo dobrze :)

2

@Janiama ale to juz bylo


5

Dziewczyna z Panamy na ocieplenie klimatu (climate change).
https://cutt.ly/eggJ5Bk
@PrinceDamon

1

@Yosemite Henry i Trezeguet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?