Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston i o to chodzi w finalach - by europejskim kibicom nie dac pospac
1
@JimMorrisonFCB Thiem tendecja w gore im dalej w las, ale zobaczymy
1
"Z tej maki chleba nie bedzie, ale z tych setball-i set juz tak" ;)
1
@JimMorrisonFCB wymiana meczu
0
@michal26 musi, musi
4
Dobrze, ze tego seta wyrwal.
2
@kamilo0066 chyba mu sie powoli wlacza tryb Thomasa Mustera
6
Thiem podkrazone oczy, masa bledow, czasami banalnych no i do tego najepszy mecz Zvereva.
1
@kamilo0066 no jestem ciekaw, czy bedziemy tu do 2:30 siedziec
1
Racismo no
https://streamable.com/ns048a
0
Ale forehand Niemca
2
@budel17 Z Osaka Zverev by mial dziis wiecje problemow niz z Thiemem :D
2
@JimMorrisonFCB jedynie Agassi Nalbandian :D
0
@JimMorrisonFCB bys go przelamal?
0
@kamilo0066 az zaluje, ze nie bylo polfinalu Djokovic - Zverev
1
@kamilo0066 dzieje sie.
1
@kamilo0066 @JimMorrisonFCB @FCBKUBANO ale szybkie gemy przy serwisie Zvereva
0
@kamilo0066 nerwy nerwy?
1
@kerouac czy to ukryty przekaz, ze ogladasz final tenisa?
https://globalnews.ca/wp-content/uploads/2020/08/GettyImages-598729018.jpg?quality=85&strip=all&w=1200
0
@Demazo no wlasnie nie wiedzialem, co to za druzyna
1
@arasz1819 test musi zrobic
https://i.redd.it/2usg4jzv94t21.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kkbarca dziekuje za ten ostatni
https://imgc.allpostersimages.com/img/print/u-g-F5ESRG0.jpg?w=550&h=550&p=0
2
Marat Safin na zywo w Eurosporcie!
0
Juz za kilkanascie minut final US Open. Jaki wynik obstawiacie?
1
@shoZu SPAW 'Em All
0
@mateuszdabski tak. .
0
@mateuszdabski tak, zdecydowanie. PIlka jest zawsze szybsza od zawodnika. Tylko nawet takie rozklepywanie rzadko odbywa sie w miejsu, a pozniej wiadomo - przyspiesznie, uliczka i Leo gol :)
2
@NeroTFP @mateuszdabski Oczywiscie, ze obie legendy maja racje. W innych dyscyplinach jest podobnie, chociazby tenis - ile oni sie ruszaja, ile wybiegaja, ciagly ruch i gotowosc. No i trzeba robic to madrze i dynamicznie - bo inaczej bysmy sobie kupili zgraje dlugodystansowych Kenijczykow, ktorzy by nam mecz wybiegali.
Stojka to jest dla meczu dziadkow na Orliku.
0
@TheNekro94 dobre, dobre.
#nessumDorma