0

@Encore Ktora nazwa zespolu z NBA najlepiej dla Cibie brzmi, oraz ktory logo jest najlepsze?

3

@NeroTFP Sensible World of Soccer, Heroes 3, River Raid, Boulder Dash, Falcon Patrol, Rick Dangerous, Traps and Treasures, Ghost n Goblins, Lotus Turbo, Super Frog, Spy vs Spy, Settlers, Megalomania, Last Ninja, CAnnon Fodder, Desert Strike, Franko the crazy revange, Wings, Wings of Fury, Another World.

1

@Kamilos84 nie wiem, niech bedzie po prostu fajny mecz.

0

@budel17 i od tego momentu juz sie nie pozbieral w pierszym.?
A dwa nastepne rzeczywiscie tak na styku?

0

@Kamilos84 za kim jestes?

1

@JimMorrisonFCB Licze na nich! Naprawde ciekawe, jak to bedzie.

0

@MESSIah16 Ogolnie tylko jesli sie psychicznie zestresuje, to moze ewentualnie przegrac w finale w innmy przypadku gra zbyt dobrze, by tego nie wygrac. Zverev musialby zagrac najlepszy mecz w karierze.

0

@MESSIah16 liczylem na 5 setow. Jakies pretencje mial Rusek jesli chodzi o challange?

40

@barcelonaLM dawno nie slyszalem, a moze nigdy, ze Messi musi sie w czyms polepszyc.

0

@Arn3th no wlasnie mam zamira oporcz Barcy ich regularnie oglada. Oby, oby.

1

@Hushovt a ten Lembassy to tez byl w wersji bezglutenowej?

ps. szkoda, ze nie ma Wielkiej Gry z tego tematu, bys pewnie wygral kupe szmalu.

10

@BarcaInfo Szkoda, myslalem, ze Kuman to taki twardziej, u ktorego brak krytyki, to wystarczajaca pochwala.

6

Klich z bramka. Szkoda Leeds, ktos ogladal cale spotkanie?

1

@Chinaski wstawial San Francisco w wersji z Blade Runner 2049, a tu wersja starsza z muzyka Vangelisa.


0

@kamilo0066 ale dobra okazja teraz byla dla Leeds.

1

Wyrownanie Leeds!
https://streamja.com/akoed

0

ee tam juz bramka (z karnego) dla Lpoolu.

0

"Trzecioplanowa postac z filmow Almodovara" - komentator Canal Plus o Bielsie.

0

@barcelonaLM Co tam się stało z tym challangem, że Rusek się tak posypal?

0

@cchesterr43 ładna , ale chyba niestety po liftingu

1

@Cadafaz "szorowanie kortu przez lata" ;)

0

@kamilo0066 no niby nie wyciagnie, ale w tenisie wiadomo, trzeba wygrac ostatnio pilke.

0

Zverev jak R9 w 98.

1

@JimMorrisonFCB @cchesterr43 @kamilo0066 bedzie sobie plul w twarz.
I juz przelamanie.

2

@JimMorrisonFCB i bardzo dobrze. Sredni poziom.

0

@Hushovt ale surowe, ala salmonella.

1

@Hushovt a pisales post o tym, co oni tam w ogole jedli?

9

@shinthps hashtag #sport.

Np. Widzialem duze piersi.
#sport

0

I mamy przelamanie Zvereva w czwartym gemie.
---

Serena Williams ma jednaj jePniecie - predkosc serwisu na poziomie Hiszpana. (165)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?