Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ktora nazwa zespolu z NBA najlepiej dla Cibie brzmi, oraz ktory logo jest najlepsze?
3
@NeroTFP Sensible World of Soccer, Heroes 3, River Raid, Boulder Dash, Falcon Patrol, Rick Dangerous, Traps and Treasures, Ghost n Goblins, Lotus Turbo, Super Frog, Spy vs Spy, Settlers, Megalomania, Last Ninja, CAnnon Fodder, Desert Strike, Franko the crazy revange, Wings, Wings of Fury, Another World.
1
@Kamilos84 nie wiem, niech bedzie po prostu fajny mecz.
0
@budel17 i od tego momentu juz sie nie pozbieral w pierszym.?
A dwa nastepne rzeczywiscie tak na styku?
0
@Kamilos84 za kim jestes?
1
@JimMorrisonFCB Licze na nich! Naprawde ciekawe, jak to bedzie.
0
@MESSIah16 Ogolnie tylko jesli sie psychicznie zestresuje, to moze ewentualnie przegrac w finale w innmy przypadku gra zbyt dobrze, by tego nie wygrac. Zverev musialby zagrac najlepszy mecz w karierze.
0
@MESSIah16 liczylem na 5 setow. Jakies pretencje mial Rusek jesli chodzi o challange?
40
@barcelonaLM dawno nie slyszalem, a moze nigdy, ze Messi musi sie w czyms polepszyc.
0
@Arn3th no wlasnie mam zamira oporcz Barcy ich regularnie oglada. Oby, oby.
1
@Hushovt a ten Lembassy to tez byl w wersji bezglutenowej?
ps. szkoda, ze nie ma Wielkiej Gry z tego tematu, bys pewnie wygral kupe szmalu.
10
@BarcaInfo Szkoda, myslalem, ze Kuman to taki twardziej, u ktorego brak krytyki, to wystarczajaca pochwala.
6
Klich z bramka. Szkoda Leeds, ktos ogladal cale spotkanie?
1
@Chinaski wstawial San Francisco w wersji z Blade Runner 2049, a tu wersja starsza z muzyka Vangelisa.
0
@kamilo0066 ale dobra okazja teraz byla dla Leeds.
1
Wyrownanie Leeds!
https://streamja.com/akoed
0
ee tam juz bramka (z karnego) dla Lpoolu.
0
"Trzecioplanowa postac z filmow Almodovara" - komentator Canal Plus o Bielsie.
0
@barcelonaLM Co tam się stało z tym challangem, że Rusek się tak posypal?
0
@cchesterr43 ładna , ale chyba niestety po liftingu
1
Pani sędzina całkiem całkiem
https://mc.webpcache.epapr.in/mcms.php?size=large&in=https://mcmscache.epapr.in/post_images/website_13/post_14629310/thumb.jpg
1
@Cadafaz "szorowanie kortu przez lata" ;)
0
@kamilo0066 no niby nie wyciagnie, ale w tenisie wiadomo, trzeba wygrac ostatnio pilke.
0
Zverev jak R9 w 98.
1
@JimMorrisonFCB @cchesterr43 @kamilo0066 bedzie sobie plul w twarz.
I juz przelamanie.
2
@JimMorrisonFCB i bardzo dobrze. Sredni poziom.
0
@Hushovt ale surowe, ala salmonella.
1
@Hushovt a pisales post o tym, co oni tam w ogole jedli?
9
@shinthps hashtag #sport.
Np. Widzialem duze piersi.
#sport
0
I mamy przelamanie Zvereva w czwartym gemie.
---
Serena Williams ma jednaj jePniecie - predkosc serwisu na poziomie Hiszpana. (165)