1

@Chinaski o ja pier.. 45 sekund ciarki

0

@BarcaInfo haha Szpieg.

0

@Misanthrope te pamietam :)

0

@BorzyKrzys to chyba jednak obejrze.
"Rozmowe" musisz obejrzec, jesli nie znasz.

0

Paula McCartney w Simpsonach i Hindusa grajacy Sierzanta Pieprza



Green Day / Titanic tez byl niezly

@Hushovt

pamietacie inne wystepy muzyczne w tym serialu?

3

tzw metody Kumana
zartuje

0

Ktos kojarzy ten film?? Nie slyszalem, a strasznie fabula przypomina "Rozmowe" Coppoli.

Operator dźwięku Jack, nagrywając nocą głosy ptaków, rejestruje odgłosy morderstwa kandydata na prezydenta. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Mocno niedoceniany (zero nagród!) film Briana De Palmy: Wybuch / Blow Out (1981) - PT 21:20 TVP Kultura

0

@IronSanHybrid "tam ciagle gra muzyka..."

0

@8stoichkov8 a nie Saida?

11

"Pierwszą lekcją ekonomii jest uświadomienie sobie zasady powszechnej rzadkości. Nigdy niczego nie wystarcza dla wszystkich, którzy tego pragną. Pierwszą lekcją polityki jest zignorowanie pierwszej lekcji ekonomii. W polityce problem rzadkości rozwiązuje się obietnicami, których nie da się dotrzymać lub które dotrzymać można jedynie kreując inne problemy niewidoczne w momencie wygłaszania obietnic"
T.S.

1

@kerouac Znam tylko Rutger Hauera ;)

1

@kerouac pewnie elementami skladowymi sa ego i wychowani w poczucie rywalizacji.

0

@NaFazieHitman dobra parka była

3

@Homeopata8989 pieknie sie zlozyl do tego uderzenia

1

Dobry, zly i brzydki? Chyba nie pasuje. Wasza ulubione postac z tego zdjecia i ktora to scena?
https://pbs.twimg.com/media/Ehnpi9pXcAAEmqO?format=png&name=900x900

0

@Hubso Bose chyba najwyzsza polka cenowa.

1

@KarlRKroenen sprawdz sobie np. imore - https://usa.1more.com/collections/headphones
oraz
SoundPEATS
Lypertek

na silce to pewnie beda musialy byc z tym palakiem za ucho oraz najlepiej 7 lub 8 jesli chodzi o odpornosc na zalanie.

oprocz tego znane firmy jak jaybird, jabra, beats

4

Oto pan Baghdatis z Cypru. Pan Baghdatis bardzo nie lubil swoich 4 rakiet podczas 2012 Australian Open.


1

@Chakalaka super ! Jestem ciekaw jak to wyjdzie.

1

- Dziennikara: ulubiona druzyna?
- Tipsarevic - Fc Barcelona (...)
- D: Najgrozniejszy rywal, przeciwko ktoremu kiedykolwiek grales?
-T: Rafa Nadal na cegle - to misja PRAWIE niewykonalna dla wiekszosci z nas.

oprocz tego byly pytania dotyczace filmow, ciuchow, najlepszych uderzen itd, a odpowiadajacymi byli Berdych, Murray, Ferrer.



1

@Hushovt no pewnie, ze czlowiek woli, by sam by mala nie musiala. Da rade.

1

@Hushovt a Ty o nie czasem ostatnio nie wspominales i, ze tez bedziesz chory?

6

Rafa Nadal i kilka sztuczek pilkarskich.


0

@levz0r Licze i mam przeczucie, ze Hiszpan da rade Niemcowi w czterech.

ps. czyli mozesz stawiac 3-0 dla Zvereva ;D

0

@levz0r budzilem sie w nocy, lecialo w tv akurat jak przez mgle. Nie bylo chyba czego zbierac z wasika?

0

Thomas Sowell to mial gadane. Tu zabawna sytuacja z pewna bardzo elegancka feministka. Kulturka debaty mimo wszystko kiedys to byla (kiedys to bylo).


2

@Agent005 Ile bym dal by zobaczyc cos takiego klimatycznego jak pierwszy Pitbull. Chyba nie jest to do powtorzenia - tam zagralo wszystko, a muzyka to wisienka.

0

Ktos ogladal Thiema z De Minaurem?

1

@kerouac ale ze Wam sie chcialo do miasta....

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?