0

@LuisSalvano A masz ulubiona 5tke tzw magikow? Moze byc tez 10tka.

6

Grupa alianckich komandosów w podwójnej misji na greckiej wyspie. Zniszczyć niemieckie działa plus wykryć zdrajcę. Klasyk kina akcji według Alistaira MacLeana z Oscarem za efekty specjalne: Działa Navarony / The Guns of Navarone (1961) - CZ 21:30 TVP Kultura
Gregory Peck David Niven Anthony Quinn
---
Obsypany nagrodami dramat w reżyserii Xaviera Dolana. Oto toksyczny trójkąt: matka, syn i sąsiadka. Matka sprawiającego kłopoty syna musi zdecydować, czy oddać go do zamkniętej placówki. Znakomite studium trudn

3

0

To oczywista oczywistosc, ale trener musi miec wizje skladu wykraczaja poza ramy kibica zza ekranu tv. Czesto jest tak, ze widzimy dobrego gracza - wstawiamy go bez konteksut do Barcy i wierzymy, ze tu tez sie bedzie tak samo dobry, a czesto bywa, ze tak nie jest o czym wspomina LvG. Podobnie jest z graczami , ktorzy dopiero sie ksztaltuja - tu swietny jest Bielsa,
Trener musi widziec wiecej, chociaz wrozbita na pewno nie jest.

0

@kerouac aa ok. I spoko? Widzialem niesamowity dokument o Poznaniu - Rytm miasta, polecam.

1

@kerouac A Ty wyjechales w ogole w te Biesy i Czady?

0

@Pawlak1992 Porownanie do tej kreskowki Disneya. Nikt po prostu nie chce byc facetem, ktory zabija Bambi, ale taki jest sport.

1

@JimMorrisonFCB ja kiedys za nim nie przepadalem, z uplywem czasu wiecej i wiecej doceniam.
Sampras mial duzo szczescia w tym pojedynku.

3

@YoNoEntiendoNada @Lamora malowany ptak, zrewoluzcjonizowal tenisowa mode, by pod koniec kariery zgolic sie na lyso i ubierac dosc klasycznie - wplyw Graaf?

Mocno style przypomina nowoczesnych graczy, z tego co pamietam, gral tez chyba rakietka Heada typu Oversize, ale zaczynal moze Princem??.
Jeden z lepiej returnujacych w historii..

Niedawno ogladalem jego batalie z Samprasm, w kotrej przegral po czterech setach i czterech tie breakach - publicznosc szalala.
Pamietacie ich reklame?



edit - innymi slowy - gra Pistol Pete-a bardziej sie zestarzala, niz Agassiego.

5

Koles, ktory zastrzelil Bambi.

"Oszalales, w tym wieku jeszcze grasz?!" takie smsy mial dostawac Boris Becker, gdy jego nazwisko widnialo w 2006 roku podczas turnieju US Open.

Nie chodzilo oczywiscie o Borisa tylko o Benjamina Beckera, mlodego Niemca, ktory dostal sie do turnieju glownego, by w 3 rudzie "zastrzelic Bambiego" - takich slow mial uzyc Andy Roddick po calym wydarzeniu, ktore mialo miejsce na Flushing 3.09.2006 roku.

Chodzilo o nieplanowany ostatni mecz w karierze Andre Agassiego. Amerkanim zostaje wyrzucony z turnieju przez Niemca po cztero-setowym meczu ( 5-7 7-6 4-6 5-7) . AA rozgral 1144 pojedynkow, wygral 8 tytulow Wielkiego Szlema , 60 turniejow, 3 Puchary Davisa i olimpijskie zloto, byl uwielbiany przez kibicow.
Dla Niemca bardzo trudny mecz, bo caly stadion byl sercem za Agassim.
To nie pomoglo. . polaly sie lzy, ale taki jest sport.
Tak zginal Bambi, tak zakonczyl kariere wybitny tenisista.

https://image-cdn.essentiallysports.com/wp-content/uploads/20200430001209/september-3-2006-andre-agassi-ends-career-at-beloved-us-open.jpg

https://cdn.prod.www.spiegel.de/images/34bbf0a8-ba88-4671-83c0-62f7ad326834_w1600_r1.2422360248447204_fpx38_fpy20.jpg

ps. ostatecznie wszyscy gratulowali Beckerowi, podszedl do niego nawet Johh John McEnroe i stwierdzil, ze jest na nim teraz duza presja, bo konczac kariera tegio gracza, oczekuje od niego wieli znaczacych zwyciestw.

0

@Jordi10 hehe .?

1

@barcelonaLM ale pojechała

0

@gmdfk @Encore 425 000$ w 1:15

0

@IronSanHybrid panie, tam jest jeden z piekniejszych motywow muzycznych w historii kina.



#vangelis

0

@semafor fakt, nie jest jakas wybitna, ale zespol jakis tam klimat ma.

0

@Encore czyli liczymy na szybkie dwa

0

@Encore @gmdfk staram sie dotrwac do Thiema i Australijczyka z wasikiem, ale chyba przegram.

0

@Hushovt Hia.Cynt.

0

Kot oglada Azarenke z Mertens?

0

@semafor ale uroda jedank typowo NIE-radiowa :)

2

Pamietacie zespol The Gathering (holenderski?). Na wokalu Anneke.
Tu z Krakowa


@Misanthrope

27

Ronald Koeman chce odzyskać najlepszą wersję @SHIBA ...

1

Zainspirowany postami @barcelonaLM oraz @justfootball przypominam przykra dla kazdego fana Barcelony, ale mila dla oka fanow kina hiszpanskiego, scene z filmu
Drzace cialo.


3

@justfootball sin humo
sin palo
sin carne
To kojarze ;) z zarcia i picia

1

@Napoleon_I o panie..
miales racje, w tym, ze w trzech. Ja jednak liczylme na 4, moze 5.

0

@Napoleon_I o 1 graja?

0

Kolizja - moja misja.


2

@barcelonaLM niesamowite. Za malo ludzie tu wstawiaja swoich ulubionych scen z roznych filmow.

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?