Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zverev jak R9 w 98.
1
@JimMorrisonFCB @cchesterr43 @kamilo0066 bedzie sobie plul w twarz.
I juz przelamanie.
2
@JimMorrisonFCB i bardzo dobrze. Sredni poziom.
0
@Hushovt ale surowe, ala salmonella.
1
@Hushovt a pisales post o tym, co oni tam w ogole jedli?
9
@shinthps hashtag #sport.
Np. Widzialem duze piersi.
#sport
0
I mamy przelamanie Zvereva w czwartym gemie.
---
Serena Williams ma jednaj jePniecie - predkosc serwisu na poziomie Hiszpana. (165)
1
@kerouac tak, jest zdjecie
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/_4VGfOpjM1tqkEJElHhhtWXYQNZ8VXbMiysOfAqiyTs-d25s2j7pPQU5EdaZS7PlBKQbbRf-qSN-YzBHYJWCmQ8bX6OH8oZkoNmQ39nrclym
1
@kerouac ona pisala w jakiejs kafejce, czy cos?
0
@NaFazieHitman a co pijesz?
1
@Chakalaka Mars Volta?
1
@Chakalaka Tomek Gollum.
3
jeden z @kerouac
Gdyby w naturze ludzkiej nie było złego, gdybyśmy byli zupełnie uczciwi przy każdej wymianie zdań, wówczas staralibyśmy się dotrzeć jedynie do prawdy, nie dbając o to, czy racja okaże się po stronie poglądu, wygłoszonego początkowo przez nas samych, czy też przez naszego przeciwnika. Ten ostatni wzgląd byłby dla nas zupełnie obojętnym(...). Dziś zaś przeciwnie, jest to rzecz najważniejsza. "
A tu drugi
Pewnego wieczora szedłem do domu i zauważyłem, że pewien zdesperowany mężczyzna stoi na krawędzi mostu, i wygląda, jakby próbował skoczyć. Krzyknąłem do niego, żeby poczekał i podbiegłem spytać co się stało.
"To przez ten kraj" - lamentował - "Popada w ruinę i nic nie mogę z tym zrobić. Ostatnie wybory przesądziły wszystko. Nie chcę dalej żyć na tej planecie".
"Hej, głowa do góry!" - powiedziałem - "Siedzimy w tym razem. Powiedz mi, jesteś konserwatystą czy libertarianinem?"
"Libertarianinem" - odpowiedział.
"Świetnie! - powiedziałem - "Widzisz, nie jesteś sam! Jesteś wolnorynkowym libertarianinem czy socjalistycznym?"
"Wolnorynkowym" - powiedział
"Ja też! Paleolibertarianinem czy pedolibertarianinem?" - spytałem
"Paleolibertarianem" - odpowiedział
"To tak jak ja!" - powiedziałem - "Monetaryści czy austriacy?"
"Austriacy"
"Zupełnie tak jak ja. Hayek czy Rothbard?"
"Rothbard" - odpowiedział
"Ja tak samo. Jesteś konsekwencjalistycznym czy deontologicznym libertarianinem?" - spytałem
"Konsekwencjalistycznym"
I wtedy powiedziałem: "Giń, lewackie ścierwo!" i zepchnąłem go z mostu.
1
Byl placz, ze polityka dzieli. A co nie dzieli?
Taka natura, tak ma byc - oczywiscie w granicach zdrowego.
dwa cytaty do tego w odp.
1
@cchesterr43 ja mam wrazenie, ze Hiszpan w 4.
czyli mozesz spokojnie postawic 3-0 dla Niemca :)=
3
@Janiama Wlacz Eurosport - za moment polfinal US Open. Carreno Busta vs Zverev.
0
@IronSanHybrid tak, wyczulem intencje zartu, ale nie wiedzialem, ze ogladales.
1
@IronSanHybrid Nielat to taka ksywa policjanta. Swietna rola zreszta.
https://pitbull.fandom.com/pl/wiki/Krzysztof_%22Nielat%22_Magiera
4
Pitbulla ciezko tu akurat komentowac, bo Nielat wlasnie konia wali.
0
Ogladacie Pottera, ale na Kino TV wcale nie gorzej - pierszy Pitbull za moment.
1
@Wilczeq Sens Zycia Wedlug Monthy Pythona.
ah sorry top 5 mialo byc. Leniwy.
3
@IronSanHybrid dobry aktor, szkoda, ze juz go nie ma.
5
Juz niedlugo (ok 22) polfinal US Open.
Dwie ciekawostki tenisowe:
- Andre Agassi kupowal modele rakiet innych zawodnkow, by poznac jak dana rakieta sie gra, jakie ma slabe i mocne punkty.
- Pete Sampras uzywal Wilsona o bardzo malej glowce (85) mial kiedys powiedziec, iz zaluje, ze nie sprobowal czegos wiekszego wraz z uplywem lat i spadkiem precyzji.
Jak wiemy Roger Federer przeszedl wlasnie taka ewolucje rakietowa - z bardzo malej na wieksza. Zajelo mu to rok.
0
Ktos to kuma?
https://pbs.twimg.com/media/EhpRQXsWsAErr1Z?format=png&name=900x900
0
@Danger204 a to moge sobie wyobrazic.
0
@Alcazar o kurde
0
@bixmix to najlepsza czesc?
1
@juliacicha a Koeman?
slyszalem kiedys, ze Cruyff mial przezabawna skladnie / wymowe - zawsze porownywano to z jezykiem niemieckim Trapattoniego.
0
Do osob mowiacych plynnie, rozumijacych bardzo dobrze hiszpanski.
Kto z bylych /obecynch zawodnikow, trenerow, wypowiada sie najosobliwiej, najsmieszniej, najlepiej w tym jezyku? Wylaczam oczywiscie z pytania Argentynczykow i innych Chilijczykow.
@justfootball @juliacicha
0
@Hushovt ani razu?