1

@AV0CAD0 jak on ma dobry dzień to jest miazga - nawer Mbappe się przestraszy , a ze spalonego nie mogą mu strzelić

0

@badej60 a ulubione ?

0

@kerouac w takim sensie też , ale nie muszę mieć markowych ciuchów / s najlepiej by loga były dobrze pochowane

2

@MichVeB a GOTY albo GOTS?

1

@kerouac mnie marki nie interesują, ale jakość lubię i czesto (nie zawsze) jest ona z konkretną marka związana .

Kto kupuje tanio - kupuje 2x .

0

@tomek256 ja czesto kupuje w moich rodzinnych stronach - sorry musialem.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTxhPWXY30GgM4GheaG3mloHwG_RRE5sAr_BikO4GKsEA&usqp=CAU&ec=45690269

A odpowiadajac na pytanie, to tylko buty kupowalem ze strony Salomona, ciuchow jeszcze nigdy z neta, ale moze sie to zmieni.

0

@FearTheBeard wsatalem tak. I padlem po 3 minutach.

15

0

@Coutinho007 to chyba najgorsze. PSG przegralo, ale jednak stawilo czola Bayernowi i nawet swoje szanse mieli.

0

Neymar lekko opuchniety (nie po meczu) czy po prostu masa?

0

@FearTheBeard a z kim mial ostatno Doncic spiecie?

0

@Coutinho007 horror.

0

@mekston dobra byla, ale moim zdaniem dosc trudna.

6

@Coutinho007 a tu cyk i Baja 3x z rzedu LM....

0

@puyol_presidend5 tez lubilem.
jak wyzej.

3

@dominik127pl pisal, ze mu ze Starym konto przesladujesz.
A tak na serio, to nie moge sie wypowiedziec, bo mnie nie upowaznil do przekazywania wiad. prywatnych.

5

Pieknie wymawia Szpakowski nazwisko Comana.

1

@Lamora nie, nie. Tnycaih.

0

@alegre84
w avatarze Karol Krawczyk.

6

Przykro mi sie zrobilo, bo sobie wlasnie uswiadomilem, ze jest 23.08 i jednak ten zacny uzytkownik usunal konto, tak jak zapowiadal.
Szkoda. Pozdrawiam - swietnie sie pisalo z Toba!

0

@Encore Walczyli, gdyby wykorzystali sytuacje, to kto wie, jednak to Lewy strzelil pierwszy w slupek.

14

Szacun za te polska flage.

13

@IronSanHybrid no i Verratti.

1

Baja Flicka czy Baja Heynckesa?

1

@BarcaInfo Bartek do Coutinho - to ja tobie to umozliwilem, pamietaj.

1

@PrinceDamon Po prostu Koltihno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Czesto Suarez, gdy nie strzelal wykonywal podobna robote, tez bylo to czasem pomijane lub niezauwazane.

4

Ciekawi mnie opinia Coutinho na temat poszczegolnych zawodnikow Bayernu i Barcy - takie szczere porownanie.

2

Przykra sprawa, ze ojciec Roberta nie dozyl tego momentu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?