Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AV0CAD0 jak on ma dobry dzień to jest miazga - nawer Mbappe się przestraszy , a ze spalonego nie mogą mu strzelić
0
@badej60 a ulubione ?
0
@kerouac w takim sensie też , ale nie muszę mieć markowych ciuchów / s najlepiej by loga były dobrze pochowane
2
@MichVeB a GOTY albo GOTS?
1
@kerouac mnie marki nie interesują, ale jakość lubię i czesto (nie zawsze) jest ona z konkretną marka związana .
Kto kupuje tanio - kupuje 2x .
0
@tomek256 ja czesto kupuje w moich rodzinnych stronach - sorry musialem.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTxhPWXY30GgM4GheaG3mloHwG_RRE5sAr_BikO4GKsEA&usqp=CAU&ec=45690269
A odpowiadajac na pytanie, to tylko buty kupowalem ze strony Salomona, ciuchow jeszcze nigdy z neta, ale moze sie to zmieni.
0
@FearTheBeard wsatalem tak. I padlem po 3 minutach.
15
Czeski marihuanem
https://pbs.twimg.com/media/Ef9WSErXkAAUZ2H?format=jpg&name=900x900
0
@Coutinho007 to chyba najgorsze. PSG przegralo, ale jednak stawilo czola Bayernowi i nawet swoje szanse mieli.
0
Neymar lekko opuchniety (nie po meczu) czy po prostu masa?
0
@FearTheBeard a z kim mial ostatno Doncic spiecie?
0
@Coutinho007 horror.
0
@mekston dobra byla, ale moim zdaniem dosc trudna.
6
@Coutinho007 a tu cyk i Baja 3x z rzedu LM....
0
@puyol_presidend5 tez lubilem.
jak wyzej.
3
@dominik127pl pisal, ze mu ze Starym konto przesladujesz.
A tak na serio, to nie moge sie wypowiedziec, bo mnie nie upowaznil do przekazywania wiad. prywatnych.
5
Pieknie wymawia Szpakowski nazwisko Comana.
1
@Lamora nie, nie. Tnycaih.
0
@alegre84
w avatarze Karol Krawczyk.
6
Przykro mi sie zrobilo, bo sobie wlasnie uswiadomilem, ze jest 23.08 i jednak ten zacny uzytkownik usunal konto, tak jak zapowiadal.
Szkoda. Pozdrawiam - swietnie sie pisalo z Toba!
0
@Encore Walczyli, gdyby wykorzystali sytuacje, to kto wie, jednak to Lewy strzelil pierwszy w slupek.
14
Szacun za te polska flage.
13
@IronSanHybrid no i Verratti.
1
Baja Flicka czy Baja Heynckesa?
1
@BarcaInfo Bartek do Coutinho - to ja tobie to umozliwilem, pamietaj.
1
@PrinceDamon Po prostu Koltihno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Czesto Suarez, gdy nie strzelal wykonywal podobna robote, tez bylo to czasem pomijane lub niezauwazane.
4
Ciekawi mnie opinia Coutinho na temat poszczegolnych zawodnikow Bayernu i Barcy - takie szczere porownanie.
2
Przykra sprawa, ze ojciec Roberta nie dozyl tego momentu.