Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cariones W pewnym sensie jestes najblizej, ale tylko w pewnym.
0
Szybki quiz bez pomocy wyszukiwania fotek. Kto to?
https://i.pinimg.com/originals/82/32/22/823222af2ee2c6d78f69e7beccac2d5e.jpg
0
Podobniez rekord padl. Portugalski Lewy zostal zaoferowany Barcelonie. Ktos cos?
1
@kamilo0066 hehe ten jest dobry
2
@masq plakal po nim nie bede. Bede kurna ryczal i wyl.
0
@justfootball mam tez inflacje, ktora jest przeciez forma podatku, która można nałożyć bez ustawy
0
@justfootball i kobiety pistolety.
1
@justfootball Dzieki @BarcaInfo oszczedzam prad, oraz akumultor w komorce - nie musze wchodzic na twittera, portfel staje sie grubszy.
22
@DonMatteo901 "lubicie niskie podatki? To ja mam dla was kilka nowych niskich podatkow"
2
@Triv44 @fortunate_son @JimMorrisonFCB @Ermitano Doorsi przewidzieli...
2
Troche patosu musi byc.
This is the end
Beautiful friend
This is the end
My only friend
The end
Of our elaborate plans
The end
Of everything that stands
The end
No safety or surprise
The end
I'll never look into your eyes
Again
0
@Coutinho007 007
0
@NeroTFP pewnie nie da rady.
7
@NeroTFP dawac go do Leeds.
1
@Cwaniak4 Na pewno Suarez ma bonus u niego, tak mozna zakladac.
0
@kodi77 to bylo po meczu z Bayernem? Dlaczego media tego nie pokazywaly?
1
Czas na rozmowy byl kilka lat temu, nie znamy pewnie wewnetrznych szczegolow. Messi jest niezadowolony z projektu - czyli z tzw. "gory" plus trenera plus zbyt niskiego poziomu niektorych z kolegow (jesli zalozymy, ze jego pytanie o wzomcnienia mialo miejsce).
1
@kerouac Todd z BB tez niezle przymasowal..
Kurde musialem googlowac tego Lupina. Tak rewelacyjny aktor - zagral kiedys ciekaw role z mlodym DiCaprio u Agniechy Holland. W Fargo po prostu wymiata, duzo cytatow sobie zapisalem.
p.s
W sezonie 3 czeka pewna niespodzianka, napisz jak juz do niej dotrzesz.
0
@kerouac skradl? No moje tez. A Hanzee?
1
Oni by do obecnej Barcy pasowali - tzn do zarzadu.
https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/5c4/2ea/03ff067a865847c4d923499f2acf60664a-28-fargo2.rsquare.w700.jpg
@kerouac
12
Bylo, ale tu lepsza jakosc. Jak w maselko.
6
Jeff Bezos ma ponad 200 miliardów dolarów majątku. Wypracował go w 26 lat i na tę chwilę jest jedynym biznesmenem, którego fortuna przebiła barierę 200 mld.
0
@rademenes https://pbs.twimg.com/media/EgYBfXJWsAEEWv-?format=jpg&name=360x360
2
Depeche Mode i Bielawianie - 33 lata Never Let Me Down Again.
https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Bielawianie-odtworzyli-klip-Depeche-Mode-z-okazji-33-rocznicy-singla-Never-Let-Me-Down-Again-43439
2
Batistuta jak Setien. No nie do konca.
https://pbs.twimg.com/media/EgWvUwvXsAAnaqF?format=jpg&name=900x900
@Hiacynt
0
@anonimek MAN .
1
@VamosRakieta wyyerbac go z domu
2
W koncu troche polityki! Kuce, konfederaci, monarchisci, antyfaszysci, pelikany itd.
https://pbs.twimg.com/media/EgXLxoYXkAMSoVN?format=jpg&name=medium
0
Ciriaco Sforza nowym trenerem FC Basel.
0
Trzeba na to wszytko troche pozytywniej patrzec.
I tak kiedys umrzemy. Wszystko bedzie historia.