Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@semafor Tak, stalowy Piotr Ratajczyk.
1
Lubicie dewocjonalia? Tutaj swieczka Peter Steele
https://www.superstarcandles.com/uploads/4/0/0/4/40040815/s369787569345687223_p124_i1_w844.jpeg
a tu inne
https://www.superstarcandles.com/store/c2/Musician_Candles.html
0
@kamilo0066 oby szachow nie bylo tylko dobry meczyk. Moga tam namieszac DiNeyMb
0
@kamilo0066 a co obstawiasz?
1
3 - 0 niby wysoko, ale Lyon pieknie powalczyl. Wstyd panowie z Barcy.
0
Lewy jak Cejrowski . po polsku to obcokrajowcow :D
0
Flick troche nacpany.
0
W dupala gra Goreztaka z Müllerem
0
@Ermitano setek? Kurde nie przezyje tego. Szkoda.
0
Dopiero wlaczylem. Bayern co tak slabo, tylko 2-0.
0
@Kidd dzieki, zapamietam.
0
@Hiacynk video skasowane :(
1
@Hiacynk na poczatku myslalem, ze to avatar Gustavo Fringa z Breaking Bad, ale gdy wzialem lupe, to widze facjate Barcy po meczu z Bayernem.
0
Dla fanow The Wire / Prawa Ulicy. Tak przypadkowo napatoszyl sie ten filmik. Ogolnie tragicznie to wyglada, ale przypomina sie nisamowicie klimat tego serialu.
#baltimore
1
@Coutinho007 oby, oby.
2
@Coutinho007 ja tam przestalem sie ludzic. City i taktycznie i fizycznie jest silniejszy, a my co? Na farcie z Bayernem.
5
@ShawnC przeciez City nas rozjedzie, jakie emocje.
0
zaskroniec ;)
1
@Hiacynk dopiero nadrabiam
0
@msmsms jestem oczywiscie za Lyonem, ale smaczek bylby lepszy Bayern vs PSG w finale.
@Hiacynk dobry wieczor
7
A jedank francuski final.
5
Ostry cien Messiego
0
Swietnie Klostermanm
0
@Arkon a to co innego, zwracam honor.
2
Neymar swietny, ale celownik jak z wesolego miasteczka.
0
@Arkon Ciebie przeciez wtedy na swiecie nie bylo, oni w latach 90tych juz za miliony pilkarzy Bundesligi wykupiwali.
0
Jak meczyk? Dopiero wlaczylem.
2
Przezyjmy to jeszcze raz. Barca vs Bayern (Lego)
5
@Hiacynk tak, wlasnie staram sie sporwadzic Pochettino.
4
17 sierpnia 1960 - czterech srednio znanych brytoli wystepuje w klubie Indra w Hamburgu. Po 281 koncertach w tym miescie ich ranga wzrasta, pozniej the Beatles staja sie inspiracja dla masy artystow z roznych gatunkow muzyki popularnej.
Wasze ulubione utwory tej grupy?