1

@semafor Tak, stalowy Piotr Ratajczyk.

0

@kamilo0066 oby szachow nie bylo tylko dobry meczyk. Moga tam namieszac DiNeyMb

0

@kamilo0066 a co obstawiasz?

1

3 - 0 niby wysoko, ale Lyon pieknie powalczyl. Wstyd panowie z Barcy.

0

Lewy jak Cejrowski . po polsku to obcokrajowcow :D

0

Flick troche nacpany.

0

W dupala gra Goreztaka z Müllerem

0

@Ermitano setek? Kurde nie przezyje tego. Szkoda.

0

Dopiero wlaczylem. Bayern co tak slabo, tylko 2-0.

0

@Kidd dzieki, zapamietam.

0

@Hiacynk video skasowane :(

1

@Hiacynk na poczatku myslalem, ze to avatar Gustavo Fringa z Breaking Bad, ale gdy wzialem lupe, to widze facjate Barcy po meczu z Bayernem.

0

Dla fanow The Wire / Prawa Ulicy. Tak przypadkowo napatoszyl sie ten filmik. Ogolnie tragicznie to wyglada, ale przypomina sie nisamowicie klimat tego serialu.



#baltimore

1

@Coutinho007 oby, oby.

2

@Coutinho007 ja tam przestalem sie ludzic. City i taktycznie i fizycznie jest silniejszy, a my co? Na farcie z Bayernem.

5

@ShawnC przeciez City nas rozjedzie, jakie emocje.

0

zaskroniec ;)

1

@Hiacynk dopiero nadrabiam

0

@msmsms jestem oczywiscie za Lyonem, ale smaczek bylby lepszy Bayern vs PSG w finale.
@Hiacynk dobry wieczor

7

A jedank francuski final.

5

Ostry cien Messiego

0

Swietnie Klostermanm

0

@Arkon a to co innego, zwracam honor.

2

Neymar swietny, ale celownik jak z wesolego miasteczka.

0

@Arkon Ciebie przeciez wtedy na swiecie nie bylo, oni w latach 90tych juz za miliony pilkarzy Bundesligi wykupiwali.

0

Jak meczyk? Dopiero wlaczylem.

2

Przezyjmy to jeszcze raz. Barca vs Bayern (Lego)


5

@Hiacynk tak, wlasnie staram sie sporwadzic Pochettino.

4

17 sierpnia 1960 - czterech srednio znanych brytoli wystepuje w klubie Indra w Hamburgu. Po 281 koncertach w tym miescie ich ranga wzrasta, pozniej the Beatles staja sie inspiracja dla masy artystow z roznych gatunkow muzyki popularnej.

Wasze ulubione utwory tej grupy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?