5

Brawo, gratulacje. Brawo Banega.

1

Twarz Conte - co za zajebista sprawa.

1

ale sie zakotlowalo

0

@Encore kontuzje?

0

Cavani jednak nie w Benfice?

1

Trening Maradony w Sevilli. Niezle
https://t.co/AZBRlArvmc

@Hiacynk

1

@MichVeB O dzieki. Nie powinna byc mozliwosci oznaczania banitow. A tak to czlowiek tylko czas traci na bezsensowne sprawdzenia czy w pierdlu siedzi.
:)

0

@Omoziu sporo goli jak na CB.

4

Henry Rollins poleca Black Sabbath i zachwyca sie nad...


@Misanthrope @smakAfryki

9

Najlepszy gol Koemana. Polfinal LM, bramka ze 149 metrow.


0

Kto trenerem Holandii?

0

@Ratamahatta tez mi sie bardzo podobal. A utwor na poczatku to poezja.

0

Byly reprezentant Chorwacji oraz trener West Brom Slaven Bilic o Bielsie, Kloppie, Pepie i Conte.


0

@Kajtek77 Szkoda, ze nie ma wiecej kompilacji bez muzyki. Moja ulubiona to chyba kompilacja Andresa z hiszpanskimi rytmami w tle.

0

@Misanthrope Kiedys czytalem bardzo fajny artykul o micie brazylijskiej samby w futbolu, ale nie moge sie tego dokopac. Gosc twierdzil, ze BRA grala wiele razy strasznie pragmatycznie i na fuksie, a tych przeblyskow geniuszy i powiewu karnawalu nie bylo wcale, az tak wiele, ale za to byly piekne.

0

@boixos1944 Mina Stinga XD

0

@busquets5 Tak moze rzeczywiscie byc. Bioroac pod uwage fakt, ze psychika to czesc umiejetnosci, to ciezko mu bedzie sie odblokowac skoro do teraz sie to nie stalo. No chyba ze "Kuman" z niego cos wyciagnie.

1

@Misanthrope Zawsze mnie ciekawilo co znaczy - znac sie na pilce lub nie znac sie na niej. Nawet zakladajac, ze ktos jest ekspertem, bylym trenerem czy graczem to moze grubo sie mylic. Ludzi, ktorzy sa zwiazani z klubem blizej niz my uzytkownicy fcbarca.com jest masa, jednak nie uczesnicza oni w procesie decyzyjnym, nawet nie wiadomo czy ich porady docieraja do celu, na pewno wielu z nich ma swietne pomysly, inne gorsze, ale to nie oni decyduja.

Ja nie lubie dwoch rzeczy w Messim - pozegnania sie po powrotu do reprezentacji - uwazam , ze to bylo infantylne. Nie lubie tez kultu wokol jej osoby - i nie mowie tu o fanach, bo to jest fajne - tylko o trenerach. Sampaolego i jego Ody do Leo sluchac sie nie dalo.

Znam wielu Niemcow - to czesto pragmatyczni ludzie i musze powiedziec, ze maja podobne zdanie do Twojego. Leo to wedlug nich kapitalny gracz, ale pilka to gra zespolowa. Nie straszan im Brazylia, nie straszna Argentyna, nie straszna tez Barcelona.

Ja bym wolal, by zostal, chociaz pokusa zobaczenia go w innych barwach jest duza.
Czy to sie nazywa CUCKHOLD? (chec obejrzenia Messiego w innym klubie)

2

Duze wydarzenie w nocy z soboty na niedziele. Koncert live Steve Roacha ze studia Timeroom.

Witajcie przyjaciele! Na żywo z Timeroom!
W najbliższą sobotę udostępnię Wam ultra-intymny strumień koncertowy na YouTube i Facebooku.
Jest to pierwszy z serii koncertów z mojego studia Timeroom
Po pokazie, będę również gospodarzem Q i A.
Dopóki świat nie otworzy się z powrotem na występy osobiste, zbieraj się z nami online, aby doświadczyć tego z bliska i osobistego przekazu.
Data: Sobota, 22 sierpnia 2020.
Czas: 19:00 AZ & Pacific
22:00 na wschód
2 rano GMT (23 sierpnia)
YouTube:
www.youtube.com/c/SteveRoachOfficial
Facebook
www.facebook.com/SteveRoachMusic

a tu nowy utwor steve na YT



@Ermitano @Bartunek @FearTheBeard

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

0

@Jordi10 nie znam, ale szkoda, ze go nie ma.

0

@LuisSalvano ciezki wybor. Remis. Troche inny typ aktorstwa, obaj swietni.

1

@Bartunek to moze przesluchaj sobie tej audycji. A oporcz tego klasyki . Steve Roach, Robert Rich, Lustmord, Alio Die, a najlepiej wlacz sobie radio Soma.fm - zakladka np. Drone Zone - w 95 porcentach swietna muza leci.

https://somafm.com/player/#/now-playing/dronezone

0

Bardzo ciekawe Studio El Muzyki - tym razem gosciem redaktora Kordowicza byl Wojciech Konikiewicz.
Muzyka nowej przestrzeni (ambient/ elektronika).

Trzy syntezatory. Pogłos. I jedna, letnia noc. Wojciech Konikiewicz latem 1990 roku rozpoczął historię polskiego ambientu. Teraz „Muzyka nowej przestrzeni” ukazuje się pierwszy raz na płytach CD.

Muzyk, w latach 80. prężnie działający na scenie progresywnego jazzu i awangardy, zaskoczył czymś, co całkowicie zaprzeczało jego dotychczasowym dokonaniom. Po płytach pełnych rytmicznej intensywności i kaskad dźwięków przyszedł czas na wolno płynącą magmę. Pięć utworów, które – zarejestrowane na żywo, wprost na cyfrową taśmę DAT – odsłaniały struktury i barwy, jakich dotąd w polskiej twórczości elektronicznej nie było.

Ischrii, Theo, Nox Atra

https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2567340,Studio-el-muzyki-18-sierpnia-godz-2206

0

@stepien121 za 11 dni.

0

Najlepsze filmy ze zwierzetami w tytule? Zaczne od:
Wsciekle psy (Reservoir Dogs)

0

Stingowi trudno ukryc kurw.. wkurzenie.


@boixos1944

1

@Nano22 widze, ze Palo Santo daje rade.

1

@pauletaa Primera Cita, La Rubia, Selecta maja fajna goryczke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?