0

@YoNoEntiendoNada jeden z moich ulubionych zawodnikow.

2

Niezapomnianie sceny z seriali:
SPOJLER (gruby) BCS
Mike vs Tuco


4

Dzis mega muzycznie na LR i dobrze.
Takie perelki to lubi sobie Quentin Tarantino wyszukiwac, ale nie tym razem.

@Chakalaka

ps. najpierw oznaczasz, a potem sprawdzasz czy zbanowany - klasyk.

1

3

Kto pamieta?
+34° 59′ 20.00″, -106° 36′ 52”

0

@ArterkHD chyba zmarl niedawno

0

@JimMorrisonFCB na to wyglada

2

@nieprzysiadalnosc a ktore wykonanie echoes lubis naj?
@VamosRakieta dzwony robia robote, na sluchawkach jeszcze w koncowce dlugo sluchac

1

@robsonrob ciezko cos wybrac tak na szybko, a wielu uzytkownikow tez swietne kawalki wstawilo.
#niesmiertelnosc

9

1

@JimMorrisonFCB kilka miesiecy temu sluchalem ich fajnego koncertu, ale nie mam juz linka.

@Janiama pewnie, ze sie nie skoncza. To nasze dziedzictwo kulturowe.

2

@sawyer00 kosmos utwor. Nie wiem w sumie ktora z 4 pierwszych lubie najbardziej.

5

@Janiama naprawde nie wiem co wybrac, bo takich utworow, ktore sie nie nudza jest mnostwo.
Jedna z piekniejszych ballad - do not fade away DCD



znowu smutna ballada - Beefheart


Masywni - unfinished sympathy


Calling Elvis live -


Genesis - Firth Of Fifth - szczegolnie druga czesc


Watermelon in Easter Hay


oraz najsmutniejszy utwor JMJ.


by nie bylo tak smutno to TFF - head over heels


aktualizacja
Orfeusz


3

@JimMorrisonFCB ten Gilmour w tym utworze to jest kosmos.

1

@Hiacynk tego od niego oczekuje...

0

@boixos1944 to jest kurde piekny utwor. Troche kiczowaty zreszta podobnie do the longest summer - ale piekny i od nich zaczalem sluchac Pata.

0

@domin682 nie znam niestety. Kojarze tylko - Leningrad Cowobys.

4

0

@Encore o Freda tzn freda.

0

serio ktos tego milego uzytkownika podkablowal? Nie mozna bylo usunac mu po prostu komentarza? eeeeh

3

@Janiama dobry muzyk.

18

7

5d 1h 44 m
@dominik127pl

2

@kerouac @Chakalaka pisal o smierci Alana Parkera i z tej okazji i przy okazji naszego ramblowego braistormingu przypomnial sie the Commitments a zaraz potem Orkiestra (Brassed Off).

1

@kerouac tak, polecac, troche humoru tez tam jest, wiadomo - Brytole.

1

@JimMorrisonFCB ja za ostrych nie lubie, bo oddychac nie moge, takze raczej Tobie wejdzie.

1

@kerouac Ale klasyk przypomniales.
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/xXpjBfQO0-P0BHfzafLoboiL5T9hP4S276k_uds6es49dtyY87ycHcxQtqJLE5Z8jzI3Mj6TO6SmyEWCsbOArc4msGhFGkWHoIfeA9fCl8kKedmjpYOnieb89SH7HYyeOlFeoRU

@kerouac @edyta73
uwielbiam takie "brudne" typowe stojace mocno w rzeczywistosci brytyjskei kino. The Commitments czy Orkiestra albo Young Adam.

0

@JimMorrisonFCB bardzo dobry, owocowo - ostry, nawet mocno ostry, ale da sie zyc, jesli nie przesadzisz z iloscia to swietnie podkresla cokolwiek jesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?