Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YoNoEntiendoNada jeden z moich ulubionych zawodnikow.
2
Niezapomnianie sceny z seriali:
SPOJLER (gruby) BCS
Mike vs Tuco
4
Dzis mega muzycznie na LR i dobrze.
Takie perelki to lubi sobie Quentin Tarantino wyszukiwac, ale nie tym razem.
ps. najpierw oznaczasz, a potem sprawdzasz czy zbanowany - klasyk.
1
@Chakalaka ta.
3
Kto pamieta?
+34° 59′ 20.00″, -106° 36′ 52”
0
@ArterkHD chyba zmarl niedawno
0
@JimMorrisonFCB na to wyglada
2
@nieprzysiadalnosc a ktore wykonanie echoes lubis naj?
@VamosRakieta dzwony robia robote, na sluchawkach jeszcze w koncowce dlugo sluchac
1
@robsonrob ciezko cos wybrac tak na szybko, a wielu uzytkownikow tez swietne kawalki wstawilo.
#niesmiertelnosc
7
David (prawie GOAT) pochwali sie tym na Insta.
https://www.instagram.com/p/CDb_Dg-l-AS/
@JimMorrisonFCB @Pawlik1985 @VamosRakieta @mekston @YoNoEntiendoNada @mr_robot @kamilo0066
9
1
@JimMorrisonFCB kilka miesiecy temu sluchalem ich fajnego koncertu, ale nie mam juz linka.
@Janiama pewnie, ze sie nie skoncza. To nasze dziedzictwo kulturowe.
2
@sawyer00 kosmos utwor. Nie wiem w sumie ktora z 4 pierwszych lubie najbardziej.
5
@Janiama naprawde nie wiem co wybrac, bo takich utworow, ktore sie nie nudza jest mnostwo.
Jedna z piekniejszych ballad - do not fade away DCD
znowu smutna ballada - Beefheart
Masywni - unfinished sympathy
Calling Elvis live -
Genesis - Firth Of Fifth - szczegolnie druga czesc
Watermelon in Easter Hay
oraz najsmutniejszy utwor JMJ.
by nie bylo tak smutno to TFF - head over heels
aktualizacja
Orfeusz
3
@JimMorrisonFCB ten Gilmour w tym utworze to jest kosmos.
1
@Hiacynk tego od niego oczekuje...
0
@boixos1944 to jest kurde piekny utwor. Troche kiczowaty zreszta podobnie do the longest summer - ale piekny i od nich zaczalem sluchac Pata.
0
@domin682 nie znam niestety. Kojarze tylko - Leningrad Cowobys.
4
https://x.com/i/status/1288912766267461632
0
@Encore o Freda tzn freda.
0
serio ktos tego milego uzytkownika podkablowal? Nie mozna bylo usunac mu po prostu komentarza? eeeeh
3
@Janiama dobry muzyk.
3
@dominik127pl nie wiem, czy Fred to lubi.
https://i2.wp.com/thesefootballtimes.co/wp-content/uploads/2019/01/fred.jpg?fit=2284%2C1690&ssl=1
18
7
5d 1h 44 m
@dominik127pl
2
@kerouac @Chakalaka pisal o smierci Alana Parkera i z tej okazji i przy okazji naszego ramblowego braistormingu przypomnial sie the Commitments a zaraz potem Orkiestra (Brassed Off).
1
@kerouac tak, polecac, troche humoru tez tam jest, wiadomo - Brytole.
1
@JimMorrisonFCB ja za ostrych nie lubie, bo oddychac nie moge, takze raczej Tobie wejdzie.
1
@kerouac Ale klasyk przypomniales.
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/xXpjBfQO0-P0BHfzafLoboiL5T9hP4S276k_uds6es49dtyY87ycHcxQtqJLE5Z8jzI3Mj6TO6SmyEWCsbOArc4msGhFGkWHoIfeA9fCl8kKedmjpYOnieb89SH7HYyeOlFeoRU
@kerouac @edyta73
uwielbiam takie "brudne" typowe stojace mocno w rzeczywistosci brytyjskei kino. The Commitments czy Orkiestra albo Young Adam.
0
@JimMorrisonFCB bardzo dobry, owocowo - ostry, nawet mocno ostry, ale da sie zyc, jesli nie przesadzisz z iloscia to swietnie podkresla cokolwiek jesz.