Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fajniag bardzo nawet. Z tego co pamietam, to @kamilo0066 tez.
0
@MichalZZZ ogolnie sprzet audio ma te zalete, ze duuuuzo wolniej sie starzeje niz np. kino domowe
0
@MichalZZZ a ta kawalki na gitare akustyczna to dla kogo potrzebowales?
1
Rekiny w szale jedzienie - z lotu ptaka.
https://www.nationalgeographic.com/news/2017/08/shark-feeding-frenzy-menhaden-school-hamptons-drone-video-spd/
1
Pasujacy seans do 73 urodzin Briana Maya:
Sequel głośnej produkcji z 1979 roku. Ostatni sprawiedliwy ery postnuklearnej - Mel Gibson - roztacza opiekę nad społecznością zajmującą się produkcją benzyny. Co najmniej równe albo i lepsze od pierwszej części: Mad Max 2: Wojownik szos / Mad Max 2 (1981) - NDZ 21:00 TNT
---
Dzieło Wolfganga Beckera zostało wybrane najlepszym filmem europejskim, a Daniel Brühl i Katrin Saß najlepszymi aktorami roku 2003. Piękną, nastrojową muzykę stworzył Yann Tiersen: Good bye, Lenin! / Good Bye, Lenin! (2003) - NDZ 22:05 TVP Historia (z napisami)
---
Niedzielne kino z wojną na planie głównym lub w tle.
Television 20:00 TV Puls - Przełęcz ocalonych / Hacksaw Ridge (2016)
Television 22:30 TV Puls - Helikopter w ogniu / Black Hawk Down (2001)
TelevisionFilm projector 22:40 TVP 2 - Wojna Charliego Wilsona / Charlie Wilson's War
1
2
9
Juz kilka miesiecy temu rozmwialisym tutaj o Puigu. Jedni byli za, drudzy przeciw - normalne.
Tacy zawodnicy sa moim zdaniem sola gry Barcelony. Oby jego kariera pieknie sie rozwijala.
ps. najlepiej napisac komentarz nie zobaczywszy meczu, za co jeszcze raz dziekuje player.pl!
1
@lucas/catalan fajna pani
0
@Joey ale dół . Akurat dzień sobie ulozylem pod 21.00 . Dzięki @player layer za nic
1
Mecz o 17??? .
0
@matirix20 Sport narodowy
1
@Hiacynk super .
1
@Hiacynk 88? ?
3
1
@KleciU tak jest. Z glowy czy wyszukiwarka zdjec?
5
https://pbs.twimg.com/media/EdO11OeXoAAzV0V?format=jpg&name=medium
foto: Czapkins, RIP Tomek Mackiewicz
0
@matirix20 @Jaca27 druga podpowiedz
https://i.pinimg.com/originals/d8/b2/be/d8b2be82b8310cffd9c855840ffe6b25.jpg
3
@Odesseiron Slyszalem, ze ruszyl do tego casting na LR @MichalZZZ
0
Kto pamieta co to?
https://i.pinimg.com/originals/ee/e4/ec/eee4ec5c4d564185f6ea08c011bc7543.jpg
0
@MesQueUnClub_87 ale jeden czy dwa?
https://robertlaska.com/wp-content/uploads/2005/10/kurscy-013-w.jpg
ciekawe moga byc rozmowy przy stole
@NeroTFP a brat na slubie byl? (nie wiem jakie maja relacje)
1
Tak na niedzielne poludnie. Sen o Meksyku. Pat Metheny.
4
@Hiacynk Co to duzo pisac, dla takich graczy nawet niedzielni kibice ogladaja pilke. Geniusz, mial wszystko.
2
@NeroTFP Sport taki jest, ze nie zawsze wygrywa najlepszy, ale to tez jego urok.
1
@Kapitan hawk o kurde.. nie znam tego.. juz po miniciu ogladania mam podobnie jak TY!
0
@adamt1996 My kibice Barcy w pierwszym rzedzie stawiamy radosc z gry i akcje piekne dla oka. Jak dlugo bys zniosl scenarisz pieknej, ofensywnej gry, ale bez tytulow (np czeste porazki w finalach, drugie miejsca w lidze).
NIe wykluczam oczywiscie polaczenia efektownosci i efektywnosci.
4
73 urodziny Briana Maya z Queen. Takie komponowal perly, perelki.
0
@Muszynianka mam wlasnie dwie od Bialetti i aluminium fajniej kawe robi, mi tez osobiscie lepiej smakuje, ale myje ja i susze z kazdym razem. Faktycznie stalowe dluzej potrzyma, ale to chyba mit z tym aluminium i wplywem na zdrowie. Kiedys to moze tak, ale teraz juz nie ma z tym problemu.
0
Romelu Lukaku czy Julio Baptista?
4