0

@fajniag bardzo nawet. Z tego co pamietam, to @kamilo0066 tez.

0

@MichalZZZ ogolnie sprzet audio ma te zalete, ze duuuuzo wolniej sie starzeje niz np. kino domowe

0

@MichalZZZ a ta kawalki na gitare akustyczna to dla kogo potrzebowales?

1

Pasujacy seans do 73 urodzin Briana Maya:

Sequel głośnej produkcji z 1979 roku. Ostatni sprawiedliwy ery postnuklearnej - Mel Gibson - roztacza opiekę nad społecznością zajmującą się produkcją benzyny. Co najmniej równe albo i lepsze od pierwszej części: Mad Max 2: Wojownik szos / Mad Max 2 (1981) - NDZ 21:00 TNT
---
Dzieło Wolfganga Beckera zostało wybrane najlepszym filmem europejskim, a Daniel Brühl i Katrin Saß najlepszymi aktorami roku 2003. Piękną, nastrojową muzykę stworzył Yann Tiersen: Good bye, Lenin! / Good Bye, Lenin! (2003) - NDZ 22:05 TVP Historia (z napisami)
---
Niedzielne kino z wojną na planie głównym lub w tle.
Television 20:00 TV Puls - Przełęcz ocalonych / Hacksaw Ridge (2016)
Television 22:30 TV Puls - Helikopter w ogniu / Black Hawk Down (2001)
TelevisionFilm projector 22:40 TVP 2 - Wojna Charliego Wilsona / Charlie Wilson's War

1


2

9

Juz kilka miesiecy temu rozmwialisym tutaj o Puigu. Jedni byli za, drudzy przeciw - normalne.
Tacy zawodnicy sa moim zdaniem sola gry Barcelony. Oby jego kariera pieknie sie rozwijala.

ps. najlepiej napisac komentarz nie zobaczywszy meczu, za co jeszcze raz dziekuje player.pl!

1

@lucas/catalan fajna pani

0

@Joey ale dół . Akurat dzień sobie ulozylem pod 21.00 . Dzięki @player layer za nic

1

Mecz o 17??? .

0

@matirix20 Sport narodowy

1

@Hiacynk super .

1

@Hiacynk 88? ?

3

1

@KleciU tak jest. Z glowy czy wyszukiwarka zdjec?

5

3

@Odesseiron Slyszalem, ze ruszyl do tego casting na LR @MichalZZZ

0

@MesQueUnClub_87 ale jeden czy dwa?
https://robertlaska.com/wp-content/uploads/2005/10/kurscy-013-w.jpg
ciekawe moga byc rozmowy przy stole
@NeroTFP a brat na slubie byl? (nie wiem jakie maja relacje)

1

Tak na niedzielne poludnie. Sen o Meksyku. Pat Metheny.


4

@Hiacynk Co to duzo pisac, dla takich graczy nawet niedzielni kibice ogladaja pilke. Geniusz, mial wszystko.

2

@NeroTFP Sport taki jest, ze nie zawsze wygrywa najlepszy, ale to tez jego urok.

1

@Kapitan hawk o kurde.. nie znam tego.. juz po miniciu ogladania mam podobnie jak TY!

0

@adamt1996 My kibice Barcy w pierwszym rzedzie stawiamy radosc z gry i akcje piekne dla oka. Jak dlugo bys zniosl scenarisz pieknej, ofensywnej gry, ale bez tytulow (np czeste porazki w finalach, drugie miejsca w lidze).
NIe wykluczam oczywiscie polaczenia efektownosci i efektywnosci.

4

73 urodziny Briana Maya z Queen. Takie komponowal perly, perelki.


0

@Muszynianka mam wlasnie dwie od Bialetti i aluminium fajniej kawe robi, mi tez osobiscie lepiej smakuje, ale myje ja i susze z kazdym razem. Faktycznie stalowe dluzej potrzyma, ale to chyba mit z tym aluminium i wplywem na zdrowie. Kiedys to moze tak, ale teraz juz nie ma z tym problemu.

0

Romelu Lukaku czy Julio Baptista?

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?