Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Odesseiron nie mam pojecia czego slucha Biedron. Nie znam ani jednego albumu.
0
Okazalo sie, ze mialem glosowac na Trzaskowskiego, gdyby oczywiscie sugerowac sie gustem muzycznym. A Wam do ktorego pretendenta najblizej jesli chodzi o muzyke?
Kandydaci wybrali ulubione albumy, jestem pod wrazeniem ze Trzasku wskazal takie perelki jak Selected Ambient Works czy Another Green World. Kind of Blue nie dziwi, w koncu jest synem jazzmana.
Sciagawke mozna powiekszyc.
https://www.wykop.pl/wpis/50810625/kandydatow-na-prezydenta-poproszono-o-wskazanie-sz/
#ZoltekZnowuDyskryminowany
0
Dzem, cukier, konserwy rybne itd.
Jerzy Kukuczka i Broad Peak.
https://jerzykukuczka.com/pl/story/broad-peak/
0
@Misanthrope przypomniales
1
@IronSanHybrid mowi sie o "nowej la Ramblii"
1
@Kapitan hawk a Hulk opuszcza Chiny.
1
@kaamil1910 Revolution is My Name
@Rewolucja123
2
Jakby nie patrzec to slowa Setiena ciagle aktualne.
"RM nie wygra wszystkich meczow"
0
@Hushovt no chyba, ze tak.
0
@Hushovt Boromir - Puyol?
Smirgol . Barto?
1
@Hushovt moze opisz postaci z Lotr i porownaj z naszymi grajkami.
0
@Nazio87 od gory, jak mawia klasyk :)
0
@BarcaInfo Jaka byla glowna pobudka Setiena, gdy zgdozil sie na przyjscie do BArcy.
BArcelonie sie nie odmawia? O to chodzilo?
1
Szkoda, ze Leo nie pogratuluje normalnei tylko jak jakis Philip Lahm. Trzeba docenic przeciwnika, ze wygral.
3
@Misanthrope Szefield uju ebany, prezstan mu rodzine przesladowac!
46
COVID,
POPiS w drugiej turze,
Real Madryt mistrzem.
slabo
1
@Mat_Cat Glupio i bez stylu to sie z nim pozegnano
1
@tristan87 Barca wydaje sie byc zespolem przecyconym, nasyconym. Pewnie sam Chuck Norris by nie pomogl.
#Przebudowa.
1
@SHIBA nawet on biega...
0
prawie 4 kola tutaj...
0
Jest niezle. Drugie mamy drugie miejsce.
#KafejkaNiePadla
1
Lady gol dla Zoltej Lodzi.
https://streamable.com/t4xg55
1
"zoba Bussi, taki jeden na LR napisal, ze mamy Cie sprzedac, pokaz mu"
0
ale pieknie zawije te stope
3
To Barca moze sobie dzis zapewnic wicemistrza.
4
@SHIBA cz to jest ta alterantywna La Rambla?
4
@VamosRakieta Barca wlasnie gra.
ciekawa czy dojedzieym do 1410.
1
@Janiama @Amigo_Blanco @boixos1944
u mnie wysoko
1
@Odesseiron u mnie podobnie. Trzeci podobno juz dobry, z tego co pamietam opowiadl @kerouac
0
@elmayakos pierwszy sezon jest genialny. Cos miedzy Blade Runner a BattleStar Galactica.