1

@Odesseiron nie mam pojecia czego slucha Biedron. Nie znam ani jednego albumu.

0

Okazalo sie, ze mialem glosowac na Trzaskowskiego, gdyby oczywiscie sugerowac sie gustem muzycznym. A Wam do ktorego pretendenta najblizej jesli chodzi o muzyke?
Kandydaci wybrali ulubione albumy, jestem pod wrazeniem ze Trzasku wskazal takie perelki jak Selected Ambient Works czy Another Green World. Kind of Blue nie dziwi, w koncu jest synem jazzmana.

Sciagawke mozna powiekszyc.
https://www.wykop.pl/wpis/50810625/kandydatow-na-prezydenta-poproszono-o-wskazanie-sz/


#ZoltekZnowuDyskryminowany

0

Dzem, cukier, konserwy rybne itd.
Jerzy Kukuczka i Broad Peak.
https://jerzykukuczka.com/pl/story/broad-peak/

0

@Misanthrope przypomniales

1

@IronSanHybrid mowi sie o "nowej la Ramblii"

1

@Kapitan hawk a Hulk opuszcza Chiny.

1

@kaamil1910 Revolution is My Name


@Rewolucja123

2

Jakby nie patrzec to slowa Setiena ciagle aktualne.
"RM nie wygra wszystkich meczow"

0

@Hushovt no chyba, ze tak.

0

@Hushovt Boromir - Puyol?
Smirgol . Barto?

1

@Hushovt moze opisz postaci z Lotr i porownaj z naszymi grajkami.

0

@Nazio87 od gory, jak mawia klasyk :)

0

@BarcaInfo Jaka byla glowna pobudka Setiena, gdy zgdozil sie na przyjscie do BArcy.
BArcelonie sie nie odmawia? O to chodzilo?

1

Szkoda, ze Leo nie pogratuluje normalnei tylko jak jakis Philip Lahm. Trzeba docenic przeciwnika, ze wygral.

3

@Misanthrope Szefield uju ebany, prezstan mu rodzine przesladowac!

46

COVID,
POPiS w drugiej turze,
Real Madryt mistrzem.

slabo

1

@Mat_Cat Glupio i bez stylu to sie z nim pozegnano

1

@tristan87 Barca wydaje sie byc zespolem przecyconym, nasyconym. Pewnie sam Chuck Norris by nie pomogl.

#Przebudowa.

1

@SHIBA nawet on biega...

0

prawie 4 kola tutaj...

0

Jest niezle. Drugie mamy drugie miejsce.

#KafejkaNiePadla

1

Lady gol dla Zoltej Lodzi.
https://streamable.com/t4xg55

1

"zoba Bussi, taki jeden na LR napisal, ze mamy Cie sprzedac, pokaz mu"

0

ale pieknie zawije te stope

3

To Barca moze sobie dzis zapewnic wicemistrza.

4

@SHIBA cz to jest ta alterantywna La Rambla?

4

@VamosRakieta Barca wlasnie gra.
ciekawa czy dojedzieym do 1410.

1

1

@Odesseiron u mnie podobnie. Trzeci podobno juz dobry, z tego co pamietam opowiadl @kerouac

0

@elmayakos pierwszy sezon jest genialny. Cos miedzy Blade Runner a BattleStar Galactica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?