1

@Chakalaka leci kurde ten czas, wrecz zapiernicza.

0

@BarcaInfo chyba nie ma osoby na tym piłkarskim świecie, która by nie chłonęła jego gry.

0

@Danny Gaucho i głowa do interesów . Taka silna marka

0

Powazna awaria Cloudflare . Działa wam Discord?

0

@Misanthrope a to sorry :)

0

@TheNekro94 a chyba sie niepotrzebnie unioslem. Wydaje mi sie, ze juz jakis czas temu ktos to wlasnie zaspojlerowal. Czy to byl @Misanthrope , czy to Ty? Wiem, ze odpowiedzialem, ze z zemsty zdradze zakonczenie Titanica.

0

@TheNekro94 zamorduje Cie, serio.

0

@LuisSalvano Emeryt, pani psycholog i pani kosmetolog. Czyli w sumie 3 osoby.

1

@LuisSalvano Nigdy tam nie bylem, ale znajomi ktorzy byli polecaja - szczegolnie te mniej turystyczna czesc. Dwie znajome osoby nawet na stale sie przeprowadzily, ale nie mam czasu odwiedzic.

5

@Ricardinio14 Ten serial juz nie zejdzie ponizej pewnego swietnego poziomu.
@TheNekro94 chcialby byc na Twoim miejscu.

3

@Hiacynk on ma tan status tuzPrzedJordanowy.

0

Do wszystkich hejterow! :)


---

a tu a propos wyborow w Barcelonie


#stoLat i wiecje Staszek Tym

4

@BarcaInfo calkiem fajna. Te zdejcia, Griezmanna, Busiego itd, ktore niedawno wrzucales. Uwazam, ze swiatlo tam spartolili.

1

@Hiacynk pamietam. D.Z.I.K.

1

@LuisSalvano wiem, ze teraz to Tobie nie wypada, ale panie ladne?
A drugie pytanie, to: jedziesz moze zobaczyc Akademie Rafy Nadala?

1

@PatrykBarca jesli tak jest, to nie tylko wiara sluzy do sterowania ludzmi. Mozesz sterowac przeciez na zupelnie mniej wyczuwalnym poziomie.

0

@PatrykBarca zazdroszcze ludziom gleboko w cos wierzacym (nie mowia konktretnie o chrzescijanskim Bogu, tylko szerzej). Nie musi to wcale byc naiwne czy fanatyczne.

0

@Keson my mamy tu takiego @tristan87 , ale gdzie jego Izolda?

1

Mem sobota wieczor / niedziela rano. I przy okazji ankieta (nie pytam o wiare)
https://pbs.twimg.com/media/EdIKAWEWsAISZS9?format=jpg&name=large

https://strawpoll.com/v8w3c98x9

3

@Keson Rivaldo, Bebeto, Djalminha, Donato, Makaay, Felipe Luis.

0

@MichalZZZ kto liczyl glosy?! protest - gdzie pani L.C?

2

Prosty podzial roznych ideologii z punkut widzienia wolnosciowca na dobre, zle, brzydkie i iksde. UWAGA, bardzo subiektywny.
Nie bojta sie, nie ma LGBT, ale jest duzo nurtow plus obrazki w wybitymi i mniej wybitnymi przedstawicielami.

https://pbs.twimg.com/media/EdJBZdoXgAAd9iv?format=jpg&name=medium

0

@Janiama widziales ulbione albumy kandydatow na prezydenta RP?

0

@Persyfl no i nawet sie nie kloca.. :)

0

@SHIBA tzn? taki pomysl?

0

1

@MarioVeB! to se ejpla kupisz.
Rafal chyba pierwszy i jedyny raz mi zaimponowal.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708719#comment-8708719

1

A moze powtorzymy historie?
Wpisow w mega dyskusji przybywa w takim tempie, ze akurat moze ktos, kto zna historie bedzie nam fajne daty przyblizal?
@sebasek99 moze Ty lub @Kajtek77 Na swieczniku rok 1530
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425

1

@MarioVeB! Pierwszy raz bawie sie tu w denucjacje. @VamosRakieta mamy go - Rafal sie wylamal!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?