Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka leci kurde ten czas, wrecz zapiernicza.
0
@BarcaInfo chyba nie ma osoby na tym piłkarskim świecie, która by nie chłonęła jego gry.
0
@Danny Gaucho i głowa do interesów . Taka silna marka
0
Powazna awaria Cloudflare . Działa wam Discord?
0
@Misanthrope a to sorry :)
0
@TheNekro94 a chyba sie niepotrzebnie unioslem. Wydaje mi sie, ze juz jakis czas temu ktos to wlasnie zaspojlerowal. Czy to byl @Misanthrope , czy to Ty? Wiem, ze odpowiedzialem, ze z zemsty zdradze zakonczenie Titanica.
0
@TheNekro94 zamorduje Cie, serio.
0
@LuisSalvano Emeryt, pani psycholog i pani kosmetolog. Czyli w sumie 3 osoby.
1
@LuisSalvano Nigdy tam nie bylem, ale znajomi ktorzy byli polecaja - szczegolnie te mniej turystyczna czesc. Dwie znajome osoby nawet na stale sie przeprowadzily, ale nie mam czasu odwiedzic.
5
@Ricardinio14 Ten serial juz nie zejdzie ponizej pewnego swietnego poziomu.
@TheNekro94 chcialby byc na Twoim miejscu.
3
@Hiacynk on ma tan status tuzPrzedJordanowy.
0
Do wszystkich hejterow! :)
---
a tu a propos wyborow w Barcelonie
#stoLat i wiecje Staszek Tym
4
@BarcaInfo calkiem fajna. Te zdejcia, Griezmanna, Busiego itd, ktore niedawno wrzucales. Uwazam, ze swiatlo tam spartolili.
1
@Hiacynk pamietam. D.Z.I.K.
1
@LuisSalvano wiem, ze teraz to Tobie nie wypada, ale panie ladne?
A drugie pytanie, to: jedziesz moze zobaczyc Akademie Rafy Nadala?
1
@PatrykBarca jesli tak jest, to nie tylko wiara sluzy do sterowania ludzmi. Mozesz sterowac przeciez na zupelnie mniej wyczuwalnym poziomie.
0
@PatrykBarca zazdroszcze ludziom gleboko w cos wierzacym (nie mowia konktretnie o chrzescijanskim Bogu, tylko szerzej). Nie musi to wcale byc naiwne czy fanatyczne.
0
@Keson my mamy tu takiego @tristan87 , ale gdzie jego Izolda?
1
Mem sobota wieczor / niedziela rano. I przy okazji ankieta (nie pytam o wiare)
https://pbs.twimg.com/media/EdIKAWEWsAISZS9?format=jpg&name=large
https://strawpoll.com/v8w3c98x9
3
@Keson Rivaldo, Bebeto, Djalminha, Donato, Makaay, Felipe Luis.
0
@Janiama https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708719#comment-8708719
0
@MichalZZZ kto liczyl glosy?! protest - gdzie pani L.C?
2
Prosty podzial roznych ideologii z punkut widzienia wolnosciowca na dobre, zle, brzydkie i iksde. UWAGA, bardzo subiektywny.
Nie bojta sie, nie ma LGBT, ale jest duzo nurtow plus obrazki w wybitymi i mniej wybitnymi przedstawicielami.
https://pbs.twimg.com/media/EdJBZdoXgAAd9iv?format=jpg&name=medium
0
@Janiama widziales ulbione albumy kandydatow na prezydenta RP?
0
@Persyfl no i nawet sie nie kloca.. :)
0
@SHIBA tzn? taki pomysl?
0
Ktora wersja Crespo najlespza?
https://pbs.twimg.com/media/Ec3zjzAWkAEiVqp?format=jpg&name=medium
1
@MarioVeB! to se ejpla kupisz.
Rafal chyba pierwszy i jedyny raz mi zaimponowal.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8708719#comment-8708719
1
A moze powtorzymy historie?
Wpisow w mega dyskusji przybywa w takim tempie, ze akurat moze ktos, kto zna historie bedzie nam fajne daty przyblizal?
@sebasek99 moze Ty lub @Kajtek77 Na swieczniku rok 1530
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425
1
@MarioVeB! Pierwszy raz bawie sie tu w denucjacje. @VamosRakieta mamy go - Rafal sie wylamal!