0

@Bykunn w sumie masz racje.

1

@Hushovt nie mam pojecia, ale moze Peter Stormare albo nawet Alice Cooper?

0

@Hushovt a o jezyku juz cos bylo, czy sie leniles?

0

@KleciU niezle .

0

@Misanthrope tak, bo niezreczna cisza moze nastac ;(

0

@Odesseiron no jak uwazasz, ale coraz nudniej sie tu robi.

0

@Odesseiron wez anuluj, nie rob jaj. Zagladac i tak bedziesz, a pewnie nawet nowe zalozysz.

2

@Odesseiron by odwolac usuniecie konta.

2

@Odesseiron wcisnales dzis przycisk?

3

Bielsa porownany do Pied Piper -


Just like the Pied Piper
Led rats through the streets
We dance like the marionettes
Swaying to the symphony

@Misanthrope @Chakalaka @Odesseiron

2

"Nie jest wazne tylko, ze cos robisz, wazne jest jak to robisz" Tim Vickery o filozofii Bielsy.

"chce wygrywac, ale wygrywac we wlasciwy sposob"
@Asthylath

#elLoco

0

@Asthylath zyjaca legenda trenerki. Sama jego twarz jest juz bardzo ciekawa.

0

Z cyklu "Nie polecam". Taragüi Maracuya Tropical .
https://yerbamate.ie/526-thickbox_default/taragui-maracuya-tropical-500g.jpg

2

@Comentateiro tak zwany klasyk. Tam pan Gadzinowski z NIE rowniez fajne rzeczy wyprawial.
Palikot bardzo sympatyczny gosc, w przeciwienstwie np. do Tonalda Duska.

1

@Comentateiro ja nie tylko calowalem, ale i tanczylem.


0

Big12.
Fajna seria na reddicie o brazylijskich klubach. Jako pierwsze bylo opisywane Flamengo, a teraz Vasco.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/huhee2/brazilian_big12_series_episode_212_vasco/

1

@NaFazieHitman jesli lubis Windy (Wendy's) to na pewno zainteresuje Cie tez
https://www.ventusky.com/

0

Kto z Was poleca aplikacje pogodowa WeatherBug?

1

@MichalZZZ ale jest usmieszek przy Ilonie - mi sie ona srednio podoba.

0

@Odesseiron Ilona Felicjanska ;)

0

@Avada Kedavra wyjdz z tunelu

0

0

@michal26 @Chwytliwy
Ze swoją legendą byłby częstym gościem telewizyjnych tok szoł, jednak jest przeszkoda – jego ostra krytyka III RP zapoczątkowanej w Magdalence.

Ma bardzo krytyczne zdanie o dzisiejszym stanie nauki. - Idee gender wypierają podstawowe prawa naukowe. Po prostu prawda przestała istnieć. Orwell został zakasowany już wielokrotnie. Liczy się poprawność – mówi.

1

Londo Mollari (Peter Jurasik) o malzenstwie. Swoja droga bardzo ciekawy i zabawny akcent.



@Lamora
#babylon5

6

Oj.


2

Gdyby ptoki mialy rece.


2

@MichalZZZ jeszcze jako a honorable mention mozna dodac panie @Ermitano i @Eoren .

0

@MichalZZZ aaa znowu mojej nie bylo.

3

@Encore zawsze goscia bardzo lubilem. Swietny grajek, ale rownie dziwny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?