0

@NeroTFP Sharon Stone jeszcze jaka mloda

0

@don'T.R.I.P.e niezle to

1

0

@Klaudix pies z kocim charakterm - moze byc roznie ;)

1

@Danny Gaucho przeciez to jest The Slice of Life
@MichalZZZ

1

@SHIBA ale ekologiem jest :)

2

@NeroTFP Dobra... bez kitu.. nie wierze w przypadki. Wlasnie wlaczylem ten film, bo polecales..a po 20 sekundach -- Seagal podchodzi do kabrioleta, a tu tekst -
"podobno szukasz Salvana".

Batista Salvano
Bedzie ban za to?

1

@NeroTFP oraz Pam Grier.
Seagal chyba tez ogolnie Badass jest poza filmem. Putina z tego, co pamietam popieral. Mocno arogancki gosc.

1

@Hushovt chyba uzytkownik @barcelonaLM wsawila czasem cos o zjawiskach meteo, moze sie zna.

0

"Klamalem, oszukiwalem. Przekupywalem facetow, by kryli zbrodnie innych facetow. Jestem zamieszany w morderstwo. Ale najgorsze jest to, ze moge z tym wszystkim zyc".

B.S.

0

@Klaudix to Shiba czy Akita w koncu?

2

"Polityka jest galezia przemyslu rozrywkowego"
F.Z.

0

@Bykunn Jeden z najbardziej utelatnowanch graczy w historii tego sportu, z Argentyny. Obecnie w sportach motorowach.

0

@Joe_Pesci nie chce mi sie plakac

0

@Joe_Pesci Dzieki

1

@Bykunn Nie, to nie @shiba, to Nalbandian. Znasz?

6

1

@Misanthrope moze szukali ;)

0

La Repubblica poinformowała na swoich łamach, że minionej nocy miało miejsce włamanie do domu Francka Ribery'ego we Florencji. Cały czas oceniane są materialne straty Francuza.

W kontekście rabunku, który miał miejsce w domu byłego zawodnika Bayernu Monachium, odnotować należy, że zawodnik na pewno stracił biżuterię, a także kilka innych cennych przedmiotów, o czym napisał dziennik z siedzibą w Rzymie.

1

W Polsce podzielonej mamy ostra walke dwoch plemion.
Lilliputow i Blefuscu.

1

@BigVu ochlokracja loading

0

@PrinceDamon no widzisz. Przeraza mnie to.

1

0

@Nicko #Ż .

3

A gdzie pytanie po francusku, a gdzie prosty chlopak z Virginii.

0

@Chwytliwy Uwazam, ze wielu ludzi zaglosuje na Trzaskowskiego, pomimo Chwitliwego na la Ramblii.
O dziwo zgadzam sie z Twoim zdaniem. POPiS wlasnie pokazuje, gdzie ma ludzi.

Robia tak - bo moga.

1

@tobiasson92 ale ciezko jest zrobic cos gorszego niz TVP?

4

@ProMILs takie male podsumowanie POPiSu.

1

@Encore Ogolnie polecam Tobie kanal


jedne z najlepszych na YT - maniak kosiarek. Wie wszystko
byl juz tu taki temat ludzie polecali Oleo Mac, a on dorzuca Clippo, Honda, Toro, Stiga, ale lepiej starsze niz nowsze, zalezy tez od konkretnego modelu i silnika.

Mulczarka tez wchodzi w gre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?