Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Chcialem cie sprawdzic.
https://pbs.twimg.com/media/EcbTjImWoAIAhZK?format=jpg&name=medium
2
@badej60 ciezki wybor, obie maja slabe nerwy i beksy.
0
@Coutinho007 no wlasnie tu chyba jest problem.
Jeszcze "wiekszym" orlem byl Bogarde ;)
0
Kobita mnie bije i ma maske podczas pandemii.
https://i.ytimg.com/vi/lwleaxA0ps0/maxresdefault.jpg
2
@Chaoss @Kapitan hawk wiadomo, ze chodzilo o Czecha, kto na Ruska mowi sasiad zza miedzy?
5
@Coutinho007 Reiziger .
1
W ktorych barwach lepiej grali, w bordowych czy bialych?
Enrique
R9
Saviola
Figo
Laudrup
Eto
Hagi
Schuster
1
@SonBarcaGoku pulsar? Kurde nie slyszalem tego okreslenia
2
@Coutinho007 trudne
2
@Keson Staram sie jak moge, juz nie wyrabiam
0
Davids czy Simeone
Kluivert czy Trezeguet
Dunga czy Dechamps
?
0
Zola czy Pedro?
John Carew czy Tore Andre Flo?
Philip Cocu czy Ever Banega?
0
Milan Barros czy Andrei Arschawin?
2
@Hiacynk rewelacyjny zawodnik
#cliveOwen
1
Francesco Coco czy Angelo di Livio?
1
@Encore teksańskia masakra
0
@Odesseiron a z polskich? Odwróceni taki w miarę , Slepnac od Świateł
0
@Odesseiron la Piovra
4
@sebasek99 a rower ma?
0
Cejrowskiego widzieli jak spuszczal Espaynol?
0
@AV0CAD0 w BB była z nim scena ?
0
@AV0CAD0 Watha będzie nowy?
1
@Hiacynk a ławka ?
2
@MichalZZZ Fargo
5
Radio Nowy Swiat startuje jutro o 6 rano.
Poranna Manna – od 6:00 do 10:00
Próbny lot – od 10:00 do 11:00
W środku dnia – od 11:00 do 14:00
Świat nowej muzyki – od 14:00 do 16:00
Popołudnie w Nowym Świecie – od 16:00 do 19:00
Audycja muzyczna – od 19:00 do 22:00
0
@Hushovt Podobno jest znawca pługow.
2
no dobra:
Liczyl na to ze wyluska te pilke i nie trafil. Bandyctwo nieumslne, ale bandyctwo.
1
Liczyl na to ze wyluska te pilke i nie trafil. Bandyctwo nieumslne, ale bandyctwo.
0
@MESSIah16 Nie wstyd Ci ;) ?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTwM6dffbjAfXXbt0nFieqjGaQA1pKhq7pZlg&usqp=CAU
3
@Odesseiron usuwasz konto, bo inaczej ciagle bys zagladal?