Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prince Warrior. Ktos z Was gral w tych butach?
4
Ah te "sredniowieczne" poglady sprzed 200 lat. Zacofanie normalnie.
"Kościół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród."
2
@cata_luna hehe, racja.
7
Nasi dzielni kandydaci na fotel prezydenta RP byli juz przedstawiani jako kobiety, tym razem jednak sa kumplami z klasy.
https://pbs.twimg.com/media/EbMPQoBWoAoDqRZ?format=jpg&name=medium
2
1
W Dniu Ojca.
https://pbs.twimg.com/media/EbLnmg3WsAAv3ST?format=jpg&name=small
Paweł Łoziński, photo: Kraków Film Festival
oraz Squonk, Genesis.
"like father, like son..."
6
@Barca_Big_Moment na kase chorych tam sie lecza czy co
1
@D_Myrdal wiem komu spodoba sie Twoj avatar. @MichalZZZ
a co do tych panow, to kto wcieliby sie w tego gostka?
https://i.ytimg.com/vi/7gFoHkkCaRE/maxresdefault.jpg
@Misanthrope
https://sedanidraws.files.wordpress.com/2014/07/2.jpg
0
Szkoda, ze akurat w trakcie meczu.
"Witam bardzo ciepło i serdecznie... Tymi słowami witam Was od wielu lat, kiedyś w RMF FM, później w Trójce, a obecnie w rockserwis.fm... Tymi słowami i dźwiękami "Selvy" zespołu Camel...
A potem przez dwie godziny obcujemy ze szlachetnymi dźwiękami dla których w tym pospiesznym i skomercjalizowanym świecie coraz częściej brakuje miejsca w ciągu dnia. Ale z innej strony patrząc to noc, jej kolor, nastrój, cisza, sprzyja skupieniu się, sprzyja całkowitemu oddaniu muzyce płynącej z głośników. Muzyce, która na to zasługuje, która wzrusza, porusza i sprawia, że człowiek czuje się lepszy.
Pejzaże dźwiękiem malowane..... Szlachetne i wyrafinowane frazy, pozytywne emocje, oaza dla wrażliwych..... to tu dominują nagrania z zakresu rocka progresywnego i psychodelicznego, jazz-rocka, ambient, space, elektronicznego rocka, itp.
To tu króluje twórczość wykonawców proponujących wyrafinowaną muzykę spoza list przebojów dla wymagających i wrażliwych słuchaczy.
Żegnamy się pełni pozytywnych emocji, wrażliwsi, może lepsi... by spotkać się ponownie za 7 dni."
0
30 lat temu pierwsza druzyna z Afryki w historii doszla do cwiercfinalow MS. Dokonal tego Kamerun pokonujac Kolumbie (2-1, wszystkie gole w dogrywce 106,108, 115) po kuriozalnej stracie Higuity oraz golu Milli.
W 1/4 Afrykanie spotkali sie z Anglia Linekera, ale to juz inna historia.
8
#maklowicz
0
@G9 To nawet zgadlem. Dziecinnie proste i sumtne zarazem. Latwo takich ludzi przejrzec.
0
@Mazi Szkoda. Skoro prowadzisz juz agitke, napisz na kogo bedzeisz glosowal, nie wiem co w tym tak trudnego.
Mam zgadywac, ze na Trzaskowskeigo czy Holownie czy moze mnie jednak zaskoczysz?
0
@Mazi nie wstydz się, zrób coming out ;)
6
@Mazi jak to zmienic? Ty jako buchalter wiesz przeciez na kogo zaglosowac, by nie bylo socjalu, bys znowu mogl spojrzec rodzinie w oczy, by gospodarka ruszyla. Zmienic system?
Zaglosuje za Toba, prowadz.
0
@tomono to sie nazywa ochlokracja.
1
@capoN a popatrz, odpowiadasz jak Bosak.
@tomono a spoza puli? Lub po prostu jakas partia z obecnych lub bylych?
0
@capoN @tomono Czy Wy mu zarzucanie bycie socjalista, czy go za to chwalicie?
Jesli ganicie to jestescie wyborcami Stanislawa Zoltka, czy na kogo z nie - socjalistow zaglosujecie?
3
Apple zakłada "Fundację" Asimova. ... Serial ma bazować na oryginalnej trylogii Asimova. "Fundacja" to prawdziwa epopeja, w której Asimov przygląda się procesom polityczno-społecznym ludzkiej cywilizacji. Akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, kiedy to znany wszechświat rządzony jest przez skonsolidowane imperium.
dziwne?
@kerouac @Cochise
6
@th@les to mam troche pasujacy obrazek do tego
Robin Dood
https://pbs.twimg.com/media/EbH7agCUcAAdumv?format=png&name=900x900
7
Dobra, glosuje na PO. Dzieki Adam Bielan.
A.Bielan: Jeśli Platforma dojdzie do władzy, natychmiast zabierze wszystkie programy społeczne, co uzasadni kryzysem po koronawirusie"
0
Piekna bramka i niezla radocha naszego bylego trenera.
1
@IronSanHybrid dobrego konia ze stajni Kevina Smitha dobrales.
#Ethan Suplee
@Misanthrope zdecydowanie
0
Ogladal ktos msze swieta Apple (WWDC)? Co, znowu chwalili sie nowymi animoji?
Podbono bedzie rozwod z Intelem.
2
@Danny Gaucho a ile lewoskretnej witaminy C maja ;)
0
@kazbychu no moze by lepiej pasowalo
0
@8stoichkov8 nazbieralo sie.
0
Ładowanie...nie
0
Klasyk Johna Carpentera inspirowany filmem z lat 50. XX wieku. Obca siła atakuje stację badawczą na Antarktydzie. Autorem ścieżki dźwiękowej jest Ennio Morricone: Coś / The Thing (1982) - PN 23:05 TVN 7 (z napisami)
---
Dojrzewać trzeba w każdym wieku, czyli dziadek, ojciec i syn w obliczu niespodziewanej nieobecności kobiety, która organizowała ich życie. Plus brawurowy Michał Urbaniak, jako dziadek i zasłużone powodzenie. Koniecznie: Mój rower (2012) - PN 23:05 TVP 2 (z napisami)
----
Bandycka epopeja czyli włoski mistrz Sergio Leone o żydowskiej mafii z Nowego Jorku w przekroju historycznym. Gangsterska saga z Robertem De Niro, na której Hollywood mogłoby się uczyć kina: Dawno temu w Ameryce / Once Upon a Time In America (1984) - PN 22:20 Paramount Channel
-----
Za kanwę scenariusza posłużyła książka Doris Pilkington Garimara. Niezwykły walor artystyczny podkreślają znakomite zdjęcia Christophera Doyle'a, oraz nastrojowa, "etniczna" muzyka Petera Gabriela: Polowanie na króliki / Rabbit-Proof Fence (2002) - PN 20:30 TVP Kultura
1
@Chakalaka dokladnie.