Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gomess wielbiciel Hitlera i Beatlesów ;)
0
@ViscaBarca123 racja
5
Komentarz usunięty
1
@MichalZZZ zobacz dust off lub poszukaj w sklepie branży filmowo / fotografia
1
@klemens100 Trump 0 JO*
Trzaskowski 5 JO
*jezykow obcych.
0
Czy zgadzacie sie z ideologia Homo Homini?
8
Szkoda. Mniejsza liczba bylaby tu mile widziana.
3
@kerouac Leo moim zdaniem byl zawsze takim malym zakapiorem. Zobaczymy czy ta cecha bedzie sie bardziej przebijala w miare utraty sil witalnych.
ps. nie poronwuje go do zawodnikow typu Felipe Melo, ale pazur ma, lubi tez sie rewanzowac nutmegiem ;)
10
Najlepszego Leonie Messi, korona Ci z glowy na spadnie, jesli zalozysz konto na FCBarca.com
1
@fart uuuu ciekawe.
2
Dobrze, ze ludzie zmieniaja zdanie na temat Puiga. Nic nie jest jeszcze przesadzone, ale facet ma w sobie cos typowo barcelonskiego i mozna dostrzec ten blysk.
0
Naomi Osaka slow motion.
(2:24 ladnie przypier......)
a tu kilka uderzen inside-out tej pani
1
@clyde a on nie na emeryturze?
2
W koncu prawdziwa Dobra Zmiana
1
@SeeleyBooth to jedyny, ktory dobrze gra.
10
ale slabo gramy
1
List Princa Boatenga do Bialych Braci i Siostr.
https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/kevin-prince-boateng-soccer-racism
#wloskiRasizm
0
10 lat temu i pamietny gol Donovana dajacy wyjscie z grupy.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/hehqv0/on_this_day_ten_years_ago_landon_donovan_scored_a/
0
@Kvothe07 a kiedy Zoltek?
1
@Janiama i jak tam idzie kopiowanie oznaczonych, bijesz rekord czasowy?
1
@Janiama utwor "Vouge" tez lubie.
0
@NeroTFP Berkowicz swietnie, ale za to Braun slabiutko moim zdaniem.
1
Powiem Wam, ze az przykro sie robi, ze nikt nie wspomina tego kandydata przy okazji kampanii prezydenckiej. Najgorsze jest to, ze gdyby mial lepsza prezencje, to spokojnie molglby wystapic w "debacie" TVP.
#Kononowicz
3
@NeroTFP A ktore spoty zrobily na Tobie wrazenie z innych opcji politycznych, najlepiej kilku? Moga byc tez te z przeszlosci.
0
@kamilo0066 bywa i tak. Oby nie przeszli tego powaznie, szczegolnie ta kobieta w ciazy.
0
@kamilo0066 ostra impreza.
Chyba niektorzy w sily nadprzyrodzone wierza. Nie bral na powaznie srodkow bezpieczenstwa, takze karma (sila nadprzyrodzona) go ukarala.
0
@Barca_Big_Moment Czy Dimitrov i Troicki tez sa zarazeni?
7
@inViNcibl3 Powiem Tobie, ze wiedze gospodarcza niektorzy posiadaja, ale ma sie ona tak do katalaktyki jak wiedzia plaskoziemcow do wiedzy naukowej o naszej planecie.
Taki swoisty Kingsazj.
0
@IronSanHybrid tez pasuje.
1
@silny_user_krzysiu racja, racja.