Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO ja tez podobnie.
10
@badej60 Dobra uwazam :)
Jest na pewno wielu ludzi, ktorzy sie rownie dobrze wyslawiaja, to sztuka i po prostu fajne sie tego slucha. W swiecie polityki zadna oczywistosc. Braun ma w sobie cos szalonego, ale w pozytywnym sensie.
1
Gole "u siebie". Messi, Zico, Ronaldo, Rush, Totti, Zague, Agüero, Charlton, Henry, Palermo.
http://tiny.cc/u3oeqz
7
@IronSanHybrid hahah. Gosc wyslawia sie na poziomie Bralczyka.
5
Krasne! Fajna sztuczka Dolceka (Hajduk vs Inter)
http://tiny.cc/mxoeqz
0
@SHIBA duzo ktotszy , Bo tylko 45 min i pozbawiony typowych dla JMJ melodii.
0
@SHIBA To w takim nautycznym stylu byla np. Waiting for Cousteau - Jean Michel Jarre, ale chyba nawet kiedys o niej pisalismy?
0
@SHIBA Sound from the Seashell... ale chyba nie o taka muszle chodzilo :)
0
Ostatnio byly 3 h cyberpunk Blade Runner, to teraz 8 h: Robert Rich Perpetual A Somnium Continuum 8h Complete Masterpiece 2014. Muzyka nierzeczywista.
20
https://x.com/i/status/1268821604148150273
0
@matirix20 tak, Twoja racje jest twojsza.
3
Ladna brama Ronaldo dla BRA. Ronaldinho na milimetr ogolony.
A czyja asysta?
1
@Hushovt Wilsona oraz Lauren Cohan.
37
A: Ustawiłeś głośniki?
B: Tak, i anteny.
A: Anteny?
https://pbs.twimg.com/media/EZvd-YfWsAcaLcx?format=jpg&name=medium
5
Dobre to Bordeaux, rocznik 95?
https://pbs.twimg.com/media/EZvBCeuXYAAZyPN?format=jpg&name=medium
-------------
Inter 99/00
https://pbs.twimg.com/media/EZrLGNeXYAEBTzv?format=jpg&name=medium
--------------
Ciekawe czy ktos z Was ma oryginal.
https://pbs.twimg.com/media/EZvBHysXQAI3mRC?format=jpg&name=small
1
@Wossi61FCB mam nadzieje, ze wszystko ok.
1
@Wossi61FCB tylko melodia, czy po prostu caly utwor?
1
"Zolty ubior na balkonie" "Chrom", "Dobry Wujek", "Urwisy" Nemezis zostalo reaktywowane (polska gruba ambientowa), reaktywowany zostal rowniez redaktor Jerzy Kordowicz, ktory jako chyba jedyny ze starej ekipy zostal w Trojce.
Studio el Muzyki, pierszwe po dlugiej przerwie.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2524055,Studio-el-muzyki-2-czerwca-godz-2206
10
@Chwytliwy ps. jeszcze cos sobie przypomnialem, bo czesto piszesz o hipokryzji w kontekscie innych uzytkownikow.
Jesli juz koniecznie wstawiasz, ze byla miedzy nami burzliwa konwersacja na priv (ktora w moim mniemaniu miala charakter zartobliwy), to dodaj kiedy ona miala miejsce - bo bylo to dawno temu i dodaj rowniez, ze Ty tak samo mocno zartowales.
Priv to priv i powinien zostac prywatny, taka dzentelmenska umowa, ale czego moge oczekiwac od kogos, kto na forum pisze zle o swojej rodzinie.
Niedawno zarzucales komus, ze ta osoba Cie szkaluje, wiec nie rob tego samego. Nie pomawiaj.
Mialem na poczatku mocniejszy jezyk, czasem tak bywa, ale sie zapomina i zyje sie dalej. Na priv w takim tonie juz do nikogo nie wypisuje, wiec powstrzymaj sie ze swoimi obelgami, bo to nie jest po prostu eleganckie
Wiecej dystansu i troche bardziej rzetelnie poprosze.
Milego.
1
@Chwytliwy Nie pisalem, ze to mnie uraza, nie wymyslaj.
Reszty nawet nie skomentuje, bo zaraz tu wybuchniesz.
Jesli nie widzisz gdzie zartuje, a gdzie nie, to trudno.
Milego.
0
@Arkon Spike wlasnie porownal kilka dni temu Floyda do Radio Raheema.
0
@Encore Sabaton.
0
@Nigaki @Arkon
cos jak tu?
-"Mookie: You dago, wop, guinea, garlic breath, pizza slinging, spaghetti bending, Vic Damone, Perry Como, Luciano Pavarotti, Sole Mio, non-singing motherfucker.
-Pino: You gold teeth, gold chain wearing, fried chicken and biscuit eating, monkey, ape, baboon, big thigh, fast running, high jumping, spear chucking, three-hundred-sixty-degree basketball dunking, titsun, spade, mulignan. Take your fucking pizza piece and go the fuck back to Africa.
-Stevie: You little slanty eyed, me-no-speaky-American, own-every-fruit-and-vegetable-stand-in-New-York, bullshit, Reverend Sun Myung Moon, Summer Olympic '88, Korean kickboxing son-of-a-bitch.
-Officer Long: You Goya bean eating, fifteen-in-a-car, thirty-in-an-apartment, pointed shoes, red wearing, Menudo, mira-mira Puerto Rican cocksucker. Yeah, you!
-Sonny: It's cheap! I got a good price for you, Mayor Koch, "How-I'm-doing?", chocolate egg cream drinking, bagel and lox, B'nai B'rith, Jew asshole.Mister Señor Love Daddy: Yo! Hold up! Time out! Time out! Y'all take a chill! Ya need to cool that shit out! And that's the double truth, Ruth!"
10
@Chwytliwy czasem nie tylko za sam kolor skory sie krytykuje, za sam avatar tez ;)
@Chwytliwy taki przyklad - dzis pisales cos w stylu "czemu z prawicowej czesi tej strony nikt nie zaregowal" czy cos podobnego w wymowie. Zarzut.
Niedawno antifa atakowala Korwina, fizycznie (nie mocno, ale fizycznie) oraz zwyzywala od faszystow.
I tez mozna powiedziec - dlaczego jako oredownik braku przemocy nie zereagowales. Mogles tego nie widziec, chociaz watpie, ale nikt inny tez nie zearegowal.
4
@Chwytliwy Ale wiesz, to jest takie oddawanie pileczki. Bo mozna zarzucic Tobie, ze masz problem z osobami o pogladach prawicowych i tez moge one Tobie zarzucic, ze nie znasz ich do konca (nie rozumiesz ich natury). Nie robi to z Ciebie kogos na miare rasisty, ale widac wyrazne uprzedzenia. I masz nawet do nich prawo. Ratamahatta tez nie musi byc wcale rasista, co w jednym poscie sugerujesz.
Pytanie czy to rzeczywiscie Rata, a nie podpucha.
ps. wrzucanie do jednego wora zdarza sie oczywiscie kazdemu
0
@NGTRX moze zaklad? Gruba kasa?
1
@Arkon @kerouac juz pare dni temu wspominal , ze cos tu nie gra.
Jakas podpucha, albo tak jak piszesz - ktos przejal.
1
@PatrychoO nie jest idealne. Film zobacz.
6
@Janiama Zart, nie kontra. Po prostu ladnie to zabrzmialo, co napisales, ale bylo podobnie do postu @Ratamahatta , tylko w inna strone. Oboje pisaliscie o wlasnych doswiadczeniach z danymi osobami, Ty przypisales im pozytywne, a on negatywne cechy.
3
@NGTRX @Arkon dobra juz sie nie nasmiewajcie z @Ratamahatta . Nie jest w formie.
Zreszta, pewnie chcial napisac: Dla mnie to niestety kwintesencja tego jacy niektorzy z nich sa, tych kilku, ktorych poznalem - zamiast "Dla mnie to niestety kwintesencja tego jacy oni są."
Juz by brzmialo inaczej.
#adwokat