0

@MESSIah16 ja lubie ten andektode z Gretzkym i Jordanem, ktora tyle razy byla tu przytaczana.

17

ale czlowiek ma wykwintne podniebienie - konserwa turystyczna, mocno solona, a ja szczesliwy

0

@Arkadio90 przez itunsy sproboj. Albo moze w ogole np. wgraj na google play music i wtedy powinn smigac, inna opcja to vlc.

niektore rozwiazania ma apple przedpotopowe

0

@Encore Kiepskich nie znam zbytnio, ale znajomy oglada jak szalony i kiedys wlasnie mi podrzucil:
- mam odcinek dla ciebie.
I trafil.

0

@Arkadio90 bo Iphone jest czasami bardzo "user friendly".
Audible tak chyba ma, Tidal, oraz podcastowa appki jak Castro czy Castbox.

3

@MichalZZZ nie ma zadnego. (tak Dexter 80s)

Dexter jest o tyle ciekawym serialem, ze jest bardzo latwy w odbiorze, nie wymaga wielkiego skupienia, duzo sie dzieje, ale ma bardzo wiele ciekawych i glebokich psychologicznych watkow.

1

@MichalZZZ widziałeś Iinka, którego Tobie przesłałem. ? (Dexterewicz)

5

3

Dirk Nowitzki: To po prostu niesamowity sport, który teraz stał się bardziej atletyczny. Uwielbiam widzieć, jak tenisiści trafiają niesamowite uderzenia z beznadziejnych pozycji.
Niemiec uważa, że w tenisie nie ma nic piękniejszego od zagrań jednoręcznym bekhendem. - Kocham to piękne uderzenie. Mój kumpel, Tommy Haas, miał jeden z najładniejszych jednoręcznych bekhendów w rozgrywkach - ocenił.

Spośród aktywnych tenisistów Nowitzki najbardziej ceni bekhendy Rogera Federera, Stana Wawrinki i Dominika Thiema. - Roger jest dla mnie jednym z najlepszych. Wawrinka ma laserowy jednoręczny bekhend i to w połączeniu z jego siłą daje przyjemność z oglądania. Teraz nadchodzi Dominic Thiem, którego jednoręczny bekhend jest piękny i potężny - mówił.

Koszykarz nie tylko ogląda, ale i gra w tenisa. - Dorastając, grałem oburęcznym bekhendem, a potem nauczyłem się jednoręcznego. Ale jest to zdecydowanie mój słaby punkt. Moja gra opiera się na forhendzie i na krótkich wymianach - powiedział organizator charytatywnych turniejów tenisowych Dirk Nowitzki Pro Celebrity Tennis Classics..

#wpSport

@JimMorrisonFCB to juz wiesz - jak bedziesz gral z Dirkiem, to wysokie topspiny na jego bekhand.

1

@fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 fajne, z zeliwa, ale tam widze czyms powleczone?

0

@MesQueUnClub_87 a to fajne naczynie z czego zrobione, ma jakas nazwe?

6

Skazany na pięć lat za napaść dwunastoletni Zain (Zain Al Rafeea) przebywa w więzieniu dla młodocianych przestępców. Pochodzący ze slumsów chłopak pozywa swoich rodziców za to, że się urodził: Kafarnaum / Cafarnaúm (2018) - PN 17:40 CANAL+ Film
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasyk współczesnego kina akcji. W zdziczałym świecie niemal jak po zagładzie atomowej dzielny policjant próbuje zaprowadzić dawny porządek. Mela Gibsona pociąg do Hollywood i pierwsza ważna rola: Mad Max (1979) - PN 20:00 TVN Fabuła (z napisami)

1

@Triv44 No jak moglem zapomiec o Mel Gibson jak Mad Max.

1

@macio_944 "nie jestem agresywny, agresywność 1"

0

@macio_944 ah ci prywaciarze.

0

@kerouac kiedyś pytałeś o blokowanie reklam.
Nano Blocker , uBlock

0

@kerouac a propos, a nano uzywasz?

0

@damianex10 dobra to skasuje to, ze znalazlem. Dzieki za odp.

5

To tak na rozluznienie memik o przewodnim dzis temacie na LR.
https://i.imgflip.com/3rxe7x.jpg

0

@YoNoEntiendoNada nie wiem czy duzo. Na pewno kilku rasistow tu sie znajdzie, ja rasista nie jestem, ale jesli chciales sie wyladowac, to zapraszam, cisnij dalej.

14

@matirix20 Bardzo Bystre Wiesniaczki.

0

@YoNoEntiendoNada Zbulwersowany ludobojstwem chrzescijan w Nigerii? Bo nie wiem czym jestes zbulwersowany?

1

@YoNoEntiendoNada Ty sie nie rozpedzasz?

0

@patry295 W Australii tez ciekawie.
Australian Rules Football (ARF)

2

@kulka nie wiem, ale @kazbychu wspominal, ze szewc zabija szewca.


0

Rydzyk to dopiero praktykant przy Bennym. No i tam nie ma rasizmu. Wszytkich uzdrawia.



ps. w sumie powinienem byl zaczac - Rydzyk go nienawidzi.

0

@MESSIah16 no i w tenisa pyka


0

@BarcaInfo bys sie nie zdziwil za pare miesiecy.
@Kapitan hawk melduje - 3 grudnia 2020 - Cafe Bernabeu, 1489 uzytkownikow online, 6 Goracych Pogawedek, brak TikiWrzutki na glownej, porzadne blokowanie uzytkownikow oraz liczba dnie do konca bana widoczna dla innych uzytkownikow.

0

@tbas za to i za to, ze popiera program 500+, ma moj glos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?