Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Janiama pewnie jakies kompleksy mam, jak kazdy. Ale to akurat byl zart.
1
Louis Theroux:Co my tam mamy? ( na obrazku)
Tom Metzger: Cóż, to jest typowa biała dziwka i czarny facet.
Louis Theroux: Jaki jest problem z tym, że biała kobieta spotyka się z czarnym mężczyzną?
Tom Metzger: Większość czarnych mężczyzn jest brzydka, numer jeden.
Louis Theroux: Myślisz, że wyglądasz lepiej niż Denzel Washington?
Tom Metzger:Tak.
Louis Theroux:Naprawdę?
Tom Metzger: Oh, yeah.
Louis Theroux: Co by było, gdyby poddano to pod głosowanie i przegłosowano cię?
Tom Metzger: I gdybym miał pieniądze i władzę, wiesz, robiąc filmy, dostałbym 10 razy więcej kobiet niż on.
Louis Theroux: Naprawdę w to wierzysz? To chyba urojenie.
Tom Metzger: Cóż, ja w to wierzę. Nie wiem, czy to urojenia, czy nie. Denzel Washington jest tam, bo musi to zrobić, musi...
Louis Theroux:Ale ja tylko mówię o wyglądzie, to znaczy, musisz...
Tom Metzger:Myślisz, że on jest...? Cóż, nie jest zły w wyglądzie. Nie jest tak brzydki jak większość z nich. Jak Kobe Bryant.
Louis Theroux:Dlaczego użyłeś tego słowa?
Tom Metzger: Używam go cały czas. Nigdy go nie używałem.
Louis Theroux: Nie używałbyś go wokół mnie?
Tom Metzger: Nie używałbyś go? W moim domu będę go używał. Jeśli nie chcesz tego powiedzieć w restauracji lub gdzieś indziej, to nie będę. Ale w moim domu powiem, co chcę. I wtedy to zależy od ciebie.
Louis Theroux: To twoje prawo. Ale jako przysługę dla mnie.
Tom Metzger :Nie. Jeśli zdecyduję, że chcę powiedzieć n*gger, powiem to. To cię naprawdę denerwuje, prawda?
Louis Theroux: Hmm... To mnie nie denerwuje...
Tom Metzger: Cóż, dobrze, w takim razie pójdziemy dalej. Pokażę ci jeszcze kilka kreskówek.
Louis Theroux: Tylko to sprawia, że myślę o tobie trochę mniej.
Tom Metzger: Cóż, w porządku. Nie jestem tu, żeby cię adoptować.
2
Polecalem tu ostatnio fantastyczne filmy dokumentalne Louisa Theroux. Jeden z nich to "Louis i nazisci". Mowa o tych neo-nazistach ze Stanow.
Theroux rozmawia z dobrze ustawionym, lysym, niskim facetem z brzuszkiem. Oto ten dialog (w odpowiedzi)
57
@Janiama A gdyby taki ciemnoskory byl za PiSem? Ale bys mial orzech.
2
@JimMorrisonFCB Tez wiem, ze to zart, chociaz niektorzy moga w to uwierzyc (ze nie).
Zreszta czy moglbym byc rasista, jesli moj cien jest czarny?
13
@JimMorrisonFCB https://i.chzbgr.com/full/7168440320/hC1EA7869/im-not-racist-racism-is-a-crime-and-crime-is-for-black-people
Z dystansem, to wyzej tez ;)
11
Angielski dla poczatkujacych.
Martin looter* King
https://pbs.twimg.com/media/EZqCKXpXgAEk85M?format=jpg&name=small
*złodziej, szabrownik
13
@Rastafarnianin kurde, przeczytalem 500+ do śmierci !
0
@Janiama no bardzo podobny, ale pewnosci nie mam.
4
Ciekawe zdjecie 04.06.1992. Tusk i Kaczynski
https://pbs.twimg.com/media/EZpu6vPXsAcEbN9?format=jpg&name=large
Andrzej Hrechorowicz.
4
Szczypta angielskiego humoru. (by nie uzyc swlowa na "cz") - w nawiazaniu do wydarzen w Poznaniu.
Mieszkańcy Sosnowca z entuzjazmem wsparli protestujących w USA i solidarnie dołączyli do akcji przeciw brutalności policji
https://pbs.twimg.com/media/EZqa9_OXYAAHZCc?format=jpg&name=900x900
0
@SeeleyBooth uuu panie. Jade.
3
Za panem Trzaskowskim (konferencja) wladnie przejechal pojazd....od NASA, nie byl zaladowany.
https://pobierak.jeja.pl/images/c/d/c/410898_tajemnica-ktora-skrywa-rzad.jpg
0
@SeeleyBooth u Ter Stegena, ja tego jeszcze nie jadlem.
0
@SeeleyBooth a moze to te Nigiri z wegorzem przed spaniem.
2
@Kapitan hawk ma kontuzje?
2
Oklepane teksty w filmach?
Np. Kochanie, to nie jest tak jak myslisz...
1
@NeroTFP Tuska zostaw w spokoju, na LR ma mocne plecy.
3
@TheGoldenEleven Na miejsu Morwieckiego czy Dudy ze smiechu bym chyba padl podczas takiego przemowienia. Ten dysonas - mowisz co musisz by wpadalo w nurt narracji sukcesu i niezlomnosci, z drugiej strony intelekt w glebi ciebie sie smieje, bo to banialuki.
Zakladajac, ze ci panowie maja cos w glowach, a raczej maja.
0
@FCB24 zakładam, że zdjęcie jest aktualne.
3
Kolejki do sklepu z bronią na przedmieściach Chicago.
https://pbs.twimg.com/media/EZiNKdCWoAEppRL?format=jpg&name=900x900
0
@kerouac chili zdrowo
7
Zapraszamy, juz mozna do srodka bez zabezpieczen.
https://pbs.twimg.com/media/EZnanpyWsAUBoJ0?format=jpg&name=medium
1
@Ermitano A dzięki , dzięki - dobrze idzie :)
1
@Ermitano Mozesz też sprawdzić Współpracę Budd / Guthrie / Cocteau Twins
1
@Ermitano Juz czuję klimaty jak u Harolda Budda lub Winham Hilla lub Narady.
Oj będzie słuchane .
1
Spojlery Blade Runner. "A new life awaits you in the off world colonies"
-------------------------------
Korporacja Tyrella. Wprowadzenie. Adroidy Nexus (1-9). Implementacja falszywych wspomien.
"More Human than Human"
A'AN - Off World (Blade Runner Ambient/Soundscape/Cyberpunk)
2
Ladujemy w Innsbrucku.
5
A co tam u Konrada Zdzieraka?
Polak, Konrad Zdzierak, wprawił w osłupienie amerykańską policję. Po serii napadów na banki, do których doszło w marcu i kwietniu tego roku, policja w Ohio bezskutecznie szukała czarnoskórego mężczyzny, którego zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Okazało się jednak, że to wcale nie Murzyn, a biały imigrant z Polski. W profesjonalnej masce dokonał wszystkich tych napadów. (2010)
https://tvn24.pl/polska/polak-napadal-na-banki-jako-murzyn-ra155846-3593200
6
@ArdoFCB Legia Warszawa?