5

@Nano22 mega. dzieki za tego linka po stokroć. Bardzo mi sie ten kupon przyda.

5

Ja bym widzial Neymara w Madrycie, zna bialy kolor juz z Santosu. Material do dyskusji na wiele lat, znowu wieksze emocje w klasykach. Same plusy.

0

"You step outside, you risk your life. You take a drink of water, you risk your life. Nowadays you breath and you risk your life. Every moment now, you don’t have a choice. The only thing you can choose is what you’re risking it for"

https://66.media.tumblr.com/ca0d9c75074a33d94f64974106d69b31/tumblr_n8k86fanfX1tu1beso1_1280.jpg

0

@krzychu1526 byl taki moment na poczatku lat 80 tych. TRS weszli sobie do klubu Watersa, posiedzieli i nagle zostali poporszeni na scene . Fajnie sie wszyscy bawili przy baby please do not go.

0

@boixos1944 mnie tez sie ten Warsaw Village Band podoba.
@krzychu1526 Dinah Washington - co za glos, a Eminence Front to jeden z ulubionych utworow The Who. Nie wiem, czy widziales jak wstawialem kiedy Muddiego Watersa i the Rolling Stones w klubie?
@kazbychu i jest kac?
@bady48 ciekawy propozycje, szczegolnie Wo Fat no i bardzo lubie Bandcamp.

2

@Bykunn kiedys chialem kupic znajomej kapsulki Nespresso w miescie - nie bylo to wcale takie latwe.

3

@draxidox Ja uwazam, ze strata kasy, szczegolnie jesli chodzi o kapsulki, ktore w rozrachunku wychodza drogo.
Zalezy ile kawy pijesz, ile masz miejsca w kuchni itd.

Ogolnie jesli raz dziennie lub dwa razy to najlepsza jest dobra kawiaraka - prosta w uzyciu, latwa do czyszcenia - minus, ze nie zrobisz w niej espresso, kawa i tak jest z niej bardzo dobra.

0

@Slazmi przypuszczalem, ze mi tego nie zarzucasz. W necie mozna sie czasem zle zrozumiec, zreszta nie tylko tu.

1

@Hiacynk Sorina, Riquelme i Saviole tu uwielbialem.

0

@Slazmi ale ja nie napisalem, ze nie mysle powaznie - uwazam, ze robia wrazenie - zreszta jak wiele rzeczy robionych w wiekszej grupie np. Slynny utwor
Rhys Chatham na 400 gitar.

1

@CatalanVeBFCB a ok, to zle zrozumialem.
@Slazmi chory meskie? nie sluchalem tego zbyt wiele, ale chcialbym kiedys na zywo zobaczyc.

0

@boixos1944 wstaw, wstaw cos dobrego.
@boixos1944 ja wlasnie nie pamietam czy Pata zaczalem od Last Train Home czy Longest Summer.

0

@Kapitan hawk Malmsteen wymiata, a pamietasz tez szybkiego Alvina Lee z Ten Years After?
@Stoiczkow Wu Tang sluchalo sie.
@Walker Wilki Eli, lema sabachthani
@wlodek54 7 zyczen ;)

0


@Arkon @Slazmi @Draqulius Yes - Yes - koniecznie - u mnie szczegolnie albumy Close to the Edge i Fragile. @Slazmi a Wishbone Ash ma piekny utowr Leaf and Stream
@CatalanVeBFCB A w Woodking to nie spiewa wokalista z Tindersticks?
@Ermitano Wailin Storms, Windhand fajnie brzmia. Windhand tak przestrzennie
@Draqulius tez teledysk Weezera jest dobry. No i Yardbirds czyli przedsmak Ledowych Zeppelinow

@FearTheBeard the Young Gods juz sobie zapamietalem. Yankovic ;)
@th@les Watson - zdecydowanie. Womacki tez daja rade, lubie ten utwor, no i dobrze, ze Watersa wspomiales - swietny gitarzysta i zupelnie nie efekciarski, malo popisujacy sie . Yaszoo - pani Moyet. Dwa linki mi nie dzialaja.
@boixos1944 a propos pogrzebow - to Lyle Mays niedawno zmarl.
Weather Report to dla mnie jeden z ulubionych zespolow w ogole. Bardzo fajne linki. Syndykat Zawinula tez pewnie lubisz.

dodam:
1. Wobble Jah a)


--------------------b)

2. Wøllo Eric

3. Wyatt Robert

4. Wetton John a)

----------------------b)

5. Winston George

6. Yello

7. Yellojackets


oraz Wright Rick z Pink Floyd, Scott Weiland - STP,

1

@Janiama no widzisz i tu pozytyw wychwiciles i dobrze.

0

@Janiama Mialem juz nie odpowiadac, ale dobra.

Po co te bany? Przeciez to byla forma zabawy, za 20 minut nikt juz by o tym nie pamietal. Dobrze, ze usuneli (moj tez), bo przejrzystosc jest wieksza, ale bany sa duza przesada - moze chociaz krotkie beda.

1

@Kapitan hawk to moze


1

@Janiama Masa ludzi Ciebie w innych sytuacjach chwalila, a Ty sobie te jedna negatywan wybierasz i mi tu zaraz o jakichs cechach narodowych piszesz.
5 raz pisze, ze to nie bylo zlosliwe - i tylko przypadkowo tam sie znalazles.

Dobra, im wiecej tlumacze, tym bardziej masz spine, wiec juz nie odpowiem.

1

@Kapitan hawk ale tylko w takim klimacie?

2

@Janiama A ten post traktowales na zasadzie wygrana/ przegrana?
To byl zart, nic wiecej - nie pierwszy, nie ostatni z tego, nastepnym razem ktos inny bedzie na tapecie.

Musieli usunac - zbyt wiele nowych watkow powoduje zmniejszenie przejrzystosci i tyle.

Moj post nie dotyczyl tylko Ciebie, ale mnie tez i wiekszosci ludzi, ktorzy sie tu udzielaja.
Nie bierz tego do siebie - bo to osobiste nie bylo- no chyba, ze koniecznie chcesz sobie czyms takim cisnienie podnosic.

6

@Janiama nie ma sie o co spinac, nie Ty jedyny zaczynasz nowe watki, chociaz te same sa niedaleko - kazdemu sie zdarzylo.
NIkt z tym jeszcze nie wygral, ale probowac mozna.

2

@Hiacynk Ale widziales, ze na mnie sie spojrzala?

2

@Hiacynk Ogolnie we wloskiej tv czesto - gesto takie panie.

0

@JimMorrisonFCB tez swietna plyta. A znasz Santane i Johna Hohn McLaughlina?

2

@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra @Varg

@VamosRakieta (widziales jak szybko dzis? trick mam, Messi kopiowania)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?