Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker @kolo123 @tadzik447
SPOJLER:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
W koncu moge podyskutowac. Dla mnie Morgan to jedna z ulubionych postaci (Daryal, tak jak piszecie - nie da sie nie lubic). Odcinek o Morganie i tym facecie mieszkajacym w srodku lasu (Here's not Here) to jeden z najlepszych w calej serii.
Dorzuce jeszcze odcinek, gdzie w koncu poznajemy Negana i jego pania kij (The Day Will Come When You Won't Be) oraz "The Calm Before" - i slynne glowy na palu (min Henry i Enid).
Odcinki z Guberantorem tez bylo kilka dobrych, a jesli chodzi o aktorstwo to Alpha naprawde jest niesamowita.
A u Was? Ulubione odcinki i ogolne przemyslenia?
ps. Morgan , Maggie - wroca? Czy sezon 10 to ostatni?
0
@FC1899Barca zmusza do refleksji? tak
ckliwe? tak
logiczne? nie
3
@kubix05 wspominal o urodzinach (83) Jacka Nicholsona. Wasze ulubione role tego aktora, ulubione filmy?
2
@Janiama Liczylem na te pieknonoga pianistke, ktora kiedys wstawiales.
1
@JimMorrisonFCB haha, juz zapomnialem. Na tylle postow odpowiadam , ze czasem mi sie cos pomyli.
ostatnio wieczorem w samochodzie fajnie weszlo.
0
@Prezes_sycylijczyk Giganta przypomniales - Júlio César oraz Szwajcara Szaplisa.
0
@JimMorrisonFCB oj tu dales....
Love on a real train to niesamowity utwor znasz go w tych wersjach?
Year of the Knife tez rewelacje. Na Talk Talk tez czekalem, bo nikt nie wymienil o dziwo.
0
@Slazmi To tez zarabisty utwor.
0
@Chwytliwy nie o to chodzi (nie o Ciebie)
0
@IAmBackCules Skoro tak mowisz.
0
@Arkon Sa, dla zabawy, bo inaczej nie mozna tego nazwac. To w koncu sport druzynowy, a jednak czesto rozpatrujemy go jak dyscypline jednoosobowa.
Ja bym sie wkurzyl, gdbym gral z Maradona w druzynie w roku 86 lub nawet 90 - i bym potem sluchal, ze Diego sam wygral i sam doprowadzil do finalu. No chyba, ze to taka przenosnia.
0
@IAmBackCules A 18 letni wolnosciowiec bardziej smieszy, czy moze korwinista lepiej pasuje?
5
@Arkon inne epoki, niezbyt lubie takie porownania. Dwoch wspanialych zawodnikow.
0
@IAmBackCules A sam tak nie uwazasz? (wiek/poglady)
3
@Arkon dobry klub, ktory za czasow Claudio Lopeza i Mendiety przysparzal nam sporo klopotow.
Mazinho, Romario.
0
@Hiacynk @PatrykBarca hehe, no tak
0
@th@les ja na telefonie tez bym polegl.
1
@CatalanVeBFCB Unida ciekawa.
@Chakalaka u umnie UFO to szczegolnie Flying
@boixos1944 Urbaniak - swietna rzecz, zerszta sam Miles Davis byl w nim "zakochany". Teraz juz widzie, ze przy P - zapomniany Jean Luc Ponty @Lamora @Draqulius
Urbanator - tutaj z O.S.T.R.
@kazbychu (jak wyzej UFO to dla mnie glownie One Hour Space Rock),
US3 - swietna gruba. Odnosnie T - dzieki, za przyponienie Toy Dolls.
Univers Zero
Vir Unis
U.K
Upper Extremities
Underworld - ach bylo z dedykacja, a jednak nie mozna
ps. nie jest to ulubione, ale ze Pulp Fiction to wstawie:
Urge Overkill
2
@Hiacynk no widzisz, a w Paryzu czy gdziekolwiek indziej bys te sama potrawe pewnei za 10 Eurosow kupil i by sie nazywala French Toast.
(gdyby mieli otwarte :))
0
@tristan87 no i widzisz, tak nami manipuja.
0
@tristan87 czyli nie w prime time? Korwin cos blady.
0
O ktorej dzis ta samomasakracja (Neymar vs Korwin)?
o 21 podobno debata @IAmBackCules vs @Mesi12
4
@IAmBackCules Vamos Rakieta!
0
@swiergol2 Connery chyba na cos powaznego choruje - Alzeheimer?
reszta chyba sie trzyma, ale juz mocno wiekowi.
2
@Stoiczkow ok, juz sie ustawiam :)
@VamosRakieta juz o tym kilka razyo to pytalem @Robertinho . To nie cel-owe, tylko tak mi jest latwiej i szybciej - wygoda, chociaz ladnie nie wyglada. Nie mozna ozanczac wiecej niz 10, a gdy sobie taka grupke dziesiecioosobowa kopiuje i wklemjam, to niestety nie pokazuja sie jako hiperlinki, wiec musze przejechac kursorem , by ten efekt nastapil - to juz zajmuje czas, a gdy zaczne to mazac, to juz w ogole.
Zauwaz, ze czasem ktos wstawi kometnarz szybciej niz ja wstawie ozaczona grupke.
1
@kubix05 83? ja pirtole
0
W imieniu @tadzik447 , ktory zaniemogl, wstawiam na jego prosbe:
Urszula:
U2:
Usa For Africa :
0
@kuba505 @FearTheBeard
0
@FeloRPS oRPS PS PS PS PS @Misiekbd3 bd3 ekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore dominatore l dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les les es les @PatrychoO choO oO choO oO oO @sebo939 39 39 939 39 39 @Fetta a a ta @nieprzysiadalnosc rzysiadalnosc @Persyfl rsyfl yfl yfl yfl @culedawid awid wid awid awid
0
@contowsky owsky wsky towsky wsky y @tristan87 tan87 an87 87 tan87 87 @Janiama ama ama niama niama ma @RichardWinters ardWinters rdWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules Cules ackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot gShot gShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor an Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius ius qulius Draqulius ulius s @astralny ralny alny tralny ny @Stoiczkow kow kow kow kow