Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dzis kolejny raz dwie litery analfabetu: #W# oraz #Y# - ulubieni wykonawcy.
Nie liczac dwoch powyzszych, to zostalo nam 5 liter. No tak, 5. Ja tego cyklu nie wymyslilem, a jedynie go kontynuuje po pewnym uzytkowniku.
Zaczelismy od #F# - tak z oszacowania, ale by cykl byl pelen to mamy jeszcze Z, A, B, C, D, E.
A jutro? Jutro krolowa alfabetu :)
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litery #V# i #X# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8445237#comment-8445237
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
2
@JimMorrisonFCB Wlasnie slucham Santana - Aqua Marine - ale to jest kawalek.
0
@Draqulius nie bylo, ale rzeczywiscie.
10
Troche przekornie, troche falszywa skromnosc, ale zdanie wcale nie takie glupie.
"Nie trafiłem do kosza podczas mojej kariery ponad dziewięć tysięcy razy. Przegrałem niemal trzysta meczów. Dwadzieścia trzy razy to do mnie należało oddanie decydującego rzutu i nie trafiłem. Ponosiłem w życiu porażkę za porażką…i właśnie dlatego odniosłem sukces."
Michael Jordan
1
@Draqulius @FearTheBeard Tak, o storzeniu czegos noweg rzeczywiscie trudno mowic - nawet mowiac o muzyce w szerszym kontekscie.
Ten zespol ma wiele dlugich kawalkow, gdzie denerwuja wokal i banalne melodie przeplataja sie z naprawde solidnym po kazdym wzgledem graniem. Tylko czy wlasnie przy takim nawale materialu i artystow jest na to czas?
I tak i nie. Na pewno kilka perelek sie ominie.
0
@FearTheBeard np stress assassin.
0
@Persyfl @Nigaki A Wy? Roine Stolt i/ lub Flower Kings?
0
@Slazmi Wstawiles min. Jona Andersona , wiem, ze Roine Stolt nagral wlasnie z nim plyte.
@JimMorrisonFCB dobrze, ze te Steve Ray Vaughan wstawiles, bo az dziwne, ze go prawie zabraklo.
Vangelis u mnie zawsze na topie, a z Bounty to juz w ogole
@krzychu1526 Sarah Vaughan - co za glos, pani Rubin tez.
ps. bylem pewien, ze wstawisz Gino Vannelli
0
@Chakalaka @Walker @Ermitano @Misanthrope @Slazmi @Draqulius @JimMorrisonFCB @boixos1944 @FearTheBeard
A co powiecie o Roine Stolt (lub / i Flower Kings) - dla mnie to kolejny zespol, gdzie muzycznie calkiem dobrze to wszystko wyglada, ale nie moge sie przez wokal przebic.
2
@Arkon Weah to byl gosc. Jeden z najlepszych zawodnikow Afryki.
PSG to kiedys normalny klub byl. Fajne pojedynki z nami toczyli.
0
@Avada Kedavra Chyba wersja z pozeraniem teściow - wielu bardziej zainteresuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Kto tak ma?
https://img.besty.pl/images/404/79/4047986.jpg
4
@Walker mocne!
@Kapitan hawk @Varg Voo Voo fajna sprawa
@Stoiczkow rapu malo slucham, ale kiedys wlasnie ten kawalek mi sie podobal
@Draqulius van der Graaf - swietny zespol, gdyby nie ten wokal :) Ukochana kapela Beksinskiego.
@kazbychu Victims Family mnie zaciekawilo podobnie jak Villagers of Ioannina City oraz Viaje od @Ermitano
@Arkon no w koncu ktos uratowal honor Vangelisa
Dodam:
Van Vliet Don (Capitan Beefheart)
1)
2)
3)
Vai Steve
Vitous Miroslav, chociaz przypuszczam, ze @boixos1944 tez go wstawi :)
Xenakis Iannis
Vollenweider Andreas
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
a moze ktos pamieta, chociaz to nie moja ulubiona: Xymox (Clan of Xymox)
kojarze tez Vanden Plas, ale tez nie ulubiony
3
@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra
@VamosRakieta - zobacz jak ladnie teraz to wyglada :D
----------------------------------------------
W imieniu @tadzik447 wrzucam:
Vader:
Village People:
Virgin:
1
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
2
@FeloRPS A kogo masz w avatarze?
@JimMorrisonFCB jutro W oraz Y
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
1
Dzis dwie litery analfabetu: #V# oraz #X# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #U# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8442864#comment-8443114
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@FearTheBeard kilka bardzo ciekawych pozycji.
0
@nwchades Tak. Obecny stan wiedzy - z podkresleniem na obecny.
Rozmawianie o nauce jest dlatego tak czasami skomplikowane, wlasnie z tego wzgledu, ktory wymieniles.
Odpowiadajac na pytanie - na pewno jednym z elementow jest dostanie sie do grona tzw wybranych -czyli wyjatkowosc, a raczej zludne poczucie wyjatkowosci - ale ten aspekt nie odnosi sie tylko to tzw wiedzy tajemnej , ale do wielu elemenotow naszego zycia.
0
@nwchades na tej samej zasadzie, na ktorej bazuja reklamy pasty do zebow gdzie domniemany lekarz cos tam zachwala
; na podobnej zasadzie, na ktorej ludzie tez potrafia wylaczyc myslenia gdy maja cos otagowane znacznikiem - 'naukowe', 'klimicznie potwierdzone', 'wiekszosc badan pokazuje', 'wiekszosc naukowcow twierdzi' itd.
Oczywiscie wiem, do czego zmierzasz w tym pytaniu oraz widzie roznice miedzy jednym i drugim przykladem.
ps. oraz oczywiscie efekt zakazanego owocu
0
@Zoker no i przezyl upadek do szybu windy.
0
@Zoker Fajny byla walka pomiedzy Jesusem i Morganem, gdzie w sumie Jesus w ogole nie chcial walczyc.
Szkoda, ze tak zginal, ale scena dosc dobrze pokazana - mowie o Szeptaczach i ich sile.
0
@Zoker Michonne na poczatku badzo lubilem, potem - gdy Rick odlecial ze Smieciara artystka, to juz tez mnie zaczynala meczyc.
Serial jest za dlugi, a oni chca jeszcze osobny Michone poswiecic? Wow. No ok rozumiem chec zarobieniea paru dolcow, bo inaczej to ciezko to wytlumaczyc.
ktos tu napisalal - ze jest duza powtarzalnosc watkow i odgrzewanych kotletow, ale tragedii nie ma.
@Zoker a Jesusa lubiles?
ps.
Odcinek gdzei Carol zabija Lizzy tez dobry.
0
@tadzik447 Tak, obejrzalem. Wiele niepotrzenych watkow, pare rzeczy na sile, ale ogolnie lepiej niz sadzilem, Serial powiniem byc po prostu krotszy, ale jest jak jest.
Carol - mieszane uczucia do niej - raczej na nie,
Rick - ogolnie na tak, ale nie byla to moja ulubiona postac i czesto denerwowal
Rosita spoko
Eugene spoko postac
Gabriel - meczacy, potem denerwujacy,
Aaron . spoko w sumie
Jerry - bardzo spoko
Anne - smieciera, denerwujaca
dalej nei chce mi sie wymieniac.
Boba i Abrahama i Hershela badzo lubilem, no ale wiadomo jak skonczyli
ps. MAggie wroci w ostatnim odcinku?
0
Connie tez spoko kobita i ta mala z proca tez ok