Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho A Ty to jedyny namawiasz? Pozniej sie dziwicie, ze korony.
0
@Danny Gaucho no wlasnie....
1
@JimMorrisonFCB to jest dla mnie dramat.
7
na tej LR, to tylko tak:
namawiaja do chlania, do ogladania jakichs Fameow, do sledzenia biografii aktorek porno oraz wzniejacja klotnie polityczne.
Dobrze, ze chociaz kacik historyczny jest o stalej porze.
0
@student97r o kurcze
1
@JimMorrisonFCB zdrowko!
7
@student97r skromny, pracowity i "zawsze" usmiechiety?
https://ocdn.eu/images/pulscms/ODg7MDA_/01011cbd-2816-408e-b1ee-a19731366024.jpeg
2
@Misanthrope musimy byc rozni, by sie nie dac wirusom. Ogladanie Fame wzobgaca nasza pule genotypowa.
0
@`Sin chyba zawsze jest taka dyskusja po FameMMA oraz po Eurowizjach, wyborach, i sernikach z rozdynkami
1
@JimMorrisonFCB no dobra , skoro tak nalegasz to moze cos sobie naleje.
3
@Misanthrope za skromny jestes.
no ja bym mogls sie oburzyc, ale nie moge, bo nie widzialem. Nie widzialem, bo nie bede placil, za cos, gdzie jednym gosciem, ktorego znam jest Neymar.
Oczywiscie moge sobie wyobrazic te gale, ale po co?
Dobrze, ze to jest platne.
1
@JimMorrisonFCB woda, woda, woda nie wUdka , po prostu aqua de beber. Jestem Polakiem, ale zdarze mi sie tez pic zwykla kranowka , a nie procenty.
Aqua de beber
0
Nie wiem czy "kojarzyta" Stefana Raaba (to chyba taki Kuba Wojewodzki w Dojczalndach).
Kiedys z taka niemiecka bokserka sie pojedynkowal "koobieeeta mnie bije"
0
@JimMorrisonFCB Ja dzis pije Pepsi, letnia wode, by nie miec wyrzutow sumienia, a ogladam Westworld i Better Call Saul.
1
@Hushovt ja moge sobie wyborazic ogladanie takiej gali w wiekszym zakrapianym gronie, bo samemu to troche nuda.
Gale FameLR tez by byla ciekawa.
@Qlewer android dzis za Ciebie przestawi ten czas
1
@puyol_presidend5 swiat sie konczy, wiec majonez musi byc. (kielecki lub winiary)
1
Czesto zarzuca sie partiom, ze dziela ludzi. Przeciez ludzie sami sie lubia dzielic.
Chociazby dzisiejsze FMMA.
Mozna bylo odniesc wrazenie, ze mamy totalniakow '/ zwolenniczakow tej gali, ktorzy za nia zaplacili i tych przeciwnikow, ktorzy uwazja, ze to patologia.
Jedni zarzucali drugim, zeby wyjeli kije oraz to, ze gdyby transmisja byla za darmo, to by nie omieszkali obejrzec. Drudzy natomiast zarzucali odmóżdżenie i brak poziomu.
A przeciez sa tez ludzie, ktorzy sie tym zupelnie nie inteersuja bez wartosciowania calego zajwiska. Sa tez tacy, ktorzy o tym nie wiedza oraz tacy, ktorzy chcieliby obejrzec, ale im kasy szkoda. Mamy takich, ktorzy nie ogladaja, ale wiedzia o co chodzi itd itp.
A tak w sumie nie wiem, o czym chcialem napisac :)
3
@IronSanHybrid Tak juz jestesmy skonsturowani, raczej malo kto bedzie na przyklad kojarzyl wyborce PiSu z kims ogarnietym intelektualnie.
Dlatego na przyklad fame czy disoc polo maja dosc negatywne asocjacje, ale nie zawsze zgodne z prawda.
ja akurat nie ogladam, bo mi szkoda 20 zl czy czasu, ale jak ktos lubi , to niech placi i nie ma problemu.
0
@MichalZZZ nie.
1
@MichalZZZ my zabijamy czas, a on nas.
0
@Kamil92 duza szkoda
0
@Kamil92 dziwne, ze przegral, bo troche przybral na masie, brode tez ma.
1
Co dzis tu takie poruszenie Neymarem?
0
@KidusFCB Wpisz sobie Grzegorz Braun gwiezdne wojny w wyszukiwarce
3
@barcelonaLM o wlasnie
0
Dawno Pepsi nie pilem, teraz już wiem dlaczego.
0
@19piter93 Rick Dangerous / amiga
0
@Danger204 Tak - np snakes on The plane
0
@19piter93 Nie :)
0
@Janiama wez cos o piłce napisz, bo ciągle ta corona i corona .
Może jakichś cykl ?