Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wasza ulubiona siateczka?
Moje to Roman na kims tam
oraz Sorin na.....Ronaldinho uf...
2
@JimMorrisonFCB Jimmy Floyd :=
1
@Danny Gaucho Pierre Van Hooijdonk nie wiem czemu zapomniany
0
@JimMorrisonFCB tzw boomersi pewnie wymieniliby jeszcze kilu z okresu przed latami 80.
3
@Hiacynk Dobry byl, fakt.
Zapamietany z min. z takiej typowej la ramblowej akcji...
@hiacynt
Bergkamp, Pierre Van Hooijdonk`
0
Iván De La Peña - wielka nadzieja, troche zawiodl.
1
@Witekk10 wlasnie, wlasnie D:
1
Wynik dwumeczu? bratobojczy, bratobojczy! pojedynek
https://www.footballuser.com/formations/2016/09/1507405_FC_Barcelona.jpg
vs
https://i.eurosport.com/2015/06/05/1606739.jpg
@NeroTFP @Janiama @NaFazieHitman @emeu @Arkon @Danny Gaucho i inni chetni
0
@FafitFCB Barca Milan (0-4) - final LM:
Brazylia vs Francja (0 - 3) final MS
0
Jaki wynik dwumeczu?
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/JmKjLjw2RY3NS7eaxRb3xHRNr2l8aj4FhOyIHQWTvThUkjmKP6lEBaELnvCg-6G8s_RM2WQkXEbjuyipIjnkFoJUb7PVUBjosUuyw3oVDZKJ2bypbimzik5lBtBbE-_pI5yHSc689UlvLozmU04qfYow1ohSlj60ewTSUQ5IbQUvgd4
vs
https://i1.wp.com/www.footballparadise.com/wp-content/uploads/2014/06/Spain-lineup-builder.png
@emeu @NeroTFP @Janiama @NaFazieHitman @Janiama @Arkon @Danny Gaucho i inni chetni
0
@Aleksy1986 zblizonych poziomem po prostu lub stylem gry.
0
Wymiencie kilku pilkarzy, ktorzy byli na poziomie Paulety.
0
@msmsms Die? .
0
Covery
Eleanor Rigby
Come Together
0
@speed1 akurat nie gram, wiec pewnie to pytanie bylo retoryczne
4
@BarcaInfo to z gry na konsole ?
1
By Demons Be Driven.
1
@Kuczek Az taki slaby nie jest. Nie jest tak dobry jak pierwszy, ale caly czas trzyma poziom.
0
@NeroTFP nie wiem kto to jest, ale ten kawalek jest calkiem spoko.
0
@Kajtek77 mowisz? Tobie podobaja sie Piraci z K. a ja z nudow na tym usiedziec nie moglem. No ale czasem zbiory sie pokrywaja.
0
@NeroTFP fajna no , chociaz pisze to w polowie utowru.
1
@MichalZZZ sadzilem, ze napiszesz, ze w nocy Wikingow skonczyles.
0
@GregSTG szyjaca na basie tez by sie przydala. Powoli tworzy sie kapela.
0
Dobra, kazdy połechtal swoje ego. Karawana jedzie dalej.
1
@sebasek99@Danny Gaucho zawsze mnie nurtowal ten temat marketingu z perspetkywy JP2 . jak myslicie ile bylo w tym marketingu - w przebaczeniu swojemu oprawcy Ali Ağca?
1
@sebasek99 @Danny Gaucho nie sadzilem, ze dolacze do ludzi, ktorzy sami siebie cytuja. Jak zaczne to robic w trzeciej osobie liczy pojedynczej, to bedzie nieciekawie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8376407#comment-8376407
0
@Pogba ale discord ogolnie bardzo spoko?
0
@tbas o dziekuje
0
i zyli dlugo i szczesliwie...
0
@AnnaMarianna mleko w proszku z cukrem i kakao (kakalem) plus troche wody , a lepiej mleko