0

2 minuty do rzutow karnych.

1

@Janiama Branco to nawet jeszcze w 94 roku bardzo duza roble odegral w meczu przeciwko HOL.

0

@Janiama serio?
Amoros - man of the match?

0

@MarioVeB! Branco :)

11

@BarcaInfo Better call Saul.

1

@Bobo25 Dembele troche kontrowersyjnie.

0

1

@Janiama co sadzisz o grajku Berndt Schneider (Berncie Sznajderze :)) ?
@NeroTFP jesli chodzi o realizm to calkiem niezla opcja.

0

@Arkon Fajna, tylko ja bym Ramos pogonil.

moze kiedys Allison na bramie.. ale Dida czy Julio Cesar tez rewlka.

0

@Arkon Alves/Cafu, Maradona, Messi, R9, Ronaldinho, Romario, Stoiczkow, Nesta, Iniesta, Yaya, Marquez i moge tak dalej wymieniac. ach musze sie za to zabrac i w sume zrobic z tych gwiadzd cos relanego to ciezko...
do tego dochodzi sympatia

0

@Arkon takich 11 to mialbym kilka....

1

@NaFazieHitman co prawda to prawda

0

@tbas plotek peel?

2

0

@tbas wiadomo, ze to kwestia czasu. Nie moga sobie marktetingowo pozowlic na inny ruch.

0

I nawet How Was Spain cieszy...

0

Ogolnie lubie Argentyczykow, jednak Gabriel Heinze czesto irytowal

1

3 remisy, 3 porazki, 1 wygrana . Pep (jako pilkarz) na Barnabeu.

0

@Danger204 o kurde, ale w sumie zajeiscie wyglada

0

@Misanthrope fajna akcja

6

Nasze chłopaki muszą szybko pogadać ze specjalistą od wizerunku.
Tymczasem można zmienić motto klubu na:

‘Més que un club, money for nothing and chicks for free’

0

@ViscaBarca123 no i od razu nostalgia za meczami, Narcosem.

Dobrze , że techniawy nie podłożyłes która jednak dominuje w takich kompilacjach

0

@Szicek10 tak .

3

@dominik127pl No jak ? My


0

@zawsze_barca Tak, tak :)

1

A propos muzy, Steve Roach pisze:

Greetings Soundcurrent friends,
As we find ourselves together in this unprecedented time, I am continuing the weekly offering of selected pieces of sonic support for our stays at home, or wherever your sanctuary of safety may be.

I am wishing you safe and soulful nourishment in your place to be.
We continue ~
All the best, Steve

https://steveroach.bandcamp.com/album/this-place-to-be

@Misanthrope #darkAmbient #ambient #elekronika
@masq

1

@Misanthrope you got me..

0

Error 504.
Barca baty dostaje.

0

@Misanthrope no to chyba @IronSanHybrid , bo cos wspominal, ze jazz lubi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?