Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 minuty do rzutow karnych.
1
@Janiama Branco to nawet jeszcze w 94 roku bardzo duza roble odegral w meczu przeciwko HOL.
0
@Janiama serio?
Amoros - man of the match?
0
@MarioVeB! Branco :)
11
@BarcaInfo Better call Saul.
1
@Bobo25 Dembele troche kontrowersyjnie.
0
Jaki wynik obstawiacie w dwumeczu?
https://statics.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2012/04/Untitled-1-copy.jpg
@Arkon @Janiama @NeroTFP i inni
1
@Janiama co sadzisz o grajku Berndt Schneider (Berncie Sznajderze :)) ?
@NeroTFP jesli chodzi o realizm to calkiem niezla opcja.
0
@Arkon Fajna, tylko ja bym Ramos pogonil.
moze kiedys Allison na bramie.. ale Dida czy Julio Cesar tez rewlka.
0
@Arkon Alves/Cafu, Maradona, Messi, R9, Ronaldinho, Romario, Stoiczkow, Nesta, Iniesta, Yaya, Marquez i moge tak dalej wymieniac. ach musze sie za to zabrac i w sume zrobic z tych gwiadzd cos relanego to ciezko...
do tego dochodzi sympatia
0
@Arkon takich 11 to mialbym kilka....
1
@NaFazieHitman co prawda to prawda
0
@tbas plotek peel?
2
rozne dziwne rzeczy mozna w necie znalezc.
Neymar.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSiUCaNtwMeOzlHZp8iGdApJ5c0RaDldgqdt-pZoL5w0rYuY-3f
0
@tbas wiadomo, ze to kwestia czasu. Nie moga sobie marktetingowo pozowlic na inny ruch.
0
I nawet How Was Spain cieszy...
0
Ogolnie lubie Argentyczykow, jednak Gabriel Heinze czesto irytowal
1
3 remisy, 3 porazki, 1 wygrana . Pep (jako pilkarz) na Barnabeu.
5
general
https://img4.dmty.pl//uploads/201007/1278856488_by_skoczus10_600.jpg
0
@Danger204 o kurde, ale w sumie zajeiscie wyglada
0
@Misanthrope fajna akcja
6
Nasze chłopaki muszą szybko pogadać ze specjalistą od wizerunku.
Tymczasem można zmienić motto klubu na:
‘Més que un club, money for nothing and chicks for free’
0
@ViscaBarca123 no i od razu nostalgia za meczami, Narcosem.
Dobrze , że techniawy nie podłożyłes która jednak dominuje w takich kompilacjach
0
@Szicek10 tak .
3
@dominik127pl No jak ? My
0
@zawsze_barca Tak, tak :)
1
A propos muzy, Steve Roach pisze:
Greetings Soundcurrent friends,
As we find ourselves together in this unprecedented time, I am continuing the weekly offering of selected pieces of sonic support for our stays at home, or wherever your sanctuary of safety may be.
I am wishing you safe and soulful nourishment in your place to be.
We continue ~
All the best, Steve
https://steveroach.bandcamp.com/album/this-place-to-be
@Misanthrope #darkAmbient #ambient #elekronika
@masq
1
@Misanthrope you got me..
0
Error 504.
Barca baty dostaje.
0
@Misanthrope no to chyba @IronSanHybrid , bo cos wspominal, ze jazz lubi.