0

Z dedykacja dla Pele(ego) i CR7.


Got that feeling
Loving every minute of it
Got that feeling
I can't stop winning

0

@elmayakos tabs

0

@levz0r Wiadomo
@kuz tylko oni mieli paradontoza , a miesko skubali jak rekiny

0

Ciała Zimych (zombie) w the Walking Dead - sa już dosc mocno w stanie rozkładu, ale zęby to oni mają ostre :)

1

@MichVeB Pete Sampras - slaby Junior

Dembiński?

0

@FranzMaurer Z Rumunii

0

@KapiFCB ahhah, ale tragedia.
Chociaz to wyglada nawet , nawet


0

@Danger204 widzialem film dokumentalny. Kosmos co sie dzialo podczas jego obrzedow. Byl jeszcze inny taki kaznodzieja z Afryki - jeszcze wiekszy numer (ogromne masy ludzi na mszach), ale nazwiska zapomnialem - moze i nawt lepiej.

1

@Avada Kedavra no chyba, ze tak :)

1

@ShinobiQWE prosimy otworzyc parasole.

0

@Ramos9248 Tak, czesto.

1

@Danny Gaucho ale wlasnie dlatego, ze mial zbyt krotki prime, nie wymienia sie go obok Messiego. A inny znowu mowia, ze w szczytowej byl lepszy od samego Leo.
Tak czy siak, moznaby bylo z niego wycisnac wiecej, ale czy bylby wtedy tym samym Ronniem?

Saviola, tez zmarnowany.

1

@takisobiektos dobra niech bedzie kontuzje, ale tez bunga.

1

@MichVeB Pato jest / byl talentem na miare Neymara. Oboje mieli poprowadzic Kanarow do zwyciestwa na mundialu.

2

@MichVeB ale sugerujesz ;)
kontuzje - pewnie R9
imprezy - pewnie Ronaldinho, Romario, Pato, Adriano (chociaz u niego inne przyczyny)

1

@Danger204 a kojarzysz Benny Hinn? (nie Benny Hill, chociaz element groteski jest zachowany)

0

@IAmBackCules sztuka jest robienie wody z mozgu, ale nie tak oficjalnie, nie tak bezczelnie. Trudniej to tylko wtedy wylapac...

jesli wiesz, o co mi chodzi

10

@tobiasson92 stary ten zart, ale Niemcy maja doswiadczenie w masówce.

0

@Kajtek77 A to on pokonal komune?

0

@Mroziu z milicji obywatelskiej

0

@masq nie wiem czy lepszy, ale rewelacyjnie sie oglada.

0

@masq Ciezko, ale bardzo brzmi jak Dark Ambient - Robert Rich, Lustmord czy niektore plyty Steve Roach.

co za serial!

2

@Kajtek77 Z drugiej strony nie wiemy, jakby wyglal Pele czy boski Diego przy obecej wiedzy, medycynie profesjonalenmu prowadzieniu.
Kazda epoka miala swoich bohaterow, Pele zamiast umniejszac innym , powiniem to pokreslac i promowac obecnych gwiazdorow i bylby spokoj.
Kiedys chyba sie zachwycil R9.

0

@Mroziu ale ja lubie

0

@KapiFCB GoT? 15 znakow

1

@Danny Gaucho Jestesmy napedzani rywalizacja, potrzebujemy mistrzow, Bogow, celebrytow, numerow jeden, kogos do kogo mozemy spojrzec w gore.
To caly czas sport druzynowy, a mimo tego wylania sie tych najlepszych w historii itd... bo tak jestesmy skonsturowani, tak lubimy, mimo ze jest to nielogiczne, niewymierne i momentami nawet dziecinne.

0

Kto z Was uczestniczyl w zbiorowym ogladaniu serialu?

5

Pisowi można wiele zarzucić.

1

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?