Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z dedykacja dla Pele(ego) i CR7.
Got that feeling
Loving every minute of it
Got that feeling
I can't stop winning
0
@elmayakos tabs
0
@levz0r Wiadomo
@kuz tylko oni mieli paradontoza , a miesko skubali jak rekiny
0
Ciała Zimych (zombie) w the Walking Dead - sa już dosc mocno w stanie rozkładu, ale zęby to oni mają ostre :)
1
@MichVeB Pete Sampras - slaby Junior
Dembiński?
0
@FranzMaurer Z Rumunii
0
@KapiFCB ahhah, ale tragedia.
Chociaz to wyglada nawet , nawet
0
@Danger204 widzialem film dokumentalny. Kosmos co sie dzialo podczas jego obrzedow. Byl jeszcze inny taki kaznodzieja z Afryki - jeszcze wiekszy numer (ogromne masy ludzi na mszach), ale nazwiska zapomnialem - moze i nawt lepiej.
1
@Avada Kedavra no chyba, ze tak :)
1
@ShinobiQWE prosimy otworzyc parasole.
0
@Ramos9248 Tak, czesto.
1
@Danny Gaucho ale wlasnie dlatego, ze mial zbyt krotki prime, nie wymienia sie go obok Messiego. A inny znowu mowia, ze w szczytowej byl lepszy od samego Leo.
Tak czy siak, moznaby bylo z niego wycisnac wiecej, ale czy bylby wtedy tym samym Ronniem?
Saviola, tez zmarnowany.
1
@takisobiektos dobra niech bedzie kontuzje, ale tez bunga.
1
@MichVeB Pato jest / byl talentem na miare Neymara. Oboje mieli poprowadzic Kanarow do zwyciestwa na mundialu.
2
@MichVeB ale sugerujesz ;)
kontuzje - pewnie R9
imprezy - pewnie Ronaldinho, Romario, Pato, Adriano (chociaz u niego inne przyczyny)
1
@Danger204 a kojarzysz Benny Hinn? (nie Benny Hill, chociaz element groteski jest zachowany)
0
@IAmBackCules sztuka jest robienie wody z mozgu, ale nie tak oficjalnie, nie tak bezczelnie. Trudniej to tylko wtedy wylapac...
jesli wiesz, o co mi chodzi
10
@tobiasson92 stary ten zart, ale Niemcy maja doswiadczenie w masówce.
0
@Kajtek77 A to on pokonal komune?
0
@Mroziu z milicji obywatelskiej
0
@masq nie wiem czy lepszy, ale rewelacyjnie sie oglada.
0
@masq Ciezko, ale bardzo brzmi jak Dark Ambient - Robert Rich, Lustmord czy niektore plyty Steve Roach.
co za serial!
2
@Kajtek77 Z drugiej strony nie wiemy, jakby wyglal Pele czy boski Diego przy obecej wiedzy, medycynie profesjonalenmu prowadzieniu.
Kazda epoka miala swoich bohaterow, Pele zamiast umniejszac innym , powiniem to pokreslac i promowac obecnych gwiazdorow i bylby spokoj.
Kiedys chyba sie zachwycil R9.
0
@Mroziu ale ja lubie
0
@KapiFCB GoT? 15 znakow
1
@Danny Gaucho Jestesmy napedzani rywalizacja, potrzebujemy mistrzow, Bogow, celebrytow, numerow jeden, kogos do kogo mozemy spojrzec w gore.
To caly czas sport druzynowy, a mimo tego wylania sie tych najlepszych w historii itd... bo tak jestesmy skonsturowani, tak lubimy, mimo ze jest to nielogiczne, niewymierne i momentami nawet dziecinne.
0
Kto z Was uczestniczyl w zbiorowym ogladaniu serialu?
5
Pisowi można wiele zarzucić.
1
@AnnaMarianna jak nie jest wprowadzony na sile, to czesto jest do zaakceptowania.
Blade Runner : Rachel i Deckard
https://static.rogerebert.com/uploads/blog_post/primary_image/balder-and-dash/theres-something-about-blade-runner/primary_1339439089-bladerunner-still1-lg.jpg
oraz
wspanialy watek milosny w filmie Rok Niebezbiecznego Zycia
S. Weaver i M. Gibson
https://a.ltrbxd.com/resized/sm/upload/iu/ka/d0/bc/the-year-of-living-dangerously-1200-1200-675-675-crop-000000.jpg?k=de32ac50c4
0
@SeeleyBooth