Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zawsze_barca no niby różnorodność , ale podobne
Nie mam propozycji , bo mi tata zabronił oglądania takich rzeczy.
A może kilka gwiazd retro ?
Janine lindenmulder np
2
@IronSanHybrid @contowsky (Shiba) też chyba kiedyś walczył
0
@Kuczek zgadza się, nie mieli talentu
Piłkarskiego
0
@ViscaBarca123 Walęsa ! Dawaj moje 100 milionów
Dobre zapasy - teraz żaden wirusik nie straszny
0
TWD msterial na 10 sezonów?
0
@TheNekro94 zobacz sobie marke Bellroy oraz https://manumi.pl/pl/portfele/daily-wallet
0
@lucas/catalan moze byc ;)
0
@ranger3120 Yerba nie pobudza, czy masz ochote na kawe?
1
@FranzMaurer Prawie jak Pontiac Aztek Waltera Whitea.
4
@fortunate_son Moim zdaniem tak. One to suszą i palą.
2
Lem byl fantasta. A Pablo Escobar?
Pablo byl ekologiem.
4 "kokainowe" hipopotamy z Haciendy Napoles (posiadlosc Escobara), ktore baron narkotykowy przemycil 30 lat temu do swojego prywatnego zoo, rozmnozyly sie do populacji 100 osobnikow. Inne zwierzeta jak zyrafy, tygrysy czy nosorozce zostaly rokradzione lub po prostu zdechly.
Male jeziorka i ujscia rzek miedzy Medellin i Bogota zdaja sie byc idealnym miejscem dla ekspansywnego hipopotama.
Obawiano sie, ze ekskrementy tych zwierzat spowoduja zaburzenie rownowagi w tym ekosystemie, jednak najnowsze badania wykazuja, ze bilans moze byc jednak bardziej pozytywny niz przewidywano.(...)
1
@KamQiX oby. MOze pracowali w Chinach w tym lab. na wydluzeniem sprawnosci fizycznej.
0
Pytanie 1 z 10 z roku 2057.
To był ostatni sezon w barcelońskiej karierze Messiego - o który rok chodzi?
2
@TR3YWAY Wielu ma zaległości w postaci The Wire.
0
@vangoor i Biesly ;)
0
@vangoor nawet Barce van Gaala bys poogladal.
0
@cules100pro a do kogo pisales?
0
Top 5 pilkarzy, ktorzy grali na bardzo dobrym poziomie w ligach Hiszpanii, Wloch i Anglii?
0
@cules100pro dobra to tez usune :)
0
@Kamiloza91PUre narcotic
each small candle
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@cules100pro ten Xiaomi box slyszalem , ze niezly
https://static.openfoodfacts.org/images/products/590/389/501/0473/front_pl.6.full.jpg
0
@norbi77 haha dobre
1
@zawsze_barca za duzo podobnych wstawiasz. Zrob wieksza roznorodnosc.
9
@MichVeB W jakiej strefie czasowej jestes?
pis czy po?
mac czy pc?
ios czy android?
fifa czy pes?
cola czy pepsi?
R9 czy CR7?
BB czy GoT?
Keczup na frytach czy obok?
Sernik z czy bez?
wierzacy czy ateista?
Neymar in czy not in?
ps. bysmy tak mniej wiecje wiedzieli czy z gory na Ciebie patrzec czy nie
0
Niedawno byla dyskuja na temat disco polo, nie wiem co ludzie do tego maja.
0
@TheNekro94 mam. mam- Stranger Things cos mi sie ze spielbrgowskim klimatem kojarzy
0
@TheNekro94 A Stranger Things to coś jak E.T?
@AduŚ07 tak
1
@NaFazieHitman Trzeba po prostu założyc Unie Afrykańskia i podnieść tam place minimalną.
1
@Encore Nie boj, nie bój , neta też odłączą