0

@sebasek99 No tak bywa.

1

@sebasek99 Musi byc Dream On.

0

@Wajper Serial jest rewelacyjny. Ze akurat nie pamietem tej wersji...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RichardWinters DMB znam, ale dosyc wyrywkowo.
Faktycznie jest kilka zespolow, ktorzy sa wprawdzie popularni w Europie, ale w Stanach maja status boski.
np. Bruce Springsteen, czy Grateful Dead.

0

@Maciasek duzo osob pisalo o tej marce. Ja nie pilem. Wydaje sie, ze to dosc nowy produkt lub robiony pod Europe.

1

Walijski zespol Budgie i jego utwor "Rodzice".
Nigdzie nie byl tak popularny jak w Polsce.

0

@RichardWinters musze potem przeslucha, mam nadzieje , ze nie zapomne, bo nie wmieszcze 14 minut miedzy top Trojki.

1

@kazbychu tak.

2

"All Along the Watchtower" - jeden z tych utworow, ktore sa lepsze od oryginalu.

0

@PanZagadka nigdy nie pilem. Dobra?

1

"Mama" Genesis tez ma moc!

0

@Nano22 @Oddajpada @PanZagadka @KamQiX
ja konczylem Pajerito, a zaczynam Krausem

0

@KamQiX no i nawet patriotycznie :)
@PanZagadka mate green ktorej firmy?

2

Fajne sa te rytualy (swieckie tradycje) w Nowy Rok. Muza (top lista Trojka), skoki (chociaz juz dawno nie ogladalem), dobre zarcie, wieczroem pilka lub tenis pograc.
A u Was co tam? Ma baca cala wiecznosc by wyleczyc kaca?

0

@emeu juz Oliver Bierhoff chcialem pisac,

0

@Nano22 Kurupi czy Colon?
@Oddajpada to chyba jest przepakowana Pipore?

4

@emeu Laurent Blanc

1

Do wszystkich poyerbanych.
Jaka yerba konczyliscie 2019, a jaka zaczynacie 2020?

5

Bicie dzwonow w High Hopes..

0

@kerouac tak.

3

Baby I'm gonna leave you. Kolejny banalny tekst, ale muza przezacna.

1

@lucas/catalan bardo dobrze ocenie

5

Kaschmir LED Zeppelin ...

0

@VamosRakieta bedziesz wstawial ?

1

@VamosRakieta Kurde , dobrze , ze przypominasz

Świetne utwory , ale bardzo daleko

1

@lucas/catalan chyba, oprócz @kerouac jestes użytkowniem , na którego nowy awatar czekam zawsze z niecierpliwością.
Kto tym razem?
#adoracja

5

@Kompletny Atencjusz musi wziąć się w garść i wygrać za rok.

2

@SylwekFCB z dubbingiem :/
Głos Jordana to Tuvok ze stra Treka czyli Marcin Tronski

3

@Hiacynk umiejętnościami nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?