Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sytuacja patowa: gdy chcesz pod porannym przeglądem prasy zapytać dlaczego go jeszcze nie ma.
5
@NGTRX Mozart, szklaneczka 55-letniej whiskey, białe trufle - potem prywatna komora kriogeniczna. Mogę Cię zatrudnić na sprzątaczkę :)
6
Walnięcie łbem w dno pustego basenu ma bardzo orzeźwiający skutek. Zbliża się sezon, a ja nie mam żadnych oczekiwań, nie muszę słuchać baśni o trypletach, o wielkiej Barcelonie, która jest faworytem wszystkiego.
Z oczyszczoną głową można zasiąść do oglądania meczów i zobaczyć co się wyłoni z tego letniego chaosu. Bez spięcia i nadęcia
0
@cat_r37 Mecze w Copa, mecze między kolejkami LM plus zmiany w 2 połowie, spokojnie mógłby uzbierać 1300 - 1500 minut w tak długim intensywnym sezonie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
2
Zagajając jak Hajto, co chodzi o popychadło wszystkich trenerów - Puiga, to jakim cudem Koeman nie znajdzie dla niego miejsca w zespole?
Mamy diabelnie skondensowany sezon, z wieloma meczami rozgrywanymi co 3 dni. Ma Koeman swój wykrystalizowany personalnie pomysł na grę, ale u licha, przecież nie pociągnie bez rotacji całego sezonu, który zaczyna się dla Katalończyków z miesięcznym poślizgiem.
Dochodzi jeszcze perspektywa turniejów Copa i ME 2021, więc trzeba ostrożnie gospodarować siłami gwiazd.
Wobec powyższego oczywiste są absencje czołowych graczy w wybranych meczach i zmiany około 65-75 minuty. Tu aż się prosi by gracze jak Pedri czy Puig wchodzili by podkręcać tempo w końcówkach spotkań i starać się rozmontowywać podmęczonych rywali.
Naprawdę dla Puiga nie ma miejsca w Barcy? Kompletnie tego nie rozumiem wobec bezmiaru wyzwań w aspekcie fizycznym.
0
A który to Messi w City?
37
Oby kanonady Realu wyglądały przez cały sezon tak jak wczoraj.
7
Bardzo ciekawy artykuł poparty rzetelnymi statystykami
0
Chciałem zobaczyć 4 gole Tottenhamu, ale coś się zepsuło i mi się GIF wyświetla z tą samą bramką.
0
W sumie może i dobrze, że Puig z Pedrim za wiele nie pograją. Jeśli Koemanowi wyjdzie, będziemy chwalić za dobre decyzje i wykrzesanie energii z zespołu. Ale jeśli po 2 miesiącach będzie widać zjazd i załamanie projektu wtedy będzie można mu wypominać przywiązanie do staruchów, marginalizowanie wielkich talentów, nie rozwijanie młodych, wtórność, zaściankowość, brak wizji itp itd. Zaraz coś napiszę na za 2 miesiące i może się przyda.
Swoją drogą Puig to ciekawy przypadek, dla kibica to oczywisty wybór wobec jego udanych występów i oczywistego potencjału, szczególnie w ofensywie. A trenerzy podchodzą do niego jak do trędowatego. Jeszcze wyjdzie, że najwięcej szans dostał od Setiena i tak zostanie.
2
Gnabry jest najlepszym przykładem na to, że do klubu niekoniecznie kupuje się zawodników za kosmiczne pieniądze, ale pod konkretną koncepcję.
Z kolei Sane jest przykładem jak kupić za 50 mln gościa wartego 120 mln.
Mają w Bayernie głowę na karku. Wreszcie im się wszystko pospinało przy rozsądnej polityce transferowej
2
@Chakalaka Jacy genialni analitycy są dostępni na rynku pracy, he he.
Ile chcesz za godzinę na rękę?
84
Jak patrzę na Sule to zawsze mam wrażenie, że 5 godzin temu pracował w tartaku przy wyrębie drzew, podszedł majster i powiedział: słuchaj Niklas, Bayern wieczorem gra mecz, może byś stanął przed Neuerem i pobronił. A Sule: na ja, naturlich
5
Jakby Schalke wcisnęło teraz bramkę, to jeszcze może odwrócić losy meczu
0
Jak patrzę na Bayern to przy odpowiednich wzmocnieniach, czy uzupełnieniach, Flick jest w stanie seryjnie meldować się w finałach LM w najbliższych latach. A mieszanka doświadczenia, młodości, fizyczności, techniki plus zespołowość daje w Monachium efekt piorunujący. Za chwilę rywale będą wychodzić na miękkich nogach
9
Flick stworzył monstrum. Cieszy mnie, że teraz po takim stwierdzeniu nikt się nie waży napisać, ze obijać Bayern może ogórki w Bundeslidze. 2:8 nauczyło ekspertów pokory.
1
@ObiektywnyKibic121 Ale praktycznie nie ma w Bundeslidze tak słabych drużyn jak Barcelona, którą Bayern ot tak sobie zgwałcił.
3
@kuz Ale fajowy był Bayern Heynckesa. Ale niefajne są transfery z klubu. XD
4
Mi się wydaje, że Suarez, Pique, Busquets rozchorują się na astmę wysiłkową. Tę przypadłość mieli min. Marit Bjoergen i Robert Korzeniowski. Takim chorym ludziom daje się wtedy "leki" i te leki sprawiają, że trudno się z nimi rywalizuje.
Widzę tu mistrzowską strategię klubu.
27
Barca - klub, z którego się nie odchodzi. Zawodników nie idzie sprzedać ani nawet oddać, trenera nie idzie zwolnić, a prezesa nie idzie wyrzucić.
Jak długo obserwuję Barcę, to takiej szopki nie wiedziałem!
0
Jak w chwili obecnej oceniacie poziom swojego optymizmu co do wyników sportowych Barcy w nadchodzący sezonie? W skrócie na co liczycie z tym trenerem i z tym składem?
2
Dokładnie 17 lat temu nikomu nieznany, zupełnie anonimowy zawodnik nie został sprowadzony do Barcelony.
2
@Pilka_jest_okragla Petęciał to hit
0
@VenoM Chlapnąć i zamknąć. Klasa
1
@MemphisDepay00 Powiedz to w Texasie, he he
0
Ponieważ społeczność fcbarca.com jest niezwykle kolorowa i otwarta na ludzi informuję, ze jutro zaczyna się LGBT Film Festival: Tęczowa jesień - Vogue Polska. Sądząc po kolorystyce wczorajszych trykotów Barcy, środowiska LGBT nie są klubowi obojętne. Czy są chętni na darmowe karnety?
8
@pax Nie wiem, chcesz budować Barcę na 33-letnim filarze, czy na 23-letnim talencie, którego talent jest bezsprzeczny, ale nie wykorzystywany w zespole?
I co z tą dalekosiężną wizją ma wspólnego mecz towarzyski bo nie rozumiem.
9
@pax To, ze 2 klasy wyżej nie znaczy, że na zadowalającym poziomie. Po drugie obecność gorszego zawodnika w składzie może ograniczać rozwój lepszego, jeśli dostosowuje się do tego pierwszego i może nie grać swojego.
Zawsze mówiłem, że analizowanie samego meczu bez patrzenia na okoliczności czy kontekst jest niepełne i może wypaczać obraz. Dlatego "Busi na emeryturę, de Jong do składu" Koledzy mają rację i czasu nie cofniesz.
28
Kuriozum sytuacji z Suarezem jest takie, że Barca oferuje lepszy projekt sportowy, ale z Suarezem w składzie ten projekt robi się potencjalnie gorszy.
24
A swoją drogą w 21 wieku, przy dostępnej nowoczesnej technologii zarzynać zwierzaczki, bo jakaś wyfiokowana gwizdolina musi się zaprezentować, to już naprawdę jest ciężki stan umysłu.
PS. Żarciki z Busqeta są zakazane, czy obrażają uczucia moderacji, bo usunęli mi takowy, delikatny i z przymrużeniem oka?