Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dziś świetnie jest być Poznaniakiem
1
Koeman z Chemii miałby pałę! Nie lubi eksperymentować
0
@FATIlity31 Aż taki ważny nie jesteś, żeby tak Cię nienawidzić
0
@NeroTFP Widać nie wszyscy mają odpowiedni PR.
2
Thomas Muller został dziś najbardziej utytułowanym Niemcem w historii z 27 trofeami:
Bundesliga 9
Puchar Niemiec 6
LM 2
MŚ 1
Klubowe MŚ 1
Superpuchar Europy 2
Superpuchar Niemiec 6
Poprzedni rekordzista to uroczy Bastian Schweinsteiger.
2
Lewy asysta przy pierwszym golu i patelnia przy trzecim. Ma wielki udział w wygranych, lecz co ciekawe ostatnimi czasy bardzo często swój udział zaznacza asystami przy golach a nie bramkami.
Cieszy mnie, że oprócz kolekcjonowania kolejnych trofeów odgrywa bardzo ważną rolę w systemie Bayernu.
13
Bardzo podobał mi się dziś Haaland pomimo zmarnowanej setki. Ciągnie za piłką jak knur za lochą.
0
Real kolejny mecz nic nie gra. Może i wygra ale to nie jest dobra gra.
0
Najlepsze/najgorsze/naciekawsze w meczu Atletico było to, ze Suarez miał sytuację sam na sam, ale źle mu się kopnęło, wyrzucił się za bardzo na lewo i sytuację szlag trafił. Cały Luis albo zachwyca, albo frustruje
0
@Masti_Real_Madryt No to skoro tu jesteś, to jakie masz oczekiwania dzisiaj?
I co sądzisz o Hazardzie w Realu?
2
Jeśli kogoś interesuje mecz Bayern-Borussia w świetnej jakości to na stronie sport.tvp.pl jest relacja tekstowa w HD.
3
Valladolid na razie dzielnie sobie radzi z Realem. Póki co 0:0
17
Wracam do domu, sprawdzam wynik Atletico a tu 0:0. A po ostatnich wpisach tutaj sądziłem, że Suarez będzie miał hattricka do przerwy.
1
Problem z "un Toc de la Rambla" jest to, że w momencie gdy się ukazuje, wszystko zostało już wielokrotnie przewałkowane na cztery strony świata. Z pojedynczych ciekawostek, analiz, zdjęć, informacji, opinii, które tutaj wrzucają użytkownicy można sobie zbudować kompletny obraz meczu czy sytuacji około klubowej. Brawo użytkownicy, czyli brawo my.
4
"Chciałbym mieć więcej skurczybyków" - takie powinien wypowiadać zawsze każdy trener pierwszego zespołu Barcy
11
@Mazi Mam nadzieję, że Ci ulżyło. Już ktoś podobny wpis zamieścił, wygląda jak kopiuj wklej.
To co na stos z Messim, czy jak?
0
Po letnich wzmocnieniach Frank Lampard z Chelsea idą po zeroplet.
7
@Gappeq Znakomity wpis
40
Tak jak czasami z niedowierzaniem czytałem uzasadnienie zaniżonych not Leo, tak tym razem stwierdziłbym, że 8 to za wysoko. Najważniejszy dla meczu był gol otwarcia i drugi ustawiający spotkanie dla Barcy, a wtedy Leo był bardziej na marginesie wydarzeń. Było sporo niepotrzebnych dryblingów. Zawsze pochwalam próby Leo, ale tym razem parę dryblingów było aż przesadzonych. No i ta współpraca z kolegami nie wyglądała najlepiej.
Ten mecz wyglądał jak próba zorientowania się przez Messiego jak zafunkcjonować w tym nowym środowisku, które nie zapewnia mu tak dominującej roli. Mecz rozpoznawczo-adaptacyjny, stąd też nieszczególnie porywający dla Argentyńczyka.
3
@hepibear Ostatni sezon to była zapaść całego zespołu, ale wcześniej jakoś zawsze obrońcy trzymali poziom. Oczywiście z wyjątkiem wiosennych kompromitacji w LM.
18
Problem w tym, że od kilku sezonów te występy są poprawne, dobre albo świetne aż przychodzi pewien wiosenny wieczór w Lidze Mistrzów i człowiek ma ochotę wywalać ich wszystkich z zespołu.
9
Przyglądam się liczbom Suareza w LM i w trzech sezonach 2016/17, 17/18 oraz18/19 w 29 meczach zanotował 5 goli i 8 asyst. Coś makabrycznego jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, zważywszy, że w fazie grupowej trafiają się słabsi rywale. To wręcz osiągnięcie kompromitujące dla napastnika tej klasy i w sumie nie do wytłumaczenia.
Stąd też nie potrafiłem jednoznacznie zasmucić się z powodu odejścia Luisa. Do tego 21 i 16 goli w La Liga w 2 ostatnich sezonach, to też daje do myślenia.
Pytanie ile w tym "zasługi" Suareza, a na ile przyczyniali się kolejni trenerzy, którzy hołdowali idei "wszystkie piłki do Leo". Może gdyby grał cały zespół, chodziły skrzydła a pomoc kreowała sytuacje, Suarez wypadłby lepiej.
A przecięcie relacji Suarez-Messi pewnie przysłuży się zespołowi. Messi musi odczuwać pewien dyskomfort, wiedząc, że na ławce jest herszt i z nim się nie dyskutuje. Jest mniej rodzinnie, ale zdrowiej dla całej ekipy. Trudno przyczepić się do Suareza i Messiego za to, ze lubili grać razem, ale ta relacja zbytnio wiązała cały zespół. Teraz to będzie wyglądać, miejmy nadzieję, jakby zespół zwolnił zaciągnięty hamulec.
3
@Rewolucja123 No i ten rażący błąd, gdy zgubił piłkę w polu karnym. Za często mu się to trafia.
0
@Jersi Moje wpisy są na ogół bardzo dobrze przemyślane i osadzone w faktach więc skoro en bloc nazywasz je wysrywami, to wystawiasz sobie fatalne świadectwo. Poza tym, oprócz epitetów twój wpis poraża brakiem treści. Napisałeś dokładnie o niczym.
Swojego wpisu nie będę wyjaśniał, bo gdyby owies nie uderzył ci do głowy, to zrozumiałbyś o jakich aspektach obecności Suareza w Barcy piszę.
2
@Jersi Możemy żyć przeszłością
6
@vangoor Zagadka? Ile to jest połowa z zera goli w meczach wyjazdowych LM?
4
@barcelonaLM Smog to medialny wynalazek Gatesa, który chce zarobić na maseczkach. Nie wiedziałeś?
2
Tak bym sobie zażartował z jednego piłkarza, ale Julka z ekipą mnie raz spacyfikowali na 24 godziny i nie mogę. Co więcej, ja nawet boję się we wpisach użyć jego nazwiska, a nawet tak się wystraszyłem, że notę poniżej 8 bałbym się wystawić.
Ale jestem sterroryzowany, a ponoć wychowuje się bezstresowo w tych czasach.
0
@Coutinho007 Lepi wolni a mądrzy
8
@NeroTFP Biedra jest portugalska