0

@G9 Pozycja jest poprawna, tylko zły zawodnik wpisany.

71

@Janiama Ale tam jest sport: quidditch

0

@Hushovt Przyznaję się bez bicia. Puściłem całą serię swojego pomysłu, a teraz dowiaduję się, że to ma swoją kontynuację.

2

Messi to Messi. Dla mnie postać to niepodważalna, a jako wielka gwiazda musi mieć grubą skórę. Przecież nie może przejmować się tymi którzy go podgryzają.
Zresztą Leo żyje pewnie w tak innym świecie, że nawet nie specjalnie go obchodzi co tam ludziska gadają.

2

W zeszłym sezonie Greenwoood był w tym samym wieku co Ansu Fati i zagrał nieco ponad 2000 minut, czyli w przeliczeniu ok 23 mecze.
Realistycznie Fati powinien zyskiwać coraz więcej minut, ale eksploatowanie tak młodego organizmu ponad miarę jest niedopuszczalne.
Zatem Fati jeszcze nie powinien być pierwszym wyborem trenera w każdym meczu, ale stanowić realną konkurencję dla kontrkandydata na pozycję.
Z całą pewnością nie może być też tak, że Fati sklei się z ławką rezerwowych i nie będzie rozwijany.

Solskjaer uczynił z Greenwooda pierwszą opcję po przerwie pandemicznej, więc może tu jest wskazanie. Ostrożniej jesienią i odważniej na wiosnę z minutami, byle chłopaka nie zajechać

17

Google ujawniło, że najczęściej wyszukiwaną frazą przez zawodników Barcy w tym tygodniu były:
"Co to jest wysiłek?" "Tanie siłownie w Barcelonie"

2

@NorbiTBOB Ja jadłem bruschettę na kolację i smakowała świetnie.
Ponadto zastanawiam się jakie gacie jutro ubrać. Nie wiem też czy wybrać "Love Island" czy "Pamiętniki z wakacji". Czasami zastanawiam się też czy wata nie była lepsza niż podpaski

0

3

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

@IronSanHybrid Chciałbym, żeby to Kazia Szczuka zobaczyła, he he

0

@IronSanHybrid Nieprawda, że to prawda. To nieprawda, prawda?

1

@Ghotti Vega to jest Zenek kinematografii. Megaloman, tani pizd*ś nie mający do przekazania absolutnie nic na poziomie. Ale mnie to nie dziwi, większość ludzi ma bardzo prymitywne potrzeby

0

A jak to jest z tymi czarnymi w serialach wg nowych wytycznych? Np. w tym tasiemcu "M jak Miłość" jeden brat Mroczek dowie się, że jego prawdziwy bliźniak jest Afroamerykaninem? Czy za Cichopek wstawią Rihannę?

3

@Damiano27psk Modne jest atakowanie Bońka, ale nie słyszałem merytorycznych głosów przeciw Bońkowi.

Nie ma dziennikarzy propisowskich, to są wyznawcy. Jest nakaz żeby po kimś jechać, to jadą.

66

Kolejne sensacyjne doniesienia z siłowni Barcy: Busquets tak przypakował, że pierwszy raz w życiu wygrał siłowanie na rękę ze swoim synem

146

Kolejne doniesienia z siłowni: ponoć Busquets na maszynie do wiosłowania odpłynął w nieznanym kierunku

9

Kolejne doniesienia z siłowni: ponoć Busquets zgiął drążek w trakcie podciągania.

0

Wiadomo, że chciał CR7 sensownie a wyszło dość niezgrabnie: futbol bez kibiców jest jak cyrk bez klaunów.

7

Kolejne doniesienia, tym razem z siłowni: Busquets po przybyciu Koemana, pierwszy raz w życiu przekroczył 30 cm w obwodzie bicepsa. I ponoć ciągle rośnie

132

Kolejne doniesienia z obozu treningowego: Koeman tak docisnął Busquetsa, że ten pobił życiowy rekord robiąc 7 pompek.

29

Dochodzą słuchy, że umotywowany Busquets wyprzedził Dembele na treningu.

1

@Joopiter Ale szafować nie oznacza oszczędzać tylko wręcz przeciwnie, trwonić, używać w nadmiarze. Zresztą, tutaj ostatnio jest festiwal podobnych zadziwiających kolokacji. Dla mnie dodaje to kolorytu, przynajmniej można się uśmiechnąć.

0

Coś mówiliście?

3

@Colon Ach ta silnia!

5

To jest jednak święto dla kibica piłki nożnej. Człowiek patrzy na rozpiskę w przyszły weekend, a tam mecze ligi angielskiej i hiszpańskiej. Dla mnie te dwie ligi to epicentrum futbolu. Jeszcze jak dojdzie Lewy z Bayernem i da się nacieszyć kolejnymi seriami strzeleckimi, to żyć nie umierać

12

@michaleu No to dukup jej salę gimnastyczną

3

To będzie numer jeśli podopieczni Koemana będą zapier***ać, świetnie wyglądać fizycznie, ale przyjdzie jeden mecz z autobusem, kolejny, i jeszcze następny i okaże się,że wybiegani gracze dostają konterki za plecy, a trener nie ma pojęcia jak sforsować podwójne zasieki w defensywie rywali.
Oby Koeman poszedł po rozum do głowy i nie starał się dominować posiadania do niedorzecznych stężeń procentowych, tylko ustawił się niżej i dał poszaleć zawodnikom, którzy świetnie wyglądają w akcjach 2 na 2, 3 na 3. Te wszystkie Trikała i Anse można świetnie spożytkować wykorzystując ich szybkość i technikę. Nie mówiąc o Leo, czy Dembele gdyby nie kręcił kolejnych sezonów "Szpitala na peryferiach"

26

Dziś idę spać mając świadomość, że reprezentacja Polski jest gotowa do EURO, potrafi odwracać losy meczu, wygrywać na gorącym terenie, świetnie przesuwa, a geniusz Brzęczka spowodował, ze finalista Ligi Mistrzów jest niepotrzebny.

1

@FC1899Barca Nie opłaca się źle obstawiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?