0

Komentarz usunięty

9

@Odcinkowy Nic nie rozumiesz. Jak beton. Gadam jak do ściany. Gdzie ja napisałem, że lubię wynaturzenia? Opowiadam się za obroną różnorodności i prawa ludzi do decydowania o sobie.

6

@Odcinkowy Nie dodałeś jednego: brak tolerancji. Nie ma Twojego świata. Świat jest skomplikowany a racje są różne. Ja nie wierzę w te religijne zabobony a kościół mijam co 15 minut, więc kto włazi w czyj świat? Czytam o pedofilach kościelnych więc kto włazi w czyj świat i go niszczy?
Różne poglądy istnieją ale Ty masz przechył, że ma być tradycyjnie i basta.

1

Komentarz usunięty

2

@karolek981 Ta nienawiść do Ronaldo to tradycyjny tekst doklejany każdemu do ryja gdy tylko się CR7 za coś wypunktuje. Jest to zabieg strasznie głupi bo uniemożliwia jakąkolwiek merytoryczną dyskusję o sprawie, czyli o tym czy opaskę kapitańską powinno się kopać (zresztą odpowiedź pozytywna kompromituje rozmówcę)
Zatem moja odpowiedź powinna brzmieć " jesteś zaślepionym fanboyem CR7 więc go bronisz"
I tak zjechaliśmy do rynsztoka, nienawiść kontra zaślepiony fanboy, wg modelu dyskusji zaproponowanego przez ciebie

14

@Odcinkowy To są dewiacje, ponieważ Ty odbierasz świat w sposób prymitywny, zawężający. Nie akceptujesz jego złożoności i bogactwa.
Ja żyję w tym samym świecie i przyjmuję, że ludzie są różni, a część stanowi kilkuprocentową odmienną grupę. Po prostu inną.
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że rudzi są dewiantami, bo nie mieszczą się w standardzie blond, brunet, szatyn itp. Jeśli rudzi to 3% do dewiacja od normy.

3

@fcbarcafan19 To ci historia, nieuk powołuje się na naukę, żeby zbić Twój naukowy argument.

5

@Odcinkowy Ok masz obsesję dewiantami ale nie odpowiedziałeś na pytanie. Co ma zrobić ta osoba, z trudnymi do określenia jednoznacznie cechami płciowymi? Ma część cech budowy wskazujących na mężczyznę, a część na kobietę i stoi przed zabiegiem medycznym, żeby się wreszcie określić. Co byś zrobił gdyby to Ciebie dotyczyło. Nazwał byś się dewiantem?

8

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Obecnie trenują go Koeman, który jest przeciętnym trenerem i de Boer, który chyba nie jest fachowcem. Odnosiłem się do obecnych coachów, czego w sumie nie zaznaczyłem.

0

@Encore Ale żeby udowadniać moje standardy używasz kłamstwa dot. Floyda. Trudno rozmawiać z osobą twojego pokroju, bo wymyślasz nieistniejącą bzdurę i obrażasz rozmówcę przy pomocy kłamstwa. Co więcej, to pokazuje, że nie zrozumiałeś nic z wpisów dotyczących obowiązków policjanta gdy egzekwuje prawo i reprezentuje państwo.
Dyskusja z tobą osiąga coraz większy poziom żenady

2

@sebasek99 Zawszę powtarzam, że zamiast szukać tanich sensacji bez możliwości poparcia ich sensownymi dowodami, należy skupić się na bardziej realnych, oczywistych hipotezach. Gdy ma się jakąkolwiek podstawy wiedzy fizycznej i astronomicznej, wtedy na zdrowy rozum dotarcie do naszej planety może okazać się karkołomnym zadaniem.
Może to tylko nasze chciejstwo spowodowane tą tematyką obecną w kulturze.

1

@Janiama De Jong nie ma szczęścia do dobrych trenerów

1

@Encore Ja pierniczę człowieku, Ty masz jakiś ogromny problem dziś z sobą. Co ty chrzanisz?

5

@Dundersztyc Kolejny jasnowidz. W sumie masz rację, opaska nic nie symbolizuje, a wśród kapitanów innych drużyn kopanie jej po meczach jest powszechne.

Twój wpis jest kolejnym wpisującym się w rosnące przyzwolenie na rynsztokowe zachowania czy to w życiu publicznym czy w sferze sportowej. Najzwyczajniej Twoje standardy są pewnie zagrzebane gdzieś w oborniku. Jak napisałem innemu koledze, albo pewne rzeczy się rozumie i rozróżnia albo nie.

0

@pele1282 To jako Poznaniak cieszę się, że to odnotowałeś

3

@Encore Poddaję się. Pewne rzeczy albo się rozumie i rozróżnia albo nie.

2

@Encore Nigdy nie słyszałem o tym, żeby kibice portugalscy wywierali na CR7 taką presję. Z braku trofeum Messiego z Argentyną zrobiła się wielka sprawa narodowa, włącznie z artykułami prasowymi i podważaniem jego zaangażowania.
Nawet Ty teraz zaczynasz dołączać do tego wagonika z ludźmi, którzy czegoś szukają na siłę. Czy Messi napluł na flagę?
Przecież skopanie opaski kapitańskiej, jak zrobił to Ronaldo, to jakiś rynsztok.

0

@Encore A co to za gdybanie? Mogę się odnosić do faktów a nie niesprawdzonej przyszłości. Ciągniesz już trochę te zarzuty na siłę

6

@Encore Co w tym dziwnego? Przydusiła go presja opinii publicznej, nie wytrzymał jej nerwowo, a potem przemyślał wszystko na spokojnie, zerknął na wszystko z perspektywy i wrócił. Nie ma tu nic co nie spotyka każdego z nas od czasu do czasu. Czy nie zdarzyło Ci się zrobić czegoś bezsensownego pod wpływem emocji? Messi to tylko człowiek i nic co ludzkie nie jest mu obce.

0

@IbrahimAfellay Jeśli potraktowałeś to na poważnie, to nie dziwota, że piszesz co piszesz. Słabiutkie te Twoje analizy

4

@Encore Ale jednak jest różnica kiedy we własnym kraju Ciebie masowo hejtują, nie doceniają i obwiniają jednoosobowo za nie własne winy. Przecież nie zrezygnował z gry z braku szacunku do Argentyny.
Jak można kopnąć opaskę kapitańską? Mi się to w głowie nie mieści. Z gry w reprezentacji rezygnowało wielu wybitnych graczy.

0

@IbrahimAfellay Nie wiem jak Ty to robisz, ale co wpis to jakiś jednostronny i niedopracowany jest

0

@Rewolucja123 A kto był wtedy lepszy? Szczególnie pod kątem osiągnięcia + jakość własna? Bo trzeba pamiętać, że bez trofeów nie powinno być Gały i stąd Messi bez Copy nie będzie miał najmniejszych szans.

0

Jeśli Ronaldo zostanie jednak królem strzelców to będzie zdecydowanym frąt-ranerem po Złotą Gałę.
2 miejsce - Havertz


1

@MesQueUnClub96 Italia, Italia

2

Ja ciągle, niezłomnie wierzę, że Walia powalczy o awans.

2

@AssisMoreira Chłopie, licząc ostatnie 11 meczów na EURO, Portugalia wygrała 2 mecze - z Węgrami i Walią. Reszta to ślizgawki na karnych i dogrywkach, a finezji w tym było tyle co kot napłakał. I to wychudzony kot bez sierści.

0

Jeszcze miałem dodać, że kompletnie nie podobał mi się Eden Hazard a i Lukaku można by zarzucić egoizm. Chyba za wszelką cenę chciał coś załadować.

1

Belgia gra bardzo rzetelnie w defensywie, ale czy to starczy do mistrzostwa? Ich gra ofensywna dzisiaj nie robiła najlepszego wrażenia, nawet z de Bruyne na murawie.

Z CR7, dobrze, że dzisiaj kolejne karne nie przykryły dość średniego występu bo już bardzo irytujące było robienie z niego supergwiazdora alfa tego EURO, mimo, że grą szczególnie się nie wyróżniał. Gwoli ścisłości i uczciwości, to tak naprawdę czy na tych mistrzostwach jest choć jeden supersamiec alfa? Chyba nie ma tu błyszczącej supergwiazdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?