Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Walia nie daje rady, Bale to za mało
0
@Image To jest szok, ale do tej pory jestem bezbłędny
1
@Coutinho007 Żeby to raz ...
0
@panczo Jak skończy się czytać Twój wpis na "życia", to brzmi brutalnie
1
@Ojciec5tkidzieci A jak się tak właśnie zastanawiałem co tam tak jeden jak kangur biega?
0
@bartekvisca Naprawdę uważasz, że jej pytanie zadane na poważnie było mądrzejsze od oczywistego sarkazmu?
0
A to jest ta dziennikarka od błyskotliwych pytań? Na wszelki wypadek wyciszyłem studio jakby zapytała co by zrobili Włosi gdyby Immobile umarł?
6
Dania raczej dowiezie wygraną
11
Braithwaite strzelił o 1 gola mniej z akcji niż CR7, a słyszę, że CR7 rozgrywa wielki turniej. To znaczy, że Braithwaite jest kozakiem
0
@LS Nie, ależ skąd. Mam nadzieję, że dokonałeś suwerennego wyboru
1
@LS Piwo smakowe? Ale chłopcy nie mogą bawić się lalkami
11
Póki co wielka zagadka, ale miejmy nadzieję, że tyle lat po klęsce w United, Memphis dojrzał nie tylko piłkarsko, ale również mentalnie i udźwignie ten trudny temat, jakim jest gra w Barcelonie.
1
@Bocheno1 Chyba tzw. tryplet arasza czyli:
Puchar Króla
Pochwała od Pepa
Pierwsza trójka w lidze
Jeszcze kilka miesięcy i ktoś tu będzie musiał oddać fartucha, albo Wy, albo ja.
7
@koksik2700 To od Błaszczykowskiego
1
Dziś, kolega pisze niżej, że mamy Międzynarodowy Dzień Pomocy Ofiarom Tortur.
Wchodzę na La Ramblę w miarę regularnie, ale żadnej pomocy nie dostałem.
4
Komentarz usunięty
0
@LeoMessiah Wkrótce z przeciwnikami
0
Koeman to wrzuci do pliku pod tytułem "alibi", zaraz po covid-19, sezon przejściowy, braki w kadrze, Liverpool też nie dał rady, kontuzje i inne.
0
@paweldunajecfcb Jest w 100% partią łupieżczą
1
@Bocheno1 Ćwiczę, ćwiczę, muszę być w formie gdy Laporta zwolni Koemana. Ty pójdziesz wtedy na deser zaraz po araszu. Nie będę miał dla Was litości (w tle leci muzyka z "Rocky"). Dopiero poznasz moje prawdziwe oblicze - będę jak niedawne tornado z Czech : )
1
@DaPidejpi Jako prezent spodziewam się Koemana spakowanego z walizkami przy drzwiach wyjściowych. Z mało znanych mi powodów nie stało się to w czerwcu, ale gwiazdka może być wspaniała.
2
@difranco Bayernowi kibicuję od lat 90-tych na równi z Barcą. Słowo najlepsza można rozumieć na wiele sposobów, ale Twoja rada, że mam kibicować innemu zespołowi bo jest w tym momencie najlepszy jest niedorzeczna. Podpaliłeś się jak smarkacz i nastąpiło emocjonalne zwarcie
1
@Jakchcesz Bardziej załamuje
4
Najlepsza na świecie? Ta, ach te kluby i ich zawodnicy, którzy żyją przeszłością.
1
Komentarz usunięty
2
@tadzik447 Jeśli widzisz w moim wpisie obronę Floyda, znaczy, że Twoje myślenie jest konsekwentnie ograniczone. Ja nad Floydem nie będę płakał, bo przestępcy mnie nie wzruszają, ale nie zmienia to faktu, że policjant nie ma prawa dokonywać egzekucji czy samemu w nieuprawniony sposób decydować o losie przestępcy. Od tego jest sąd. I tak się stało.
Za przestępstwa Floyd trafił do więzienia i swoje odsiedział. W świetle prawa policjant zachował się gorzej niż Floyd wcześniej i słusznie będzie kiblował.
Nie morduje się obywatela, bo wcześniej miał wpisy w kartotece. A władza musi być odpowiedzialna, w przeciwieństwie do Ciebie. Ty możesz sobie pisać nieodpowiedzialne rzeczy i na szczęście nie ma szans by je wcielać w życie.
1
@JarekS Mnie Pedri zachwyca. Jego zdolność do chronienia piłki na atakowanej połowie jest niezwykła. Oczywiście, powinien bardziej popracować nad strzałem i otwierającym podaniem, bo to sprawi, że będzie bardziej kompletny, groźniejszy. Jest on graczem, który otwiera grę innym, więc w mojej opinii, jego zalety nie są w Barcy eksponowane z paru przyczyn: ślamazarności ataków, braku przebojowych zawodników, braku trenera, który zerwałby z kultem Messiego i zdywersyfikował ataki.
Sytuacja, kiedy Pedri otwiera korytarz, tylko po to by kolega wycofał piłkę i powielał schemat Busi - Messi - klepu klepu, powtarza się notorycznie.
Pedri ma inteligencję, która pozwala mu na szybsze granie w lepszych systemach. Tak mi się przynajmniej wydaje
1
@tadzik447 Ofiara nie reprezentuje majestatu państwa. Policjant ma obowiązki i ograniczenia, których nie ma prawa łamać. Jeśli osoby reprezentujące władzę łamią prawo to mamy taką gównolandię jak w Polsce od 2015 roku.
2
@Encore Tu nie chodzi o Floyda, tylko o bezprawne działania policji i jej odpowiedzialność za życie innych. W nieskomplikowanej sytuacji policjant dokonał egzekucji. Werdykt sędziego - doskonały.
Floyd nie jest bohaterem, tylko symbolem bezkarności policjanta.
Zakładam, że gdyby ktoś z rodziny dowolnego rasisty z La Rambli zginął w podobnych okolicznościach, wtedy klapy z oczu by spadły a skowyt byłoby słychać w kosmosie. Jednak skoro ich to nie dotyczy to można te swoje farmazony wypisywać. Bezrefleksyjnie.
6
Ciekawie w gorących. Rozsądny komentarz - 4 polecenia, 2 komentarze popierające przemoc i bezprawie policjanta 127 poleceń.
Czyli nic nowego na La Rambli.