Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najbliższy rywal Barcy, Levante, nie przegrał żadnego z ostatnich 5 meczów, więc jest idealna i realna okazja na kolejną kompromitację.
Tak zastanawiam się czy można uznać, że Lenglet z tego sezonu osiągnął poziom Kepy z Chelsea, bo wydaje się, że wpływ na wyniki zaczyna mieć podobny?
2
Na wypadek gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to masoni rządzą światem.
0
Rozbraja mnie to, że idziesz do sklepu i kupujesz ziemniaki jadalne. Jadalne. A niby jakie do cholery?
Przez całe lata kupowałem czy jak mawiają niektórzy kupywałem ziemniaki. Dziś widać niektórzy muszą dodawać, że to się nadaje do jedzenia, tak jakby w sklepach sprzedawano jakieś odmiany niejadalne.
7
@Rastafarnianin W meczu z Juve nie zauważyłem CR7głodnego wygrywania, Leo był wszędzie na boisku. Gdyby nie reputacja ja nie domyśliłbym się nawet, że CR7 to ponadprzeciętny piłkarz.
3
Szukam DNA Barcy na necie i nie mogę znaleźć. Może to gdzieś w dark necie się pochowało?
2
@Moriarty Wykrzyknik oznacza ekscytację wydarzeniami. Ekscytujesz się Realem. No nie wiem czy to etyczne wśród wron być kukułką, no nie wiem
1
A może Rivaldo na trenera Barcy, pewnie ma to DNA. I lubi opowiadać. Tak, tak jestem za Rivaldo
0
Deco ma DNA Barcy, może by Deco tak?
12
To wspaniała wiadomość!!!
0
@BorzyKrzys Czytaj ze zrozumieniem człowieku. Deklasacja a nie porażka. Nie rozróżniasz słów? Normalnie Koeman polszczyzny się znalazł
0
@clyde Sam nawet to zapowiedziałem przed meczem, ale nie 2:8, tylko deklasację typu 1:4, 0:3 itp. 3 gole to przepaść, a 6 to piłka rodem z krajów 3 świata
3
@HubertMlody A ponoć legendarny Koeman chwycił towarzystwo za ryje. Takie były liczne opinie na La Rambli i niektórych to chyba nawet bardzo podniecało
2
Prowadzi nas ślepiec. Prosto na manowce. Trudno mi jest wyobrazić sobie, że jesień mogłaby być gorsza. Nawet z Kijowem potrzebowali wybitnego meczu bramkarza by nie wtopić.
0
Porażka z Juve jest chyba jeszcze gorsza od tej z Bayernem.
Wtedy Barca grała w miarę solidnie, rozprawiła się w niezłym stylu z Napoli i przyszła, mimo wszystko, niespodziewana deklasacja z Niemcami. Setien nie był wybitnym trenerem, ale nie był też aż taki zły, jednak klęska 2:8 była zapalnikiem, który go wysadził z siodła.
Koeman po 3 miesiącach z hakiem nie nadał zespołowi stylu, a wczoraj wydawał się dekoracją przy linii bocznej, która przyglądała się Messiemu i 10 statystom. A to oznacza, że z jego zdaniem nikt z zawodników się nie liczy. Tzn. on pewnie coś pier***i na odprawach, ale nikt tego ignoranta nie słucha i wszystko wygląda jak na załączonych obrazkach z Cadizem i Juve. Tak zawsze gra Barca gdy trzeba ratować dupę bo amator przy linii nie nadaje się do roboty.
Wszystko wskazuje na to, że Koeman już teraz stracił szatnię. Konferencje wymagają znacznie mniej kompetencji niż prowadzenie treningów, a co oni wszyscy na nich robią skoro mecze przedstawiają obraz nędzy i rozpaczy?
0
@Barcza223 Miał bardzo dużo niedokładności, był chaotyczny i niepewny w najprostszych zagraniach. Poza tym pomocnicy nie trzymali środka pola, a Juve robiło co chciało. Trudno chwalić mi de Jonga
3
@filipVeB To pokazuje klasę trenerów Barcy. Chłopak ma potencjał, ale nie ma komu go wydobyć.
Bayern przed Flickiem też był do zwolnienia, a Muller ponoć się skończył. Obecnie jest Muller jest topowym piłkarzem na świecie, nie wiem czy nie najlepszym w Bayernie. Gdyby Flick chciał de Jonga, to dla mnie wizytówka jest znakomita.
8
Trenerzy omijają Puiga i nie bronią się ani wynikami ani jakością gry. Nie wiemy czy Barca z Puigiem byłaby lepsza, bo nie jest nam dane to zobaczyć, ale wiemy, że bez Puiga Barca jest momentami beznadziejna na atakowanej połowie
1
@Fawrf Messi świetnie rozgrywał, był ciągle pod grą, rozdawał dobre przyspieszające lub otwierające piłki, ale koledzy kompletnie nic nie potrafili z tym zrobić. Leo wyglądał jak ekspert wśród baranów. Nawet w Juve ciężko byłoby wskazać lepszego i aktywniejszego piłkarza, pewnie dlatego, ze każdy miał swoją rozpisaną rolę.
Już rozpaczam gdy pomyślę, że w marcu załamany Messi będzie wylatywał z hukiem z LM. I jest to niemal przesądzone
3
Idealne podsumowanie Koemana na goal.com:
"W normalnym sezonie Koemana już by w klubie nie było"
"Nie wpływa na mecze w żaden pozytywny sposób, w żadnym kształcie i w żadnej formie. Ani razu nie nadrobili straty by sięgnąć po wygraną, nigdy nie wyglądali na zdolnych by tego dokonać"
1
Dyzma. Jeśli zespół przegrywa mecz już w szatni, trener jest do niczego.
25
I co? Znowu była jazda po Messim przez jakiś czas, a jak przyszedł poważny rywal to chyba jako jedyny na tym gnojowisku wyglądał jak piłkarz pełna gębą.
Jak ciężko musi być grać w tak miernym otoczeniu, przy prowadzeniu zespołu przez tak słabego trenera. Podziwiam cierpliwość Leo. 0:3 a ten grał tak jakby Barca mogła jeszcze wyrównać.
1
Największy błąd popełniono w sierpniu. Nazywam go Dyzmą> Tak to pan Koeman odpowiada za ten bezpłciowy twór. Może wkrótce dojrzejecie by podzielić mój tok myślenia, który tu przemycam już od miesiąca.
0
Na razie Ronaldo zdecydowanie najlepszy na boisku, gra legendarnie
2
@Jakchcesz Miałem Tuska na myśli
3
Mi tam się lepiej żyło za Niemca
0
@mr_robot Wreszcie obiektywny pebiscyt
8
Barca - Juve 17:14.
Strzelcy bramek:
Messi 7, Griezman 3, Pedi 2, Brajtłajt 2, Dest1, Cusadrado samobój i jeden gol dopisany przypadkowo
CR7 6 (5 karnych), Dybala 4, Cuadrado 2, Rabiot 1 i jeden gol dopisany przez pomyłkę
0
@badej60 Ja też, ile razy film mi się urwał z nudów, he he
7
Wydaje mi się, że Barca ma złą taktykę i powinna mieć lepszą. Zawodnicy są częściowo źli i mogliby być lepsi. Niektórzy obrońcy grają źle i powinni grać lepiej. No i tempo akcji jest zbyt złe, powinno być lepsze.
Jest w sumie całkiem źle, mimo, że mogłoby nie być tak źle.
1
@arasz1819 A niby co takiego zrobił Koeman, że Barca Setiena była pomyłka, a ta nie jest? Kompletnie nie rozumiem co masz na myśli. Koeman ma czas na przebudowę i wprowadzanie nowych nabytków, z kolei Setien był pod presją wyników. Zamień ich miejscami i sądzisz, że Koeman na wiosnę odniósłby sukces? A Setien teraz nie wprowadzałby młodych?
Póki co nie widzę zmian w grze na lepsze.