1

@NeroTFP Jeśli do niektórych typów nie dotrą słowa niezależnego artysty ze wspaniałym kodeksem etycznym, w dodatku o buntowniczym charakterze, wtedy nic im nie przemówi do garnków

4

Czasami jak patrzę na Brzęczka, to mam wrażenie, że na stanowisku selekcjonera jest człowiek o mentalności komunistycznej. Taki beton partyjny, który zapewnia, że wicie rozumiecie, nic więcej nie dało się zrobić.
No taki mamy materiał i na tyle nas stać. Facet bredzi o jakichś tam dobrych momentach gry, podczas gdy dobrze przygotowany zespół gra swoje przez zdecydowanie więcej niż 15 minut w meczu.
Obawiam się, że brak planu taktycznego na czołowych rywali i czekanie na egzekucję pokazuje, że Brzęczek to człowiek zachowawczy i jego mentalność udziela się zawodnikom.
Gdyby taką mentalność miał Kolumb, to powiedziałby, że wszystkie statki się gdzieś topią na środku oceanu, więc nie ma co się wygłupiać z opływaniem świata. To pokazuje, że świat rzeczywiście należy do odważnych. Żeby coś osiągnąć, trzeba umieć to sobie najpierw wyobrazić, potem w to uwierzyć, a na końcu znaleźć sposób.
U Brzęczka nie ma żadnego z tych 3 elementów.
Jemu podrzucić 2 atomy wodoru i jeden tlenu, to zawsze będzie je widział osobno. Ten człowiek nigdy nie poeksperymentuje, żeby je połączyć w coś większego.
Poza tym bardzo niedobrze, że ewidentnie nie czuje się dobrze w tej improwizacji Lewandowski. Najlepszy napastnik świata bez sytuacji bramkowych. To chyba największy wykrzyknik, który widnieje przy indolencji naszego trenera.

Dramat, mecze reprezentacji nie są świętem. Przynajmniej takim wyczekiwanym. Brzęczek wyżej dupy nie podskoczy. Zbyt mały człowieczek założył zbyt duże buty i basta.

2

Kiedyś to były skoki. Teraz już nie ma skoków. Przecież śnieg jest wtedy gdy z nieba spadnie skrystalizowana woda w formie płatków. Na takim podłożu to się oglądało prawdziwe skoki, a nie to co teraz, czyli jakieś tam wygłupy na dywanie z armatek śnieżnych.
Kiedyś to były żłobienia na najazdach, a nie to co teraz, jakieś rynny czy co to jest. Ani to to naturalne ani jakieś.
Kiedyś to zawodnicy skakali, jakieś Nykkaneny i Weissflogi - to były nazwiska, a nie jednosylabowy Stoch, którego niesie tylko kombinezon.
Kiedyś to byli komentatorzy skoków, jak Jerzy Mrzygłód, a nie Snopek z krakowskiej telewizji, czy inny tam jakiś opłacany przez szumowinę z nadania partyjnego.
Kiedyś to były skoki...

2

@FCBKUBANO Ciesz się, że stoi w miejscu. Po osiągnięciu pewnego wieku zaczniesz się cofać i to wiesz gdzie? Do tyłu.

1

@PatrickMaster Jeśli pedofilia w kościele to dla Ciebie temat zastępczy, to może dla mnie będzie najlepiej gdy uznam Cię za użytkownika zastępczego. Szkoda czasu

2

@itmustbejoke Panu, proszę Pana, to się, Panie, w d***e poprzewracało. Proszę pana, Pan to by chciał kafelki duperelki i kraniki dywaniki, proszę Pana.

2

@PatrickMaster Nie musisz instruować ludzi na co mają się złościć i czym zajmować. Dla niektórych rozkwit pedofilii za pontyfikatu Jana "Niedowidzącego i Niewiedzącego" Pawła 2 to temat ważniejszy niż te farmazony jakie rekomendujesz.
Gwałcenie bezbronnych obywateli przez zdegenerowane moralnie środowisko kościelne, które ma czelność wpływać na życie publiczne w moim kraju, jest dla mnie ważniejsze niż jeden czy drugi przekręt posła, czy biznesmena. Tego ostatniego nigdy ostatecznie nie wyeliminujesz, a z pedofilią można zrobić większy porządek, ale trzeba mafię w sutannach odciąć od koryta z kasą i systemu edukacji.
Zatem miej to swoje wybiedzone zdanie, ale może nie dawaj podszytych nędzą etyczną rad.

3

@masq Twoje komentarze bywają rażąco obnażające. One same w sobie są wycieczką autoosobistą. Nie ukrywam, że w przypadku rażąco głupich komentarzy, trudno mi odmówić sobie złośliwości.

5

Załóżmy, że Leo przeprowadzi się do Manchesteru, czy to zimą czy latem. Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, że spłynie po nim pogorszenie jakości życia. Ponura pogoda, okropnie brzydkie miasto, przynajmniej w powszechnej opinii za takie uchodzi. A co z edukacją dzieci i życiem rodzinnym? Ewentualna przeprowadzka to ogromny szok kulturowy. Generalnie pod względem otoczenia to jak spadek z Ekstraklasy do 3 ligi. Nie do końca jestem przekonany, czy Leo będzie chciał tak bardzo przemeblować życie. Z drugiej strony wizja sukcesów w Barcy dawno nie była tak mglista jak teraz.

7

@masq Tak, jeden człowiek to cała lewica, bo jeden dziennikarz coś tam zrobił. Czy to już siano w głowie, czy hula wiatr?

0

Pojawia się bardzo ważne przed arcyważnym meczem z Atletico, czy redaktorzy przygotowują poranny przegląd prasy w piżamie czy już są gotowi do startu w bojowym przyodziewku dziennym. Dziś obstawiam u Julii koszulę nocną napisem "Barca" na tle malutkich awatarków Busquetsów.

1

Pytanie filozoficzne: czy Koeman to najlepszy czy najgorszy trener od czasów Setiena?

5

Jest parę ciekawych pytań przed ligowym weekendem w Europie?
1. Czy Leicester ogra na Anfield osłabiony Liverpool i ugruntuje pozycje lidera?
2. Czy jednak liderem zostanie Tottenham pod wodzą naszego pieszczoszka Mourinho, pogrążając Guardiolę w najgorszym starcie ligowym od lat?
3. Czy asystent Mou wydłubie oko Pepowi?
4. Czy nasza ukochana Barca oprze się sile geniuszu Joao Felixa i sama pokaże, że jest na właściwej ścieżce pod wodzą Koemana? A może skończy się blamażem Barcy?
5. Czy Real zostanie wciągnięty pod wodę przez łódź podwodną a Varane pokaże, że bez Ramosa jest jak tunel bez wyjazdu, z kolei Vinicius brazylijską ma tylko karnację?
6. Czy to będzie ta kolejka, od której Bayern rywali będzie widział tylko we wstecznym lusterku? I czy Lewy nie dozna szoku gdy koledzy wypracują mu kilkanaście sytuacji? Drugie zmartwienie o Lewego - czy nie ma zespołu stresu pourazowgo po tym jak patrzył na twarz Brzęczka?
7. Czy Ibra i Ronaldo będą nadal nadawać ton lidze emerytów i rencistów tzn. Serie A?
8. Czy Kovać (Monaco) zechce udowodnić, że za wcześnie spisano go na straty i odprawi z kwitkiem potęgę z Paryża?
9. Czy Lech udowodni ponownie, że nie ma w sobie genu zwycięzcy i dalej będzie kompromitująco snuł się za Wartą w tabeli?
10. ??? Tu miejsce na Wasze propozycje???

0

@Pertezm Żebym zrozumiał ten wpis to bym Ci odpowiedział. Czyli jakie my mamy zdanie? Czyli kto? Podmiot zbiorowy składający się ze wszystkich użytkowników strony fcbarca? Wydaje ci się, że my jesteśmy jakimś serkiem topionym zlanym w jedno?

1

Sezon zimowy się zaczyna. Kto lubi zjazdy zapraszam na sobotę do oglądania meczu Atletico - Barca. Joao Felix ma ponoć zrobić sobie slalom gigant między chorągiewkami z defensywy Barcelony. Emocje gwarantowane!!!

22

Komentarz usunięty

0

@mr_robot Poleciłem Twój wpis, ale dla mnie ligi krajowe są niezastąpione. Choć, oczywiście koncepcja rodem z NBA jest ciekawa. Tam nikt nie spada, a mimo tego emocje są niezwykłe, a play-offs to najlepsza rzecz w świecie sportu. Nowe formaty są możliwe i pewnie warte rozważenia, a czas pokazuje, że wszystko się z czasem wypala.
Ale akurat o ligach tego nie powiem. Dla mnie ligi krajowe są świetne.

6

Mam zwycięską statystykę dla Polaków:

Polska całkowicie zdominowała przebywanie na własnej połowie.

0

I znowu wuja do zwolnienia, i jeszcze to potencjalne escandalo z Lewym, eh

2

Na razie do zwolnienia Borek, Pol, Kołtoń i Stanowski no i wielu z nas

2

Do tej chwili Holendrzy bezradnie przyglądają się jak Polacy się bronią

0

Na razie Bednarkowi i Kędziorze staje na wysokości zadania

0

Ale mi się japa rozdziawiła

1

No to Brzęczek dotarł już do miejsca, w którym Janusz Wójcik zwykł mawiać: tu już nie trzeba trenować, tu trzeba dzwonić.

3

Z taktyką Brzęczka jest jak z Covid-19, tzn. to, że jej nie widać nie znaczy, że nie istnieje.

0

Szanując język ojczysty przygotowałem aforyzm dotyczący mistrza z Truskolasów:

" Przygotował na mecz Brzęczek, rozwiązań pęczek"

0

@mr_robot Wpisz na YT zespoły i wynik i tam są skróty, bez problemu coś znajdziesz

0

@BorzyKrzys Sabella był jedynym trenerem, który miał pomysł i ułożył reprezentację, ale Mistrzostwa Świata niestety uratował mu Messi, który za uszy wyciągnął z grupy bardzo słabo grający zespół. Zwróć uwagę jakich miał piłkarzy w ofensywie i jak tragicznie ta ofensywa funkcjonowała. Nie uruchomił całkowitego potencjału zespołu, wygrał defensywą (ta działała świetnie z hersztem Mascherano) i przebłyskami Leo oraz bardzo nielicznymi kolegów.

1

@NeroTFP Poprawili, poprawili. Yippee

1

@Borneo Obyś miał rację, bo ja akurat do Koemana przekonany nie jestem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?