Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gavi co dyryguje. On tutaj szybko przejmie opaskę i długo jej nie odda
0
Od samego początku meczu Pedri jest przepiękny
2
Ale właściwie to dlaczego nie było karnego? Tak według przepisów
2
Co dziś gra Pedri!
0
Boję się tego meczu i się przed nim mega denerwuje. Tak jak przed Realem, Bayernem, Borussią. Za to przed Leganes czy Las Palmas byłem spokojny. Oby to był dobry prognostyk.
0
Czy macie wrażenie, że dają z siebie wszystko na boisku?
1
Nie mamy prawa wygrać mistrzostwa
1
Ile on dzisiaj zmarnuje?
1
Sędzia wprowadził chaos co do poziomu dopuszczalnej gry. Czasem pozwala grać ostro, wręcz faul, a potem gwiżdże aptekarsko.
0
REKINNNNN!!!! Zawsze w niego wierzyłem
3
Tu powien być spalony
1
To ja włączyłem... Przepraszam
0
@barcelonaLM Później będziemy mieli więcej łatwych meczów u siebie, takich jak z Las Palmas. A nie...
0
@Poversky1000 My powinniśmy budować przewagę nad będącym w kryzysie Realem. Bo oni mają trochę inną ławkę niż my
0
Już widzę siebie jak w kwietniu/maju ze wkurwem wspominam te mecze myśląc sobie "gdyby nie Betis, gdyby nie Celta, gdyby nie Las Palmas" to byśmy mieli mistrza/mogli walczyć o mistrza. K...a!!!
2
Takimi meczami przegrywa się ligę. Ten Real w końcu się ogarnie
0
Yamal bierze tę drużynę na barki
0
Nie może być spalonego
0
Zabrakło Penii centymetrów. Ale dramatyczna zmiana De Jonga
1
Ależ zmiany wjadą! Już ostrzę sobie zęby
0
Dobry ten Iniaki Courtois
1
Ciekawe czy Kounde dalej chciałbym grać na środku obrony?
0
Eeeee, gol ala Real Madryt. Wciśnięty na siłę po rykoszecie ????
0
Nawet ładnie zagrali tę akcję. Nawet ładnie
1
Ok Pena wyjął bramkę. To nie był strzał w niego
4
Przemówienie Trzaskowskiego to najciekawsze przemówienie polityczne od dawna! Na serio mam ochotę zagłosować na tę partię, żeby wreszcie przejęła władzę i zaczęła wprowadzać to wszystko w życie.
1
@MesQueUnClub96 Ale jak? Przecież on nie ogarnia jak się włącza kąkuter, a teraz niby konto na X założył? Podejrzane...
5
Czy na notatnik wjedzie tytuł "Spieprzyliście nam Mikołajki"?
1
Wielki Ernesto Valverde wykucał nam lidera
1
I nas 8 minut jak 1/3 połowy Las Palmas leżało, a tam 6 minut, bo tak