1

Gavi co dyryguje. On tutaj szybko przejmie opaskę i długo jej nie odda

0

Od samego początku meczu Pedri jest przepiękny

2

Ale właściwie to dlaczego nie było karnego? Tak według przepisów

2

Co dziś gra Pedri!

0

Boję się tego meczu i się przed nim mega denerwuje. Tak jak przed Realem, Bayernem, Borussią. Za to przed Leganes czy Las Palmas byłem spokojny. Oby to był dobry prognostyk.

0

Czy macie wrażenie, że dają z siebie wszystko na boisku?

1

Nie mamy prawa wygrać mistrzostwa

1

Ile on dzisiaj zmarnuje?

1

Sędzia wprowadził chaos co do poziomu dopuszczalnej gry. Czasem pozwala grać ostro, wręcz faul, a potem gwiżdże aptekarsko.

0

REKINNNNN!!!! Zawsze w niego wierzyłem

3

Tu powien być spalony

1

To ja włączyłem... Przepraszam


0

@barcelonaLM Później będziemy mieli więcej łatwych meczów u siebie, takich jak z Las Palmas. A nie...

0

@Poversky1000 My powinniśmy budować przewagę nad będącym w kryzysie Realem. Bo oni mają trochę inną ławkę niż my

0

Już widzę siebie jak w kwietniu/maju ze wkurwem wspominam te mecze myśląc sobie "gdyby nie Betis, gdyby nie Celta, gdyby nie Las Palmas" to byśmy mieli mistrza/mogli walczyć o mistrza. K...a!!!

2

Takimi meczami przegrywa się ligę. Ten Real w końcu się ogarnie

0

Yamal bierze tę drużynę na barki

0

Nie może być spalonego

0

Zabrakło Penii centymetrów. Ale dramatyczna zmiana De Jonga

1

Ależ zmiany wjadą! Już ostrzę sobie zęby

0

Dobry ten Iniaki Courtois

1

Ciekawe czy Kounde dalej chciałbym grać na środku obrony?

0

Eeeee, gol ala Real Madryt. Wciśnięty na siłę po rykoszecie ????

0

Nawet ładnie zagrali tę akcję. Nawet ładnie

1

Ok Pena wyjął bramkę. To nie był strzał w niego

4

Przemówienie Trzaskowskiego to najciekawsze przemówienie polityczne od dawna! Na serio mam ochotę zagłosować na tę partię, żeby wreszcie przejęła władzę i zaczęła wprowadzać to wszystko w życie.

1

@MesQueUnClub96 Ale jak? Przecież on nie ogarnia jak się włącza kąkuter, a teraz niby konto na X założył? Podejrzane...

5

Czy na notatnik wjedzie tytuł "Spieprzyliście nam Mikołajki"?

1

Wielki Ernesto Valverde wykucał nam lidera

1

I nas 8 minut jak 1/3 połowy Las Palmas leżało, a tam 6 minut, bo tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?