Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znowu oglądając Barcelonę zacząłem się bać. Przez dwa piękne miesiące nie czułem strachu
1
Uszaty na minaturce i od razu humor lepszy
0
Czasami prezesi klubów, którzy kiedyś zatrudnili niedoświadczonego trenera, który odniósł sukces z ich drużyna, później wierzą, że ten manewr jest gwarancją sukcesu, że wystarczy dać szansę komuś niedoświadczonemu, nieznanemu jako trener i z pewnością się uda. Widzę tu analogię do postępowania Jarosława Kaczyńskiego w temacie kandydata na prezydenta. Raz się udało z politycznym outsiderem to kolejny raz też wyjdzie. Ale wygląda na to, że wyjdzie dokładnie tak jak prezesom klubów robiących takie ruchy.
0
@tomek8756 I wtedy właśnie trzeba wygrywać jedną bramką. Przepychać mecze. Tak jak Real. Bo za te 4-0 dostaje się tyle samo punktów co za 1-0. Bez tego przegrywa się tytuły
7
Gramy najlepsze miesiące od lat. Real gra padake. I właściwie mamy dwa punkty przewagi na Realem. Dramat kurwa
0
To będą dwa punkty które zabrakną nam do Mistrzostwa. Rzekłem
0
@Messi96_96 Ten wpis to chyba żart?
12
Takimi meczami przegrywa się mistrzostwa. Mieliśmy kapitalny początek sezonu, a Real beznadziejny. I chuj z tym. Już nas właściwie mają
0
Co tu k...a zrobił Kounde???!!!
1
Już zaczyna się De Jong show...
1
Wcisnął tak na chama, jak taran poszedł
0
Ale ten Aspas to powinien sobie odpuścić te cyrki
2
Powinna być druga żółtą i as kier. Martin do bazy w przerwie
2
Minguza ma bycie Cules we krwi
0
Zaraz nam z tego zrobią spalonego
0
Jest i on!!! Wspaniały
0
Zaczęło się z wiadomo kim...
0
0
Jakiś czas temu prosiłem, żeby Iñaki Peña zamknął mi mordę. I zamknął. Teraz czas, aby mordę zamknął mi Gerard Martin.
1
Przeżyjmy to jeszcze raz
0
Ooooooooo Stonoga
1
Ta konferencja to takie złote myśli wujka na weselu.
0
Probierz na konferencji:
1
Czas na grilla
0
@Ogorinho1974 O to to. W tym momencie już wiedziałem, że stracą gola
0
Czas na klasyka:
0
@RobiS Co robi???
0
Ale tak na serio, co w tej kadrze robi Puchacz? On się rusza jak wóz z węglem
0
Ale to jest meczycho!
4
Całe szczęście, że ten dziad Lewandowski nie gra. Przecież według popularnych opinii bez niego gramy dużo lepiej. Niech kończy reprezentacyjną karierę, on jest nam niepotrzebny, tylko przeszkadza.