1

Znowu oglądając Barcelonę zacząłem się bać. Przez dwa piękne miesiące nie czułem strachu

1

Uszaty na minaturce i od razu humor lepszy

0

Czasami prezesi klubów, którzy kiedyś zatrudnili niedoświadczonego trenera, który odniósł sukces z ich drużyna, później wierzą, że ten manewr jest gwarancją sukcesu, że wystarczy dać szansę komuś niedoświadczonemu, nieznanemu jako trener i z pewnością się uda. Widzę tu analogię do postępowania Jarosława Kaczyńskiego w temacie kandydata na prezydenta. Raz się udało z politycznym outsiderem to kolejny raz też wyjdzie. Ale wygląda na to, że wyjdzie dokładnie tak jak prezesom klubów robiących takie ruchy.

0

@tomek8756 I wtedy właśnie trzeba wygrywać jedną bramką. Przepychać mecze. Tak jak Real. Bo za te 4-0 dostaje się tyle samo punktów co za 1-0. Bez tego przegrywa się tytuły

7

Gramy najlepsze miesiące od lat. Real gra padake. I właściwie mamy dwa punkty przewagi na Realem. Dramat kurwa

0

To będą dwa punkty które zabrakną nam do Mistrzostwa. Rzekłem

0

@Messi96_96 Ten wpis to chyba żart?

12

Takimi meczami przegrywa się mistrzostwa. Mieliśmy kapitalny początek sezonu, a Real beznadziejny. I chuj z tym. Już nas właściwie mają

0

Co tu k...a zrobił Kounde???!!!

1

Już zaczyna się De Jong show...

1

Wcisnął tak na chama, jak taran poszedł

0

Ale ten Aspas to powinien sobie odpuścić te cyrki

2

Powinna być druga żółtą i as kier. Martin do bazy w przerwie

2

Minguza ma bycie Cules we krwi

0

Zaraz nam z tego zrobią spalonego

0

Jest i on!!! Wspaniały

0

Zaczęło się z wiadomo kim...

0

0

Jakiś czas temu prosiłem, żeby Iñaki Peña zamknął mi mordę. I zamknął. Teraz czas, aby mordę zamknął mi Gerard Martin.

1

Przeżyjmy to jeszcze raz

0

Ooooooooo Stonoga

1

Ta konferencja to takie złote myśli wujka na weselu.

0

Probierz na konferencji:

1

Czas na grilla

0

@Ogorinho1974 O to to. W tym momencie już wiedziałem, że stracą gola

0

Czas na klasyka:

0

@RobiS Co robi???

0

Ale tak na serio, co w tej kadrze robi Puchacz? On się rusza jak wóz z węglem

0

Ale to jest meczycho!

4

Całe szczęście, że ten dziad Lewandowski nie gra. Przecież według popularnych opinii bez niego gramy dużo lepiej. Niech kończy reprezentacyjną karierę, on jest nam niepotrzebny, tylko przeszkadza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?