0

Jak (o)Laboga zamilkł po golu XD

2

@parpe To mało widziałeś

5

Przypomnę, że w fazie ligowej Ligi Mistrzów bilans bramkowy może mieć duże znaczenie, więc warto walczyć o kolejne gole

1

Flickpanzer brutalnie rozjeżdża kolejnego rywala

0

Dobra zostawmy go jednak.

0

Oddać tego dziada Lewandowskiego do Arabii nawet za darmo. Nic z niego już nie będzie

0

Co ten Robercik zrobił?

1

Co za podanie Lamine...

1

Ten Iniago to nawet niezły jest

0

Dobra, bo trochę przestali grać

0

Pięknie Yamal pozdrowił fanów Ekstraklasy za pomocą znanego z naszych boisk centrostrzału

25

Zdarzyło mi się oglądać grającą gorzej Barcelonę

3

Dobrze nawet gramy

1

Ta Barcelona jest kompletnie popieprzona. Wyciąga z rezerw jakiegoś Casado i okazuje się, że to jeden z najlepszych pomocników świata

2

Co ten Yamal zrobił??????

3

Ale to spieprzył Olmo. Sprzedać póki coś warty

1

@Kidd Zgadzam się. Sodówa udrzyła do głowy. Kubeł zimnej wody by się przydał

0

Flickpanzer... Tęskniłem

1

Kiedy mecz na Bernabeu i prezentacja Złotej Piłki przez Viniciusa?

0

Konfederacja to ruscy agenci

0

Konfederacja top!

0

Jak można popierać Kaczora?

0

@koziar Ale z tym Tuskiem to kto to widział takie rzeczy

16

Swoją drogą niesamowite, że Robert Lewandowski, w zakresie Złotej Piłki, zachował więcej klasy niż cały Real Madryt. Po skandalu w 2020 roku, po tym jak dowiedział się wcześniej (tak jak Vinicius), że nie dostanie jej w 2021 roku mógł odwalić focha i odwołać w ostatnim momencie przyjazd na galę. Ale zachował klasę pomimo, że miał prawo w roku 2021 być bardziej zły niż Vinicius w tym roku. A za 2020 rok miał prawo być totalnie wkurwi.... Mimo to przyjechał, gratulował zwycięzcy, udzielał wywiadów, pozował do zdjęć itd. I tu widać różnicę między Panem Piłkarzem Roberem Lewandowskim, a rozwydrzonym gówniarzem, który dobrze kopie piłkę, jakim jest Vinicius. Ale powiedzmy, że po nim należało się tego spodziewać. Natomiast to jak zachował się wielki klub Real Madryt nie ma wyjaśnienia, ani nie można tego zrozumieć.

0

@Pedri16Future - Do Choroszczy?
- Do Choroszczy!
- Na badania?
- Na badania!

20

Żenujące zachowanie Realu Madryt. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Ich zawodnik nie wygrywa ZP więc WSZYSCY przedstawiciele klubu odwołują w ostatniej chwili wyjazd. Sorry, ale to jest zachowanie dziecinne. Obrazili się. I o co? O to, że nie wygrał ten kto mógł wygrać, ale nie musiał. Czy Vinicius miał prawo oczekiwać wygranej? Tak. Czy miał prawo być jej pewny. Nie. Vinicius wygrywa ligę i Ligę Mistrzów będąc jednym z najlepszych (może najlepszym) piłkarzem swojego zespołu. Rodri wygrał ligę i Euro będąc jednym z najlepszych (może najlepszym) piłkarzem swojego zespołu. Lautaro Martinez wygrał ligę i Copa America będąc najlepszym zawodnikiem zarówno klubu, jak i reprezentacji. Do tego Carvahal. W takiej sytuacji brak wyboru Viniciusa jest dyskusyjny, można się z nim nie zgadzać, ale nie z pewnością nie jest to skandal. Skandalem jest zachowanie dzieciaków z Realu. Absolutnie żenujące zachowanie. Hala Dzieci...

5

Na koniec ciężkiego i stresującego dnia pracy dowiedziałem się, że Martin Luter Winicjusz nie dostanie Złotej Piłki. I humor od razu lepszy.

1

@DLFCB Gdzie Lautaro Martinez? A Mekembe za co na 4 miejscu?

0

Całkiem niezły ten mecz Inter - Juve. Całkiem niezły.

1

Brawo ManU! Jest szansa, że Ten Hag zostanie. Trzeba wierzyć w proces

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?