4

Poza wszystkim to jest całkiem dobry mecz do oglądania. Dużo sytuacji z obu stron.

1

Miałem taką myśl czy dzisiaj zamiast tego piachu w wykonaniu naszych reprezentantów nie obejrzeć meczu Chorwacja-Portugalia. Bo może lepiej zamiast naszych łamag pooglądać w Chorwacji niesamowitego pomocnika, zjawiskowego gracza, człowieka od ciężkiej roboty na boisku, bez którego ciężko jest skompletować zespół, piłkarza od którego zaczyna się ustawianie składu, trzymającego za twarz cały środek pola. Ale potem przypomniałem sobie, że przecież Ivan Rakitić nie gra już w reprezentacji Chorwacji.
@VamosRakieta

0

@adamLeo66 Tak, sezonowiec. Z wielu sezonów. Także z tego do którego nawiązuje mój wpis. Poszukaj o co chodzi. Nie chcę psuć Ci zabawy, bo tamten tytuł jest le-gen-dar-ny ????

0

@KrwawiaceoczyVEB Tak się nie stanie

0

Te pieprzone wyjazdu do Kraju Basków

5

Spieprzyliście nam Święto Niepodległości!

1

Symbol tego meczu...

1

Nam strzelać nie kazano - edycja Barcelona na Anoeta

0

Czy oni mogą wreszcie ruszyć do przodu? Zacząć walczyć?

0

Co my k... zmieniliśmy na ten mecz trenera? Oni nie wiedzą co grać

0

Trochę flashbacki z czasów Xaviego i Koumana

0

Kontrująco, uderzaj kontrująco taką piłkę Cu

0

Wylew w obronie jak cholera

1

Od pierwszej minuty wyczuwam tu stratę punktów

0

De Jong już po sprawie?

1

To jestem ciekaw jak oni wyrysują tę linię

2

Przecież tu nie ma spalonego

1

Jakim cudem tu był spalony?

0

Ale ten Mokebe jest beznadziejny

0

Całe szczęście. Posada Carlo uratowana

0

To akurat może być wzmocnienie Realu

3

Gdyby obrońca nie interweniował to byłby spalony. Tego nie rozumiem. Pozycja spalonego Winicjusza wymusiła błędne zagranie obrońcy po którym padła bramka

4

Dużo zdrowia dla Edera i Rodrygo. Wygrywajmy z Realem na boisku, a nie w gabinetach lekarskich

0

Szkoda, że inny Brazylijczyk z Realu nie może oddać trochę zdrowia kolegom z zespołu

0

Real się sypie...

0

No i po Rodrygo. Mimo wszystko nie będę się cieszył z nieszczęścia zawodnika innej drużyny.

0

Oglądam mecz Korona - Lechia. Brać tego Fornalczyka na lewe skrzydło do Barcy!

0

@kiper09 Ale w pierwszym sezonie on był serio niezłym stoperem. Oczywiście były zapalniki w stylu głupich fauli, natomiast nie było fatalnie. Później się posypał

2

O widzę w powtórkach, że Lągle się popisał w meczu z PSG

0

Lamine centrostrzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?