0

Ależ ten Mekembe jest daremny

0

Odpowiem na pytanie: to ja wyłączyłem po golu Realu. Nie dziękujcie

0

@visca_josef To mamy winnego

7

Może mnie skrytykujecie, ale gdyby Real zaproponował wymianę Mbappe na Ferrana, to jeśli by doplacili parę milionów, a Mbappe miałby normalną pensję, to bym rozważał taki ruch, żeby był jakiś zawodnik na lewym skrzydle na mecze Pucharu Króla.

9

Jak ktoś chce włączyć to niech k...a nie włącza!

1

@michal26 Pena i sędziowie

1

@Salchent Dlatego mój komentarz miał taki gorzki wydźwięk

0

@Xxxbarca4ever Trzy. Jeszcze ręka w ostatniej akcji

0

@Salchent Spokojnie Real też kiedyś będzie w kryzysie... A nie zapomniałem, że jest od początku sezonu

0

Wydawało mi się, że już tyle przeżyłem z Barceloną, że nic mnie nie ruszy. Ale to danie nadziei i jej odebranie to nowy rodzaj tortury. Chce mi się płakać...

0

Oh Captain, my Captain! [wchodząc na biurko]

1

El Capitono musi ratować

3

Dobra czas na Wojka Szczęsnego

5

Wszystko co w bramkę to do siatki

0

Mekembe!!!!!!!!!

0

Ale Mekembe został wyczyszczony

3

Dobra ta akcja Celticu. Trochę polska B-klasa

0

@Xxxbarca4ever Bo piłkarz Realu faulował. Wtedy należy się po żółtej kartce dla piłkarzy obu zespołów. Gdyby nie faulował to byłby karny dla Realu. Takie są zasady.

0

@Technik Wpisz w wyszukiwarkę google: "joke you meme"

1

@fotohobby Prime Suarez > prime Lewandowski. Tylko, że Lewandowski utrzymuje się na szczycie kilkanaście sezonów, a nie kilka jak Suarez. Dlatego ogólnie zdecydowanie Lewandowski > Suarez

1

@aspr1me Uwielbiam Pepa, ale na wszelki wypadek powinien udać się na obserwację do Choroszczy.

4

Będzie płacz jak Lewandowski skończy karierę. Niektórzy dopiero wtedy go docenią. Jak to mawiał Ferdek Kiepski "wam się wszystkim oczy otworzą jak mnie się zamkną".

0

Może jeszcze da się to stracić punkty

3

@michal26 Jakże się cieszę, że Dzbanbele to już nie nasz problem

1

Niby wygrywamy, ale gramy padake. Na Brest to wystarczy, ale taki Bayern czy Real to nas zmiotą z planszy...

1

@ProMILs Takie sytuacje lubię najbardziej XD
P.S. Ale z tym Pedrim to dajcie spokój. Do niczego się nie nadaje

1

Nie oszukujmy się. Tutaj 95% to asysta Martina. Olmo musiał tylko nogę dołożyć

0

Wszystko super, ale tu jeszcze jakiś skrzydłowy by się przydał

2

Olmo nie wrócił do nas po kontuzji

0

@Seledynowy Nie zapomnę go nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?