Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ten Mekembe jest daremny
0
Odpowiem na pytanie: to ja wyłączyłem po golu Realu. Nie dziękujcie
0
@visca_josef To mamy winnego
7
Może mnie skrytykujecie, ale gdyby Real zaproponował wymianę Mbappe na Ferrana, to jeśli by doplacili parę milionów, a Mbappe miałby normalną pensję, to bym rozważał taki ruch, żeby był jakiś zawodnik na lewym skrzydle na mecze Pucharu Króla.
9
Jak ktoś chce włączyć to niech k...a nie włącza!
1
@michal26 Pena i sędziowie
1
@Salchent Dlatego mój komentarz miał taki gorzki wydźwięk
0
@Xxxbarca4ever Trzy. Jeszcze ręka w ostatniej akcji
0
@Salchent Spokojnie Real też kiedyś będzie w kryzysie... A nie zapomniałem, że jest od początku sezonu
0
Wydawało mi się, że już tyle przeżyłem z Barceloną, że nic mnie nie ruszy. Ale to danie nadziei i jej odebranie to nowy rodzaj tortury. Chce mi się płakać...
0
Oh Captain, my Captain! [wchodząc na biurko]
1
El Capitono musi ratować
3
Dobra czas na Wojka Szczęsnego
5
Wszystko co w bramkę to do siatki
0
Mekembe!!!!!!!!!
0
Ale Mekembe został wyczyszczony
3
Dobra ta akcja Celticu. Trochę polska B-klasa
0
@Xxxbarca4ever Bo piłkarz Realu faulował. Wtedy należy się po żółtej kartce dla piłkarzy obu zespołów. Gdyby nie faulował to byłby karny dla Realu. Takie są zasady.
0
@Technik Wpisz w wyszukiwarkę google: "joke you meme"
1
@fotohobby Prime Suarez > prime Lewandowski. Tylko, że Lewandowski utrzymuje się na szczycie kilkanaście sezonów, a nie kilka jak Suarez. Dlatego ogólnie zdecydowanie Lewandowski > Suarez
1
@aspr1me Uwielbiam Pepa, ale na wszelki wypadek powinien udać się na obserwację do Choroszczy.
4
Będzie płacz jak Lewandowski skończy karierę. Niektórzy dopiero wtedy go docenią. Jak to mawiał Ferdek Kiepski "wam się wszystkim oczy otworzą jak mnie się zamkną".
0
Może jeszcze da się to stracić punkty
3
@michal26 Jakże się cieszę, że Dzbanbele to już nie nasz problem
1
Niby wygrywamy, ale gramy padake. Na Brest to wystarczy, ale taki Bayern czy Real to nas zmiotą z planszy...
1
@ProMILs Takie sytuacje lubię najbardziej XD
P.S. Ale z tym Pedrim to dajcie spokój. Do niczego się nie nadaje
1
Nie oszukujmy się. Tutaj 95% to asysta Martina. Olmo musiał tylko nogę dołożyć
0
Wszystko super, ale tu jeszcze jakiś skrzydłowy by się przydał
2
Olmo nie wrócił do nas po kontuzji
0
@Seledynowy Nie zapomnę go nigdy