Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uwielbiam tego Ronaldinho
33
Chciałbym zwrócić uwagę, że Robert strzelił dokładnie o 21:37. Polak rodak katolik
0
Dzisiaj Yamal gra na pozycji Messiego. Wolny elektron
0
Tak to musiało się skończyć. Co Barcelona robi do jasnej k....?!?
0
Oni chodzą po linie nad przepaścią bez asekuracji. Tak grają na pułapki ofsajdowe
0
Nie zdążyłem jeszcze dobrze usiąść
0
Przed najbliższymi dwoma meczami mam tylko jedną prośbę - cytując Ryszarda Rynkowskiego "nie budźcie marzeń ze snu".
0
@FcPortoFan1999 ale wiesz, że za chwilę zaczyna się mecz Barcelona Bayern?
0
@ObiektywnyKibic121 To o mnie. Oby Pena mi zamknął mordę
1
Przeczuwam wpiernicz
0
Taaaaaaaaaaaaaaa
0
Właśnie wszedłem sprawdzić wyniki. Byłem w tym miejscu zbyt wiele razy, żeby się podniecać...
0
Gol na manite zdobyty centrostrzałem. Wzruszyłem się...
5
Centrostrzał to potęga.
0
@kanver_ nie było
2
Ta scena była taka, że się wzruszyłem
2
Gavi wchodzi i strzela na manite. Róbcie screeny.
0
@La Pulgaa Oj tak
0
Szkoda, że chlopak nie strzelił na przełamanie
2
Jest i nasze serce na rozgrzewce
0
Byłem pewny, że za mojego życia nie pojawi się kolejny Messi. Dalej tak uważam, ale pewny już nie jestem.
1
A sorry. To Yamal. Pomyliłem się
2
Co Messi robi...
0
Ależ to by była kolejna genialna bramka Messiego jakby wpadło...
0
Nogą złamał linię
0
Robercik pozbawił Lamina asysty
4
Lewy wrócił z reprezentacji i znowu niepotrzebnie schodzi do środka, żeby rozgrywać.
1
Patrząc na to uderzenie mam flashbacki z uderzenia pewnego piłkarza, który ostatnio zakończył karierę w ostatniej minucie półfinału Ligi Mistrzów.
0
Ale Casado szef
1
Kiedyś Ansu z tego ładował gola. To są te detale.