0

Uwielbiam tego Ronaldinho

33

Chciałbym zwrócić uwagę, że Robert strzelił dokładnie o 21:37. Polak rodak katolik

0

Dzisiaj Yamal gra na pozycji Messiego. Wolny elektron

0

Tak to musiało się skończyć. Co Barcelona robi do jasnej k....?!?

0

Oni chodzą po linie nad przepaścią bez asekuracji. Tak grają na pułapki ofsajdowe

0

Nie zdążyłem jeszcze dobrze usiąść

0

Przed najbliższymi dwoma meczami mam tylko jedną prośbę - cytując Ryszarda Rynkowskiego "nie budźcie marzeń ze snu".

0

@FcPortoFan1999 ale wiesz, że za chwilę zaczyna się mecz Barcelona Bayern?

0

@ObiektywnyKibic121 To o mnie. Oby Pena mi zamknął mordę

1

Przeczuwam wpiernicz

0

Taaaaaaaaaaaaaaa

0

Właśnie wszedłem sprawdzić wyniki. Byłem w tym miejscu zbyt wiele razy, żeby się podniecać...

0

Gol na manite zdobyty centrostrzałem. Wzruszyłem się...

5

Centrostrzał to potęga.

0

@kanver_ nie było

2

Ta scena była taka, że się wzruszyłem

2

Gavi wchodzi i strzela na manite. Róbcie screeny.

0

@La Pulgaa Oj tak

0

Szkoda, że chlopak nie strzelił na przełamanie

2

Jest i nasze serce na rozgrzewce

0

Byłem pewny, że za mojego życia nie pojawi się kolejny Messi. Dalej tak uważam, ale pewny już nie jestem.

1

A sorry. To Yamal. Pomyliłem się

2

Co Messi robi...

0

Ależ to by była kolejna genialna bramka Messiego jakby wpadło...

0

Nogą złamał linię

0

Robercik pozbawił Lamina asysty

4

Lewy wrócił z reprezentacji i znowu niepotrzebnie schodzi do środka, żeby rozgrywać.

1

Patrząc na to uderzenie mam flashbacki z uderzenia pewnego piłkarza, który ostatnio zakończył karierę w ostatniej minucie półfinału Ligi Mistrzów.

0

Ale Casado szef

1

Kiedyś Ansu z tego ładował gola. To są te detale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?