Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ktoś mi wytłumaczy jak"dobrą interwencją obrońcy" może być sytuacja, gdy wykonuje wślizg i nie trafia w piłkę?
1
Oczywisty karny
0
Ileż może być niedokładności w tym meczu?
0
Dlaczego oni nie strzelają z każdej możliwej sytuacji przy takim deszczu?
1
Frenkie weź tu już spieprzaj do domu
1
Barcelona jest dziś bardzo irytująca. Mnóstwo niedokładności i samych złych decyzji. Out Ferran, Rashford i De Jong. In Lewy, Fermin i Pedri (o ile jest w stanie).
0
Co to jest za bramkarz to ja nie mam słów...
0
Tutaj Lewy byłby lepszy. Głową gra cały czas na światowym poziomie l
0
Ferran gra dziś nienajlepiej... Pewnie zaraz walnie gola
0
Co tu tak cicho? Męczy kacyk ;-)
3
40 osób zginęło w barze w Szwajcarii...
4
Mbappe wypada na trzy tygodnie i nie zagra w Superpucharze...
6
W studio Eleven mówią, że mecz pokazał dojrzałość piłkarzy Realu Madryt XDDDD
9
Deportivo Alaves z większym posiadaniem i większą liczbą podań od Realu XD
1
Takimi meczami ratuje się posadę Xabiego. I bardzo dobrze.
1
Real bohatersko ściga się z Legią... Pewnie to przepchną, ale jednak grają totalny piach
1
Oglądałem trochę meczu Real-Deportivo i Legia-Piast. Właściwie Real od Legii różni w tej chwili Kylian Mbappe i Tibo Courtois. Bez nich obie drużyny byłyby na podobnym poziomie.
1
Chciałem napisać: "odwróć tabelę, Legia na czele", ale jednak trzeba uczciwie przyznać, że Legia lepszym bilansem bramek trzyma się na przedostatniej pozycji, przed Termaliką.
0
Odpuszczam mecz Realu. Czas na grilla w Lidze Minus. Może do Hadaja zadzwonią XD
1
Legia dzisiaj nie zawodzi XD
3
Póki co dobry wynik dla nas. Jest szansa, że Xabi zostanie, a z drugiej grają tak, że tylko Mbappe i Tibo trzyma ich przed zostaniem drużyną środka tabeli.
2
@marcin62 Polecam Legia-Piast. Pięknie chodzi piłeczka
0
@Gacu95 Może Legia nie zawiedzie i znowu nie wygra
0
Dobrej niedzieli
4
Oni sygnalizują spalonego po podaniu od swojego zawodnika? XDDDD
0
Czy ja właśnie słyszę z trybun to co słyszę? XD
0
Czas na zmiany!!!!!
0
Pachnie stratą punktów. A szkoda, bo mamy gigantyczną przewagę. Mecz dla Lewandowskiego. Trzeba wciskać bramkę dupą, gdy przeciwnik stoi autobusem w polu karnym
1
Co za pojebany spalony
0
Z jednej strony wkurwiam się na naszą grę w obronie, a z drugiej przypominam sobie, że naszym podstawowym stoperem jest Gerard Martin. Trzeba pamiętać jaką kadrą z tyłu dysponuje Flick.