1

Niech ktoś mi wytłumaczy jak"dobrą interwencją obrońcy" może być sytuacja, gdy wykonuje wślizg i nie trafia w piłkę?

1

Oczywisty karny

0

Ileż może być niedokładności w tym meczu?

0

Dlaczego oni nie strzelają z każdej możliwej sytuacji przy takim deszczu?

1

Frenkie weź tu już spieprzaj do domu

1

Barcelona jest dziś bardzo irytująca. Mnóstwo niedokładności i samych złych decyzji. Out Ferran, Rashford i De Jong. In Lewy, Fermin i Pedri (o ile jest w stanie).

0

Co to jest za bramkarz to ja nie mam słów...

0

Tutaj Lewy byłby lepszy. Głową gra cały czas na światowym poziomie l

0

Ferran gra dziś nienajlepiej... Pewnie zaraz walnie gola

0

Co tu tak cicho? Męczy kacyk ;-)

3

40 osób zginęło w barze w Szwajcarii...


4

Mbappe wypada na trzy tygodnie i nie zagra w Superpucharze...


6

W studio Eleven mówią, że mecz pokazał dojrzałość piłkarzy Realu Madryt XDDDD

9

Deportivo Alaves z większym posiadaniem i większą liczbą podań od Realu XD

1

Takimi meczami ratuje się posadę Xabiego. I bardzo dobrze.

1

Real bohatersko ściga się z Legią... Pewnie to przepchną, ale jednak grają totalny piach

1

Oglądałem trochę meczu Real-Deportivo i Legia-Piast. Właściwie Real od Legii różni w tej chwili Kylian Mbappe i Tibo Courtois. Bez nich obie drużyny byłyby na podobnym poziomie.

1

Chciałem napisać: "odwróć tabelę, Legia na czele", ale jednak trzeba uczciwie przyznać, że Legia lepszym bilansem bramek trzyma się na przedostatniej pozycji, przed Termaliką.

0

Odpuszczam mecz Realu. Czas na grilla w Lidze Minus. Może do Hadaja zadzwonią XD

1

Legia dzisiaj nie zawodzi XD

3

Póki co dobry wynik dla nas. Jest szansa, że Xabi zostanie, a z drugiej grają tak, że tylko Mbappe i Tibo trzyma ich przed zostaniem drużyną środka tabeli.

2

@marcin62 Polecam Legia-Piast. Pięknie chodzi piłeczka

0

@Gacu95 Może Legia nie zawiedzie i znowu nie wygra

0

Dobrej niedzieli



4

Oni sygnalizują spalonego po podaniu od swojego zawodnika? XDDDD

0

Czy ja właśnie słyszę z trybun to co słyszę? XD

0

Czas na zmiany!!!!!

0

Pachnie stratą punktów. A szkoda, bo mamy gigantyczną przewagę. Mecz dla Lewandowskiego. Trzeba wciskać bramkę dupą, gdy przeciwnik stoi autobusem w polu karnym

1

Co za pojebany spalony

0

Z jednej strony wkurwiam się na naszą grę w obronie, a z drugiej przypominam sobie, że naszym podstawowym stoperem jest Gerard Martin. Trzeba pamiętać jaką kadrą z tyłu dysponuje Flick.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?