0

@FCB24 Przecież gdyby Lewy zmarnował w jakimś meczu to co Ferran tutaj to La Rambla by go ukrzyżowała

0

To jest NIEBYWAŁE, że my tu prowadzimy tylko jedną bramką.

0

Idziemy na rekord XG

0

Frankie strzelił Rekinem

0

Ferran wybronił Ferminowi gola XDDD

2

Nagle Lewandowski wydaje się być bardzo dobrym wyborem

6

Szykuje się w 1/16 mecz o posadę trenera Realu Madryt. Dla obu szkoleniowców.

1

Piłka nożna spać nie można!

0

@VegetaPolska Piłka nożna, spać nie można!

7

Nawet ja czuję zażenowanie jak to czytam

4

Losowanie na Newcastle, a potem ewentualnie Tottenham byłoby miłe. Ale może zdarzyć się mniej miłe.


1

@BojanKriKicz Ja bym się z tą 1/8 nie rozpędzał...

3

1/8 za półtora miesiąca. W tej chwili ciężko wyrokować w jakiej formie będę poszczególne zespoły. To jest mnóstwo czasu jeszcze. Barcelona może wtedy grać totalny piach, albo wchodzić na absolutny szczyt formy. Nie wiadomo. Jeśli to pierwsze to jest szansa na przegraną z każdym, jak to drugie to jesteśmy faworytem z każdym zespołem. Zobaczymy.

0

My w 1/8 możemy wpaść na PSG, a Real na Sporting

4

Hmmmm


1

FOOTBALL BLOODY HELL!!!

1

Benfika trzymać ten wynik!!!

0

Barcelona nad Realem na chwilę obecną

4

Real w dupe. Remis PSG z Newcastle i Atleti z Bodo. Sporting i Chelsea przegrywają. Wszyscy grają pod Barcelonę. Poza samą Barceloną

1

Nie pamiętam kiedy oglądałem tak źle grającą Barcelonę. Bez pomysłu w ataku, niecelne podania na kilka metrów, niezrozumiałe zastanawianie się czy ruszyć do piłki. Dramat.

4

Wyczuwam czerwoną dla Yamala

0

Oni kurwa NIC nie grają

0

Oni uznali tego gola XD

1

Olmo jest ostatnio w tak genialnej formie, że boję się, że zaraz się połamie

0

@Kredon Ja bym się obawiał tego, że City czy Atleti może wbić sporo bramek. Sportingu też nie skreślał. Trzeba tu wrzucić dużo goli i być pewnym

2

Spojrzałem na inne wyniki. Szkoda tej jednej bramki co ją odebrali za spalonego widmo to przed ostatnią kolejką bylibyśmy s top 8. W ostatniej kolejce trzeba ograć Kopenhagę 4 golami i top 8 powinno wejść.

0

Pedri kontuzja. Możemy powoli zamykać.

0

Spokojnie Rom... Slavia zaraz spuchnie

1

Flick w szatni


6

Trzeba chyba głośno powiedzieć, że skład naszej obrony w tym sezonie to skandal za który odpowiada Laporta i Deco. W zeszłym sezonie wszyscy mówili, że trzeba wzmocnić tę formację. Dlatego ją... osłabiono.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?