1

Fermin jest przepiękny!

1

@Adi123456789 To może być z gliny zamiast śliny ;-)

4

Real Madryt z podobno kompletną kadrą, zbudowaną za setki milionów euro jest punkt za Barceloną, ze składem zbudowanym za drobniaki, z patyków i śliny.

7

Co można napisać po tak... dobrym meczu w wykonaniu Barcelony? Że czasami taki Celtic Glasgow się zdarza. Tu poza skutecznością i Cubarsim wszystko się zgadzało. Tylko fakty są takie, że Real po ohydnym meczu odrabia do nas trzy punkty.

0

@ElKamil Kto za niego?

1

Znowu Cubarsi. Ten gość zapomniał jak się gra wraz z odejściem Iniago

1

Pojebany mecz bramkarza

3

Ale tu nie może być spalonego. Piłkę przejął piłkarz Sociedad, to kasuje spalonego.

1

Piłkę zagrał najpierw piłkarz Realu. Kasuje to spalonego

1

To jest właśnie taki dziwny mecz. Ogromna przewaga, łatwość tworzenia sytuacji i w dupe

0

Wraca największy atut Realu KARNY

3

Póki co mecz na remis, z przewagą Levante, które widać, że jest lepszą drużyną, posiadającą większą jakość.

6

Piękna akcja Hujsena...



0

3

Skoro De Jong dostał czerwoną kartkę za atak na Mbappe to w derbach Manchesteru tym bardziej należała się Dallotowi.

0

Jest i reeeeeeekin

0

Jak można tu było podyktował spalonego? XDDDDDD

0

Zaczynam się lekko niepokoić

2

Panowie budzimy się! To nie jest beznadziejny Real Madryt, że mecz wygra się sam.

0

Przykro się robi, gdy patrzy się na Bernala

5

Mam wrażenie jakbym oglądał film o facecie w łódce

4

To się stało... Nie wierzę!!!!!

3

O taki Real nic nie robiłem!!!!! ????

1

O taki Real nic nie robiłem!!!

2

Gra Realu przez pierwsze 15 minut nie wyglądała źle, ciężko tam było dostrzec jakieś mankamenty. Jednak po 15 minut dym się rozrzedził i zaczęło być widać boisko.

1

Aktualne dyskusje specjalistów na Twitterze w temacie ewentualnego ataku USA na Iran
https://tenor.com/pl/view/jebnie-nie-jebnie-kaczor-duffy-buggs-bunny-kr%C3%B3lik-gif-20799904

0

@barcelonaLM Na to wygląda. Pytanie o rodzaj ataku

1

Pina po rykoszecie jak Raphinia.

15

Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy:
"Bierz pan. Mówię panu, mocny, wytrzymały, dobrze zszyty. Zobacz pan na to. Tylko decyduj się pan szybko, bo ja tu na niego wielu chętnych mam."


0

@AmigoBlancos Ale taki Memebe czy Winicjusz to by latali po ścianach przy Kloppie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?